2021 Aralık Anneleri

Biz zıp zıp aldık e bebekten çok şükür bel kol boyun fıtığı olmaktan kurtulduk kanguru gibi zıplayıp duruyor artık kendisi😁 ama benim bu sırt ağrım ne olcak hiç bilmiyorum kaldıramaz oldum çocuğu artık.
Bende zıpzıp çok istiyorum ama doktor önermedi , ama bu bebeleri oyalayacak bişey lazım her dk kucağımda vücut dayanmıyor 🤷🏼‍♀️ Sezaryen mi oldu doğum benim belden uyuştırdukları yer hala azıcık yorulunca çok ağrıyor 😓

Bende zıpzıp çok istiyorum ama doktor önermedi , ama bu bebeleri oyalayacak bişey lazım her dk kucağımda vücut dayanmıyor 🤷🏼‍♀️ Sezaryen mi oldu doğum benim belden uyuştırdukları yer hala azıcık yorulunca çok ağrıyor 😓
Evet önermiyorlar örümcekte aynı şekilde önerilmiyor ama 24 saatte üstünde geçmicek en azından bi yemek yaparken falan oyalancağı birşey lazım bizimkide zıplamayı çok seviyor çareyi bunda bulduk. Emekleyene kadar hep kucağımda evde gezemem artık ağırlaştılarda.😬 normal doğum yaptım ama gece hala sık uyanıyoruz 2 saatte bir uyku sersemi indir kaldır yapmaktan ağrıyor ve gün içinde de 😞

Ayyyyy arkidişleeeer sonunda oğlum döndüüüü 😂😂😂 dünden beri ayağını bana azıcık dokundursa yada çok hafif poposunu yana kaldırsam pıt dönüyodu ama kendi bile isteye hiç teşebbüs etmiyodu. Demin kafasının arkasında oyun halısının piyanosu çalıyodu ıkındı sıkındı pıt döndü bende göbek attım. Ohhh beee dedim vallahi 😂
Gözünaydın bi ikimizinki kalmıştı dönmeyen niye beni yalnız bıraktın aşk olsun🥶😂

Teşekkür ederim 😊Beslenme seti derken hani şu bebek tarhanasi keçi boynuzu tozu bebek salçası buğday ruseymi olanlardan sormuştum.Trendyol da ketbox var ama organik olanı hangisiyse ondan alalım.

Rica ederim çok sevindim bende de işe yaradı o rutin senin için sonrasını paylaşıyorum
Çok teşekkür ederim. Bazen saatleri tutturamasam da çok işime yaradı benim de.
Gözünaydın bi ikimizinki kalmıştı dönmeyen niye beni yalnız bıraktın aşk olsun🥶😂
Benimki de dönmüyor yalnız değilsin. Ama bu aylarda dönmeyen hala çok bebek var merak etme.

Ayyyyy arkidişleeeer sonunda oğlum döndüüüü 😂😂😂 dünden beri ayağını bana azıcık dokundursa yada çok hafif poposunu yana kaldırsam pıt dönüyodu ama kendi bile isteye hiç teşebbüs etmiyodu. Demin kafasının arkasında oyun halısının piyanosu çalıyodu ıkındı sıkındı pıt döndü bende göbek attım. Ohhh beee dedim vallahi 😂
Hadi gözünaydın 😂
Bize de önermiyor oturuyor öyle vakit geçiriyoruz biraz
Oturuyor mu senin ki

Evet önermiyorlar örümcekte aynı şekilde önerilmiyor ama 24 saatte üstünde geçmicek en azından bi yemek yaparken falan oyalancağı birşey lazım bizimkide zıplamayı çok seviyor çareyi bunda bulduk. Emekleyene kadar hep kucağımda evde gezemem artık ağırlaştılarda.😬 normal doğum yaptım ama gece hala sık uyanıyoruz 2 saatte bir uyku sersemi indir kaldır yapmaktan ağrıyor ve gün içinde de 😞
Gece fazla uyanması zor gerçekten umarım düzene girer😞
Oturuyor mu senin ki
Oturuyor ama o zamanlarda da benimle oynamak istiyor yanından kalktığım anda çığlık kıyamet ee işler güçler oluyor çoğu zaman yemek bile yapamıyorum gündüz uykuları da azaldı 🤦🏻‍♀️

Ayağımızı sürüdük bekliyoruz sizide😂 meğerse çocuğu sert zeminde tuttuğumu sanıyomuşum halıda bir denedik oldu 😂
Hadi gözünaydın 😂

Oturuyor mu senin ki
Ay valla pek güzel aydı inşallah sever de dönüp durur az bir eğim alsa hemen dönmeye yelteniyo şuan ama eğim yoksa nazlanıyor bugün nasıl olduysa dönesi tuttu 😂

Zipzip ben de düşünmüştüm kimi dr hiç önermiyor kimisi de günde 10 dakika olabilir diyor e onun için de almaya değmez dedim ben de 😁

X