2021 Aralık Anneleri

Ahahahsbahh seviyor mu seninkide korkuyorum ileride okulda bu marşı öğretirlerken uyuyup kalacak diye
Hahahahahaj seviyor alıştı açınca hemen gülüyor hatta ben sabahları kart falan gösteriyorum kitap okuyorum onun öncesinde andımızı açıyorum hedefim Atatürkçü vatanı milleti seven bir evlat yetiştirmek

Eşim oğlumuzu İzmir marşında uyutmaya alıştırdı ninni gibi geliyo ona şimdi İzmir marşı küçük bir ayrıntı ikimizde İzmirli değiliz
Ya müzikler bebeleri hipnoz ediyormuş çok tehlikeliymiş
Bnmki de kolik bebek müziğiyle uyuyordu
Dr sakın dedi başka bebeği örnek gösterdi müziği açınca hemen susuyor dedi hiç sesi soluğu çıkmıyormuş gerçekten de bnmki de öyleydi 15 gündür açmıyorum
Dr gittiğinde sor istersen

Onu kolik müzikleri için söylemiştir. Ben sürekli şarkı türkü söylüyorum da dinletiyorum da.

Doğru almışız değil mi bu kan damlasini. Diğeri kabızlık yaptı bunu aldık. Nasıl kullancaz eşim sormamis eczacıya.

Eklentiler

• 16533222274451828415557638067662.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 22
E ben ninni açıyorum benim bile uykum geliyor gayet sakin güzel bı müzik . Şu meşhur brahams ninnisi

Tam yön ileri marş andımız yerine istiklal marşı daha etkili olur sankim

Onu ben de fark ettim. Melodi açıyorum youtube dan anında susuyor. Açmayayım bari bir daha

Bu dediğini kolik müzikleri için duymuştum. anne karnındaki seslere benzediği için hem dünyaya adaptasyonu zorlaştırıyomuş hemde bir düzen halinde tekrarlandığı için otizmi tetikliyormuş diye duymuştum. Ama normal müzikler ninniler marşlar için olduğunu hiç duymamıştım biz pış pışa devam o zaman

Bnm açtığımda buydu valla dr öyle dedi kendin söyle dedi piş piş kendin yap dedi
Aneeeee arada bende açıyorum bunu hatta bugün ben uyumusum oglus uyumamis gözümü açtım çipil cipil bana bakıyor o 5 dklik uyku dünyanın en güzel uykusu olabilir
Acmayayim bundan sonra nefese kuvvet

Aneeeee arada bende açıyorum bunu hatta bugün ben uyumusum oglus uyumamis gözümü açtım çipil cipil bana bakıyor o 5 dklik uyku dünyanın en güzel uykusu olabilir
Acmayayim bundan sonra nefese kuvvet
Hele bizde eşim bn abi herkes uyuyor bi cadı kız uyumuyor

Ya bu çocuk durmuyor sanki 1 aydır dönüyor gibi akşama kadar stabildi bir atak gerçekleştirmedi. Son 1.5 saattir sihirli değnek dokunmuş gibi sırtı yere gelince sağa sola pat diye dönüveriyo zorlanma falanda yok çok merak ediyorum gecede bir atak yapıp dönecek mi ay resmen çok heyecanlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…