2021 Aralık Anneleri

Tatli Limon İlk 3 gün yoğurt vereceğim sadece sonra kabak havuç patates sonra da meyvelere geçeceğiz elma armut avakado bunlarda bi alerji çıkmazsa çorbayla devam edeceğiz çorbayı sebze ve kuzu et suyuyla içine kimyon kekik nane sarımsak soğan ekleyeceğiz. bunlar 21 gün sürecek dedi doktor sonrasında gelsin pankekler gitsin yumurtalar

Yola hala çıkmadıysan bol bez al biz hep gittiğimiz yerde bir daha bez arıyoruz yanına bence bebişim çamaşır deterjanını al. Biraz oyuncak bol kıyafet
O saatte yoldaydık bezi bol aldım kısa kollu kıyafet çok almıştım ama burası biraz rüzgarlı cesaret edip giydiremedim uzun kollu 3 takım almıştım onları giydirip duruyorum

Bizimkide ek gıdaya geçtiğimiz gün yaptı sonra 2 gün yapmadı bugün birazcık yapmış hep böyle mi olacak bende endişelendim

Bize niye başlamadı ki doktor yaa. Bizim de kilomuz düşük . Off daha çok yol alcaz. Sen deneyimlerini yaz bari arada . Kopya çekeriz inşaallah ek gıdada yorulmayiz bari

Bende öyle yapıcam havuç verdim 3 gün şimdi 2 gündür pattis veriyorum sonra kabağa geçiyorum ardından mix mi versem yoksa meyve tadımlarına mı başlasam bilemedim
Mesela havuçta sıkıntı yok ya havuç ve patatesi birlikte de verebilirsin sonra kabak havuç patates beraber, sonrada meyve tadımları, sabahları yoğurt+meyve akşamları sebze çorba yapabilir ya da yine buharda pişirip verebilirsin hep aynı şeyleri yemekten sıkılıp reddedebilirlermiş ekleyerek ve çeşitlendirerek devam ediyoruz her ek gıda öğününden sonra da 30ml su vermeliymişiz
Bize niye başlamadı ki doktor yaa. Bizim de kilomuz düşük . Off daha çok yol alcaz. Sen deneyimlerini yaz bari arada . Kopya çekeriz inşaallah ek gıdada yorulmayiz bari
tabi tabi yazarım her doktor farklı bizim ki mamayı bile zorla içtiği için artık yavaş yavaş başladı zaten bazı şeylere baktı önce yemeklere aşırı istekli biz yerken resmen saldırıyor vermeyince ağlıyor dik bi şekilde destekli oturuyor vs

Tadı yok tuzu yok nesi seviliyo anlamıyorum ya çılgın gibi avakado yiyo millet ama nesini sevdiyse bizim sıpada sevdi
Ay bizimki sevmedi galiba ya
Huysuz anına denk geldi biraz ama sabahtan beri mutlu yakalayamadım ki huysuz uykusuz bişey bugün hahaha
Uyuttum şimdi bi uyansın da bakarız tekrar yine mızmızlanırsa yarın enginar onu çok severim

Ay yok ben sevemedim ya tadı bişeye benzemeye çalışmış da benzeyememiş gibi 100 tane şey katmak gerekiyor yenilebilir hale gelmesi için
Senden beklemediğim hareket tek limon yeterli başka bişeye ihtiyacı yok

Benim kız mama almıyor hiç . Midesi bulanıyor. Dik oturamiyor pek sağa sola yalpalaniyor. Korkuyorum ek gıdada da huysuz olursa yandık. Senin kız sevdi mi yoğurdu

Teşekkür ederim bilgilendirme için öyle yaparım bende o kadar çok bilgi kirliliği var ki napcamı bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…