2021 Aralık Anneleri

Bizimkide ek gıdaya geçtiğimiz gün yaptı sonra 2 gün yapmadı bugün birazcık yapmış hep böyle mi olacak bende endişelendim🥺
Ki bizimki daha ek gidaya gecmeden haftda 2 ye dusurdu kakayi. Yptiginda da camur gibi sulu degisik bisey yapiyor. Enfeksiyon falan suphelendim ama huzursuzlugu da yok hic👀

Sandalyenin bacağını yalıyor🤦
1653063924074499871163748822453.jpg

J jijikalp hala blwci misin? 🥲

Ay ben her şeyi beleveleyemeyeceğime karar verdim. Eşim de bugün diyo ki halılara örtü mü alsak bu atar şimdi her şeyi 🤣

J jijikalp hala blwci misin? 🥲

Ay ben her şeyi beleveleyemeyeceğime karar verdim. Eşim de bugün diyo ki halılara örtü mü alsak bu atar şimdi her şeyi 🤣
Hahahaj ben de yapamiciim
Şurda bi tatlı kaşığı kabak püresi yedirirken bile ayaklarına kadar bulaşıyor 😂
Sadece ona uygun olan ürünleri makarna gibi ya da jülyen doğranmış sebzeleri, kek pankek gibi şeyleri yaptırabilirim pilav avuçlatamam 😂
Temizliğinden de değil ne kadar yediğini anlamam 😬

Ay bize de ya
Bizim çocuk bu zamanlar patates gibi yatıyordu diyor herkes 🤣
Eşim diyor ki polikliniğe gelen bebekler alık alık bakıyor suratıma bu cin gibi bebeklikten beri hahaha
Komşunun var eylülden bi hafta küçük bi komsunun da bi ay büyük. Geçen diyo küçüğü cok uzun sure bırakmıyom mama sandalyesinde 10 dk filan yeni oturmaya başladı filan diyo. Ben de dedim zaten taş patlasa o kadar duruyo diyorum. Ay yok benimki bıraksam durur diyo. Öbürü de koltuk gibi minderlerden almış ööyle bakıyo etrafa çocuk balkonda. Bizimkini her koyduğun yer 5 dk. Puset sandalye anakucağı yatak yer kanguru sırayla her yere koyuyorum oynatıyorum . 🤣

Bebek arabasıni da kapının önüne koyuyorum giris kattayız zaten bi iki tur atıp giriyoz sokakta arada.

Sadece ona uygun olan ürünleri makarna gibi ya da jülyen doğranmış sebzeleri, kek pankek gibi şeyleri yaptırabilirim pilav avuçlatamam 😂
Ben de hem temizliğinden de ya. Her seferinde sokarım banyoya diyodum ama eşref saati olur olmaz belli değil. Geçen ayaklarını çekmiş blwci biri hep yoğurr o kadar da değil yav. Ben zaten kölesi olmuşum daha da özgür hissedemiyosa hissetmesin. 🤣 o porsiyonlu tabaklarda dediğin gibi tuyup yiyebileceklerini yer bir süre sonra. Yoksa bu blwciler hiç ellemeyin hiç müdahale ermeyin diyo bu beni aşar. 🤣

Bn dedim ilk başta hayatta uğraşamam
Bn yedireyim doydun üstüne keyfi yerse kendi yesin modundayım 😅

Ay bize de ya
Bizim çocuk bu zamanlar patates gibi yatıyordu diyor herkes 🤣
Eşim diyor ki polikliniğe gelen bebekler alık alık bakıyor suratıma bu cin gibi bebeklikten beri hahaha
Hiç yatan bebem olmadı 🥹
cimcime kendi kendine desteksiz oturuyor Allahtan hiç oturtmadım 🫣 oturtsaydım nolur du bilmiyorum 🤷🏼‍♀️

Yaaa 😍😍 maşallah. Benimki atlıyo öne belki duesa desfeksiz de oturabilecek ama durmuyor 🤣
Yani herkeste böyle mi desyeksiz oturmayan bebe anneleri. Öylece durup devrilme değil hiç bi şey yoksa etrafta eğilip ayaklarıyla oynuyo çoraplarını çıkartmaya çalışıyo. 🤣

Komşunun var eylülden bi hafta küçük bi komsunun da bi ay büyük. Geçen diyo küçüğü cok uzun sure bırakmıyom mama sandalyesinde 10 dk filan yeni oturmaya başladı filan diyo. Ben de dedim zaten taş patlasa o kadar duruyo diyorum. Ay yok benimki bıraksam durur diyo. Öbürü de koltuk gibi minderlerden almış ööyle bakıyo etrafa çocuk balkonda. Bizimkini her koyduğun yer 5 dk. Puset sandalye anakucağı yatak yer kanguru sırayla her yere koyuyorum oynatıyorum . 🤣

Bebek arabasıni da kapının önüne koyuyorum giris kattayız zaten bi iki tur atıp giriyoz sokakta arada.

Hiç yatan bebem olmadı 🥹
cimcime kendi kendine desteksiz oturuyor Allahtan hiç oturtmadım 🫣 oturtsaydım nolur du bilmiyorum 🤷🏼‍♀️
Allah bize güç kuvvet versin ne diyelim🤣Bizim çocuk resmen oturmayı sevmiyorrr
Kollarından tutacaksın ayakta dikilecek kucağında zıplayacak 😂😂
Mama sandalyesine koyuyorum 5 dk sonra cıngar..
Oturmayı sevdiği tek yer bebek arabasında açık havada gezerken sonsuza dek oturabilir 😂😂

X