2021 Aralık Anneleri

Selam arkadaşlar bugün bizim doktor kontrolü vardı.Sukur hersey yolunda doktorun yanında da benim oğlan çılgın gibi bağırdı doktoru erken konuşma belirtisi dedi.Ek gıda için 5 6 sayfalık yazı verdi daha bakamadım farklı bisey varsa paylaşırım.Meningokok 2.dozlari yaptırdık.Gecemiz inşallah iyi geçer 🤣

Selam arkadaşlar bugün bizim doktor kontrolü vardı.Sukur hersey yolunda doktorun yanında da benim oğlan çılgın gibi bağırdı doktoru erken konuşma belirtisi dedi.Ek gıda için 5 6 sayfalık yazı verdi daha bakamadım farklı bisey varsa paylaşırım.Meningokok 2.dozlari yaptırdık.Gecemiz inşallah iyi geçer 🤣
Geçer geçer 🥰
Ya ek gıdaya sanırım en son bn başlıcam 😂

Benimki bizim yediğimiz içtiğimiz herseye saldırıyor.Biraz kaka yaparken ağlıyordu maflor verdi doktor bendevek gıda 1 gün versem 2 gün vermiyorum.
Bnm kızda bu ara saldırıyor
Biz yemek yerken melül Melül bakıyor bugün tırnak ucu kadar yoğurt verdim bi şapırdattı inanamazsın😂😂

Bnm kızda bu ara saldırıyor
Biz yemek yerken melül Melül bakıyor bugün tırnak ucu kadar yoğurt verdim bi şapırdattı inanamazsın😂😂
Maşallah yiyecek demekki benimki kabak puresine bayılıyor,havuç patatese de ama havucu sade sevmiyor.Ben bide şu hunnap marka bebe bisküvisi var 1 2 kere vermiştim doktora sordum onayladı verebilirsin şeker ilavesi yok dedi.Meyve gaz yapmıştı havuç püresi de kabız yapmıştı ondan vermiştim 😊

Cumartesi oğluşum sünnet oluyor🙈🙈🙈
Sünnet yaptıranlar beni bi aydınlatırsa sevinirim, yine ana yüreği önden telaş yüklendi bolca🤦🏼‍♀️

Lokal anestezi ile olacak, gitmeden uyuşturucu krem sürecekmişiz gidince de iğne ile uyuşturacaklarmış. Hiç ağlamadan olup bitiyormuş👀

Cumartesi oğluşum sünnet oluyor🙈🙈🙈
Sünnet yaptıranlar beni bi aydınlatırsa sevinirim, yine ana yüreği önden telaş yüklendi bolca🤦🏼‍♀️

Lokal anestezi ile olacak, gitmeden uyuşturucu krem sürecekmişiz gidince de iğne ile uyuşturacaklarmış. Hiç ağlamadan olup bitiyormuş👀
İviit hiç anlamıyorlar ancak yanlış hatırlamıyorsam 4 saat sonra falan anestezinin etkisi geçince bi ağlaması olmuştu sonra çiş yaptığı zamanlar biraz ağlamıştı 1 haftada toparladı 21 günlüktü benim bebiş ama umarım sizinki de hemencecik geçer 😻

Bennn ama normal yoğurtla mayalıyorum. Sütğ kaynatıyorum ılıtıyorum. Serçe parmağım içinde 8 sn tutuyorum son iki saniyede falan yanar gibi olunca elim o kıvamdayken küçük kavanozlara sütü boşaltıyorum üstüne mayamı ekliyorum önden fırını 20 dk 100 derecede ısıtıyorum. Fırın tepsiside içinde ısınıyo. Fırına kavanozları kapağı açık koyuyorum 6 saat bekletiyorum. 6 saat sonra alıyorum sallamadan direk dolaba koyuyorum kapağı açık 6 saatt yada daha fazla da dolapta bekliyo. Böyle daha iyi tutuyor yoğurdum. Küçük kavanozlarla geleneksel usülde tutturamadım bende
Aktivyaayla asla olmuyor 3 kez denedim tutmadı asla süt aldığım peynirciden maya isitiyorum

Bilginize 🌸

Eklentiler

• 59E962EF-3F4F-4CE2-ABD9-F59DCDA13DF7.jpeg
    59E962EF-3F4F-4CE2-ABD9-F59DCDA13DF7.jpeg
    127,3 KB · Görüntüleme: 67
Biraz daha iyi hırıltı devam ediyor doktor ciğerler temiz dedi kan idrar tahlili yapıldı temiz çok az besleniyor iştahı kapalı, göz altları morarıyor o neden bilmiyorum perşembe muayenesi var tekrar
Senin bebiş nasıl oldu
Dinleyerek mi temiz dedi? Bizim de kan temiz demişti ama sonra başka yerde röntgen kötü dediler. Bronşitte iştah kapanması olurmuş bizde olmadi ama. Sadece burnu tıkanıyordu ondan zorlandi. Perşembe iyi haberler alirsin inşallah iyi olsun bebişler 🥰
Alta yazıyorum ikinize de cevap olsun bizim durum 🤗
Senin bebiş nasıl oldu kaçtır aklımda unutuyorum
Bizim dişimiz çıktı herşeyi zirvede yaşıyoruz 😂😂
İnci gibi dişleri olsun miniğimin 😍
İyi canim cok şükür. Cuma günü taburcu olduk. Aslında birkac gün daha tutacakti sanırım ama evde çocuklar var evden devam etsek tedaviye dedim tamam dedi dr. Dün son havayı verdim inşallah tekrar gerekmez son olur artık. Tek tük öksürüyor ama hirilti kalmadı kontrole de gittik cumartesi.
Ben de dedim bu kızlar beni unuttu daha da yazmiycam diye ama dayanamadım 🤪:110:
Sonra dedim bizim hastalik mi bitiyor yaz yaz nereye kadar haklılar :olamaz:

Dinleyerek mi temiz dedi? Bizim de kan temiz demişti ama sonra başka yerde röntgen kötü dediler. Bronşitte iştah kapanması olurmuş bizde olmadi ama. Sadece burnu tıkanıyordu ondan zorlandi. Perşembe iyi haberler alirsin inşallah iyi olsun bebişler 🥰

İyi canim cok şükür. Cuma günü taburcu olduk. Aslında birkac gün daha tutacakti sanırım ama evde çocuklar var evden devam etsek tedaviye dedim tamam dedi dr. Dün son havayı verdim inşallah tekrar gerekmez son olur artık. Tek tük öksürüyor ama hirilti kalmadı kontrole de gittik cumartesi.
Ben de dedim bu kızlar beni unuttu daha da yazmiycam diye ama dayanamadım 🤪:110:
Saolasın 🥰 hep aklımdasın giriyorum unutuyorum cidi unutkanlık var b12 yerlerde sanırım yine 😐
Aşk olsun sen yaz cnm
Aman aman iyi olsun bi daha gelmesin hastalık hep iyi olsun paşa 🥰

Maşallah yiyecek demekki benimki kabak puresine bayılıyor,havuç patatese de ama havucu sade sevmiyor.Ben bide şu hunnap marka bebe bisküvisi var 1 2 kere vermiştim doktora sordum onayladı verebilirsin şeker ilavesi yok dedi.Meyve gaz yapmıştı havuç püresi de kabız yapmıştı ondan vermiştim 😊
Ohh ohhh yesinler ya yemeyen çocuk çok kötü oluyor
Abisine çekerse çok güzel olur bnm minik yesin yesin de büyüsünler

Canım çok geçmiş olsun inan artık ven kendi adıma söyleyeyim giremiyorum elime telf aldığım anda oğlan telf istiyor.Vermeyince ağlıyor filan uyuduğu zaman bende uyumasam da gözlerimi dinlendiriyorum.Insallah tekrarlamaz canım tetikleyen birsey mutlaka vardır sen oğlanın yastığını yatağını yorganını yun yap elyaf silikon terletiyor terlediginde üstünde kurumasın tecrübeli annesin biliyorsundur mutlaka benimki ufak bi hatırlatma 😍

X