2021 Aralık Anneleri

M morruj1 bebis nasıl daha iyi mi?
Biraz daha iyi hırıltı devam ediyor doktor ciğerler temiz dedi kan idrar tahlili yapıldı temiz çok az besleniyor iştahı kapalı, göz altları morarıyor o neden bilmiyorum perşembe muayenesi var tekrar
Senin bebiş nasıl oldu

Belki 1 dakika kadar oturabiliyor sonra devrilmeye başlıyor. Başladı mı oturmaya desteksiz yoksa 😊
Evet kendi kendine istiyor daha yeni oturtmaya başladık ama çok istekli
Bugün 10 dk oturdu 🙈maşallah diyim 🥰 arada sallanıyor 😂😂
Dr dedi kendi istekli bırak otursun

Evet kendi kendine istiyor daha yeni oturtmaya başladık ama çok istekli
Bugün 10 dk oturdu 🙈maşallah diyim 🥰 arada sallanıyor 😂😂
Dr dedi kendi istekli bırak otursun
Maşallah maşallah 🥰 geçen gün 9 aylık koşacak diye çok korkuyorum demiştin senin ki bu gidişle korkularını gerçekleştirecek 😂😂

Evet o yüzden dedim ya 😂😂
Oturuyor yine memnun
değil bu sefer ayakta tutunca susuyor 😂
Ayaklar yere basacak
Bizimde öyle elinden tutup kaldırıyorum otursun diye dimdik ayağa kalkıyo 😂 oturtuyorum kaya kaya yatıyo geri 😂
Ya bizim oğlan doğması gereken zamandan da geri gidiyomuş gibi hissediyorum doktora diyorum normal diyo bir problem yok diyo bir yerde gelişimi yavaşladı sanki. Üzülüyorum artık. Hala dönmedi de

Bizimde öyle elinden tutup kaldırıyorum otursun diye dimdik ayağa kalkıyo 😂 oturtuyorum kaya kaya yatıyo geri 😂
Ya bizim oğlan doğması gereken zamandan da geri gidiyomuş gibi hissediyorum doktora diyorum normal diyo bir problem yok diyo bir yerde gelişimi yavaşladı sanki. Üzülüyorum artık. Hala dönmedi de
Sakın üzme kendini her çocuk farklı
5-6 ayda dönermiş normalde dr öyle dedi
Sorun olsa dr bnce illa söyler rahatını bozmak istemiyordur ondandır annesi 🥰😂

Kızlar ya bizim bebiş sanki bu ay kilo almadı ya çok huysuz kan ilacındanmı huysuzluğu acaba sütünde var anlamadım

Sakın üzme kendini her çocuk farklı
5-6 ayda dönermiş normalde dr öyle dedi
Sorun olsa dr bnce illa söyler rahatını bozmak istemiyordur ondandır annesi 🥰😂
Gruptaki herkesin bebişleri döndü bi benim koca totolu dönemedi. Düz yatarken canı isyerse yana dönüyo ama hemen sırt üstü geri geliyo. Bu ara alıştırdım yana az bir döndürsem yüzüstü gelmeye çalışıyo dönüyo ama ilk hamleyi kendi yapmıyor. İstemiyor diyorum artık. Ben yüzüstü çevirsem emekleyecek gibi popoyu kaldırmaya çalışıp duruyo ellerle ayaklarla sürekli çekiyo itekliyo kendini ama dön mü yooo çıldırızaaaam 😂

Gruptaki herkesin bebişleri döndü bi benim koca totolu dönemedi. Düz yatarken canı isyerse yana dönüyo ama hemen sırt üstü geri geliyo. Bu ara alıştırdım yana az bir döndürsem yüzüstü gelmeye çalışıyo dönüyo ama ilk hamleyi kendi yapmıyor. İstemiyor diyorum artık. Ben yüzüstü çevirsem emekleyecek gibi popoyu kaldırmaya çalışıp duruyo ellerle ayaklarla sürekli çekiyo itekliyo kendini ama dön mü yooo çıldırızaaaam 😂
Senin ki level atlayıp döner dönmez emeklerse hiç şaşma
Bnm abi hiç emeklemedi 10 aylık koşuyordu 😂😂😂
Bakalım cimcimem nasıl olacak 😂

B BitterCikilata canimm senin bu cisli bez miktariyla ilgili fikrin var mi cizelgenin tam dolmasini beklersek gunde 3 bez tam full dolu oluyor bizim
Hiç fikrim yok cnm bu dönem için dr soracaktım unuttum bunu
Her seferinde dolmuyor çizgi 3-4 saatte bi açıyorum genelde bazen gece bile tam mavi olmamış oluyor
Havalandırıyorum popoyu alt açmaya bazen çiş yapıyor bazen çok az bazen çok anlamadım
A asabiyimben5 sizde durum nasıl bu dönem için çişli bez sayısı önemli mi

X