2021 Aralık Anneleri

Kız sen nerdesin
Her şey yolundadır umarım
Ben akşam yatağı bulursam şükrediyorum
O derece koptum dünyadan

Bi olayı da yok çocuğun ama çocuk benim bütün vaktimi aliyor ya
Öyle uyuyan bi tip de olmadığı için girmeye fırsat bulamıyorum
Kazara uyursa da tüm gece uyanık olduğu için ilk fırsatta ben de uyuyorum

Bizim çocuk 3. Ay çok iyiydi
3. Aydan sonra kafayı sıyırdı tam

Bizim durumlarda farklı değil merak etme Durmayan sürekli kucakta gezmek isteyen bebe yapmisiz,atak dedik atak bitti güya güneşli gün biz o güneşli günleri hiç görmedik.Keske isim olsa da çalışsam iş yerinde dinlenirdim

Kizlar doktorumuza sorduk, 5-7 gune kadar bile kaka yapmayabilir artik buyudu dedi. Eger huzursuzlugu, agrisizi sizisi yoksa 7-8 gunu bekleyelim dedi

Ya bak sorma gerçekten işe gitmek deşarj ediyor
Dün gece toplamda 4 saat uyumamıştırım
Bunun üstüne kalkıp yine sabahtan akşama çocuk ağlamasıyla bi günüm geçecek olsa çok gergin olurdum büyük ihtimalle
İşe gidip biraz ara verdim
Şimdi daha hazırım ağlama seslerine

Çocuğun bi şeyi var illa ki ama nesi var onu bilmiyoruz

Canım bizimki de son üç haftadır öyle 5 6 gün kaka yapmıyor fitil ver dedi doktor verdim ikinci hafta 7 gün oldu yapmayalı lavman verdi yaptı bi de bağırsak düzenleyici maflor diye bi ilaç verdi. Bu dönemde bağırsak florasi gelisiyorvs dedi 10 güne kadar bekle dedi bana da
Bizim 10 gün bulmuştu normal demişti doktor. Zeytinyağı yaptırıyor ben günde 4 defa veriyorum öyle zamanlarda. Özellikle gece yatmadan içtiği zaman daha etkili oluyor. Karnına masaj yap birde.
Zeytinyaği veriyorum günde 2 çay kaşığı canım ama daha yapamadi 5. Gün bugün sen 10 gün bekledikten sonra kendi yaptı mı yoksa ilaç vs bi şey kullandın mı. Bi de sonradan düzene girdi mi kakası

Şafak doğan güneş olur umarım hepimiz için acaba bizimkiler direk 5. Ay atağına mı giriş yaptılar

Benimki gibi bebegi sürekli bağıran varmi?Sanki kavga ediyor benimle hayır karnı tok altı temiz uyku saati değilken sürekli bağırıyor.☺
Benim bebe var sabahtan akşama kadar Mart kedisi gibi ciyak ciyak bide bana saldırıyo yemeye calisiyo ağzının dilinin içinde biseyler soyluyo iyimi diyo kötümü diyo anlamadım

Biz mama değiştirmiştik bebelac almıştık. O yapmıştı. Maflor ama kabızlığının tüm sorumlusu bence. Rotadan sonra ishal yaşadık 1 ay. Başka doktora gitmiştik maflor verdi sonra çocuk gnlerce kaka yapamadı. Bebelacta tuzu biberi oldu. Şehir dışındaydık zeytinyağı verememiştim yoktu yanımda sonra aldık verdin ertesi gün yaptı. Bizim daha bir aylıktan beri kakayı zor yaptığı için zaten zeytinyağı kullanıyordum hep. Sürekli işe yaradı. Hala kullanıyorum. Şimdi mamasına ek gıdasına katıyorum. Çok kabız katı gıdadan dolayı ama hiç değilse yapıyor bir şekilde. Zeytinyağı vermezsem yapamıyor ama

Benimki gibi bebegi sürekli bağıran varmi?Sanki kavga ediyor benimle hayır karnı tok altı temiz uyku saati değilken sürekli bağırıyor.☺
Evet mahallenin delisi gibi bağırıyo duyan dövüyorum sanar bi de sinirleniyo hırsla kafasını omzuma gömüp biraz da öyle bağırıyo Kucakta gezerken bile birden sinirlenip haaa huuu diye kızmaya başlıyo

Yakadanda tutuyomu bagirirken benmkide yapiyo birde ayaklarını topluyo kafasinida gomuyo:)

Benim bebe var sabahtan akşama kadar Mart kedisi gibi ciyak ciyak bide bana saldırıyo yemeye calisiyo ağzının dilinin içinde biseyler soyluyo iyimi diyo kötümü diyo anlamadım
Aynısı kucağına alınca sariliyo ayaklarıyla itiyor beni bide bağırması, çok şükür yalnız değilmişim.Senin bebe yerde oyun oynuyor mu?

Aynısı kucağına alınca sariliyo ayaklarıyla itiyor beni bide bağırması, çok şükür yalnız değilmişim.Senin bebe yerde oyun oynuyor mu?
Evet bir tane direksiyon var abisininin onu veriyorum evirip ceviriyo onu ama en fazla 10 dk birde kendini 360 derece döndürüyor ayaklarıyla koyduğum yerde kalmiyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…