2021 Aralık Anneleri

Poposuna zarar vermiyim bidenasil yapicam ya uf aslinda bi huzursuzlugu yok ama gunde bikac kez yapan cocuk 3.gunu bitiriyor neredeyse
Cok haklisin bende cok korktum acir mi zarar verirmiyim vs bizim ilkini doktor yapti pamuk oldugu icin bide zeytinyagli aci vs olmuyor cokta kolay oluyor olmadi bekle biraz doktorunuza danisirsin, bu arada cisli bezler ne durumda azalma var mi

Ya cok afedersiniz surekli kakasi sivi gunde bi kere sabahlari yapiyor...doktora sordum puturlu degil diye ishal olabilmesi icin gunde cok kere yapmasi gerekir dedi senin bilgin var mi canim hic puturlu olmuyor
Vazgeçme vazgeçme sebzelere bizimkide burun kıvırıyo ama meyve oldu mu kaşığa saldırıyo şu sebzeler bitsin bir elma bir muz bir kayısı ver coşacak resmen

Bizim 10 gün bulmuştu normal demişti doktor. Zeytinyağı yaptırıyor ben günde 4 defa veriyorum öyle zamanlarda. Özellikle gece yatmadan içtiği zaman daha etkili oluyor. Karnına masaj yap birde.

Vazgeçme vazgeçme sebzelere bizimkide burun kıvırıyo ama meyve oldu mu kaşığa saldırıyo şu sebzeler bitsin bir elma bir muz bir kayısı ver coşacak resmen
Kız dün dişini kaşımak için erik uzattım elimi de yiyecekti az daha
Ama öyle ağlatarak kaşığı dayamak istemiyorum ya hiç hoşlanmadı yani onun yiyecek bişey olduğunu anlamadığını düşünüyorum 1-2 hafta daha geçsin bakalım duruma

Ağzının tadını biliyor senin oğlan bence erik dururken napsın patatesi havucu
Zorlamak daha çok uzaklaştırır zaten sofraya falan birlikte oturun tepkilerine bak bakalım bizimki tabak görse coşuyo şuan yemeği iyice öğrendi. Hatta 6. Ay aşılarımızı olduk geçen gün. Önce bacaklarından aşı yaptılar ağlıyordu o anda ağzına oral palio aşısını damlattı hemşire anında sustu ağzını şapırdatmaya başladı yeter ki bir şey yesin şuan dünyalar onun oluyor

Oğlan annişleri çocuğunuzu tıraş etmek gibi bir düşünceniz varsa bebekler için üretilmiş tıraş makineleri varmış. Eşim onlardan almış. Bizim saçlarımız uzun ve sık olunca konak vardı temizlemek çok zor oluyodu. Birde bazı yerler dökülmüştü kötü duruyodu o yüzden tıraş ettik. Çok az bir sesi çıkıyo makinenin hiç korkmadı oyun oynadı biz tıraş ederken. Kiwi'nin makinesiydi aldığımız. Düşünen varsa fikir olsun

Bizim de kakası bi sastı bu aralar 4 gün yapmazsa götür bence. Zorlanıyosa daha erken götür.

Yav dis mi ki ya gozlerini filan kaşıyo ama elime damaklar normal geliyo. ne kadar sürer ki böyle

Bu dönemin olayı bu demek ki bizimkinin de kakası çok seyrekleşti 2-3 günde bir yapıyor
Babası bağırsak florası değişiyor artık falan filan dedi
Merve de oyle yazmis bak, demekki son atagin bir guncellemesi de az kaka
Ama mesela doktora gittigimde oha bu cocuk bu hale gelene kadar nerdeydin demesinden korkuyorum boyle beklerken
Cok haklisin bende cok korktum acir mi zarar verirmiyim vs bizim ilkini doktor yapti pamuk oldugu icin bide zeytinyagli aci vs olmuyor cokta kolay oluyor olmadi bekle biraz doktorunuza danisirsin, bu arada cisli bezler ne durumda azalma var mi
Cisli bezler tam gaz devam sukur yaptim senin dedigini ama i ih tik yok anacim
Bizim 10 gün bulmuştu normal demişti doktor. Zeytinyağı yaptırıyor ben günde 4 defa veriyorum öyle zamanlarda. Özellikle gece yatmadan içtiği zaman daha etkili oluyor. Karnına masaj yap birde.
10 gune kadar yenidogan doneminde normalmis onu bizim dr da soylemisti ama bu donemde bilemedim bi bi gun daha bekleyip sorayim ben de bizim doktora. Zeytinyagi da zararli olur mu diye fazla vermek istemedim 2 ye anca razi oldu gonlum
Bizim de kakası bi sastı bu aralar 4 gün yapmazsa götür bence. Zorlanıyosa daha erken götür.
Hic zorlanmiyor sukur yani agrisi sizisi olsa belli eder, pirt yapinca kaciriyordu mesela illa kaka ama dolu pirt yapmasina ragmen gram kaka yok. Demekki kakasi yok diyor esim deduz mantik

Bence dönemsel ya. Biz biliyosun 5. Ataktayiz 2 3 günde bir idi bu bayram gezmesine bağlamıştım ben ama hepimiz aynı şeyleri söylüyoruz. Atak değil de bağırsakların son halini alma halleri sanırım.

Bence dönemsel ya. Biz biliyosun 5. Ataktayiz 2 3 günde bir idi bu bayram gezmesine bağlamıştım ben ama hepimiz aynı şeyleri söylüyoruz. Atak değil de bağırsakların son halini alma halleri sanırım.
Tamam ikna oldum suan. Gercekten ayni seyler uc bes gun farkli yasiyor olmamiz icimi cok rahatlatiyor. Ay resmen yine iyiki varsin KK

Verdim cınım maalesef sadece yüz buruşturuyor
Dişini kaşıması için soğuk çiğ havuç verdim onu bile korka korka ağzına götürdü
Erken başlamak istemiyordun zaten sana uydu bnce
Bebeye de biraz zmn geçsin direk kuru pilav veririz bak onu nasıl yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…