2021 Aralık Anneleri

Peki gece hareketsizlikten bebesi pırtlayamayan var mı? Yoksa ağlıcam. 2 saatte bir alarm kurmuş gibi emneye uyanıyor zaten aralarda da pırtlatma seanslarımız var
Yüz üstü yatırmayı denedin mi hiç öyle rahat çıkarabiliyorlar

Ya cok afedersiniz surekli kakasi sivi gunde bi kere sabahlari yapiyor...doktora sordum puturlu degil diye ishal olabilmesi icin gunde cok kere yapmasi gerekir dedi senin bilgin var mi canim hic puturlu olmuyor
Arada pütür oluyor cnm bizim
Sıvı genel olarak ishal olması için 4-5 kere çok sulu olurmuş

Buraya yazabiliyomuyuz aldığımız yeri bilmiyorum.Benimki orijinal çıktı şükür

Ya cok afedersiniz surekli kakasi sivi gunde bi kere sabahlari yapiyor...doktora sordum puturlu degil diye ishal olabilmesi icin gunde cok kere yapmasi gerekir dedi senin bilgin var mi canim hic puturlu olmuyor
Günde birkaç kez yapmıyorsa bi sıvı kaybına yol açmaz canım probiyotik damla deneyebilirsiniz belki gidişata göre
Bizim 3 haftayı buldu o sıvı kakalar tahlillerde de hiç bişey çıkmadı ilginç bi şekilde
Alerjik bişey olabilir diye düşündük probiyotik de fayda etmedi ek gıdaya patatesle başlayınca dün sabah normal yaptı ilk defa

Bizim alerjimiz var kesin dedigin gibi belki ondandir, hic biseyde yemiyorum ama probiyotigimiz var evde..bifidrop ve biogaia var ikisinden birine bende baslayim o zaman bi deneyelim abartisiz 2 aydir sulu bizimki ama gunde 1 kez haftayada 5.ay kontrlu olmadi bende diyeyim tahlil yapsinlar nolur nolmaz 4.ay soyledim de gunde cok kez olmuyorsa sorun yok dedi ictigi bi sut tabi sulu olacak katimi olacakti diyenler var bide

15 gün sonra tekrar denersin

Kızlar dört gündür atağı bitti bizimkinin ÇOK ŞÜKÜR eski pmuk hallerme döndü ve artık bambaşka bi uyku düzenş var, kendi kendine yeni bi uyku düzemi oluşturdu. Gerçekten akıl sır ermiyor önceden max 1 saat olurdu gündüz uykuları şimdi 2-3 saati buluyor maşallah. Uyanık kalöa süreleri de uzadı tabi. Demekki bu atağın getirisi de buymuş

Ama şimdi de kaka yapmıyor. 3.gün bugün. Sabah bi çay kaşığı zeytinyağ verdim baktım gelen gidem yok az önce yine verdim. Başka ne yapsam? Doktora ne zaman götürmeliyim

Maşallah maşallah
Genel durumu huzursuz değilse götürme bekle biraz. Bizimki 2 3 günde bir yapıyor kırkı çıkalı. Önceleri kabız zannetmiştim hatta

Masallahh rabbim esirgesin kulak pamugunu zeytinyagina batirip poposunu uyariyor benim doktor ve aninda yapiyor bu sekilde kendi gosterdi bende 1 2 kez 3 4 gunu bulunca evde yaptim bebiste rahatladi hic bi zarari falanda yok

Masallahh rabbim esirgesin kulak pamugunu zeytinyagina batirip poposunu uyariyor benim doktor ve aninda yapiyor bu sekilde kendi gosterdi bende 1 2 kez 3 4 gunu bulunca evde yaptim bebiste rahatladi hic bi zarari falanda yok
Poposuna zarar vermiyim bidenasil yapicam ya uf aslinda bi huzursuzlugu yok ama gunde bikac kez yapan cocuk 3.gunu bitiriyor neredeyse

Bu dönemin olayı bu demek ki bizimkinin de kakası çok seyrekleşti 2-3 günde bir yapıyor
Babası bağırsak florası değişiyor artık falan filan dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…