2021 Aralık Anneleri

Eklentiler

• 5A3E8A39-BDBF-42BA-9FAC-7A11FB7BC35B.jpeg
    5A3E8A39-BDBF-42BA-9FAC-7A11FB7BC35B.jpeg
    282,7 KB · Görüntüleme: 39
Anam bi biz kutuplardayız herhalde yav. Hepsi çok güzeller güle güle giysinler. 🥰
Ben kombiyi yaktım 🤣 Biliyordum soğuk olacağını kısa bisey almadım zaten.
Evet ya erkek bebeklere hep aynı şeyler var ben bir bayramlık aldım zorla uydurdum bir şey bir tanede haki yeşili pantolon aldım gel gör ki üstüne bir şey uyduramadım artık beyaz tişört giydiricem 😂
Zaten pek bişey yakışmıyor yürümeden önce bebeklere olsun 😬 Ben onu da alamadım. Giyilmemiş bi takımı var ilk gün onu giyer, sonrasına bakarız 😁
Hahaaaa
Hiç giydirmedim 😂😂😂😂😂
Kıza gelinlik giydiririm düğünde (dayı teyze hala amca) 😜😜😜😜
Ben gelinlik giyen kızları da kinamistim şimdilik giymedi 🤣🤣 Tütü etekli falan giyiyor tabi kabarık etek giymeyen kız mı olur 🤪😂

Zaten pek bişey yakışmıyor yürümeden önce bebeklere olsun 😬 Ben onu da alamadım. Giyilmemiş bi takımı var ilk gün onu giyer, sonrasına bakarız 😁

Ben gelinlik giyen kızları da kinamistim şimdilik giymedi 🤣🤣 Tütü etekli falan giyiyor tabi kabarık etek giymeyen kız mı olur 🤪😂
Tütü olmazsa olmazımız kırmızı çizgimiz 😂😂😂

Yok yaa yakışıyo yakışıyo bebeklere her şey yakışıyor gerçekten 😍

Göstermiyor kıyafeti ya yatıyorlar ya kucakta toplanıyor ondan diyorum yoksa meleklere herşey yakışır 🥰
Evet evet bak o konuda haklısın giydiriyorum cicili bicili çok tatlı oluyor kucakta gezerken her yeri bir yere kayıyor 😂

Eğer geçmiyorsa bi görün derim bu sefer kötü olmasın
Geçmiş olsun
Gittim bebişim anribiyotik başladık 🥶
Mastitte sürekli soğuk uygulama yapılması gerekiyormuş. Asla sıcak yapmayın diyorlar daha fazla süt dolar memelere diye. Hastanede doğum yapcağım zaman ebede bana yanında havlu getir sıcak suyun olsun sütün gelmezse havluyu sıcak suyla ısıtıp kompres yaparsın demişti. O yüzden sıcakla temas olmasın canım. Ve memeyi tam boşaltmadan rahatlyacak kadar sağım veya emzirme yap. Birde sütyen falan takma serbest kalsın göğüslerin rahatlar.
Evet bu sıcak soğuk uygulama farklarını doktorum da söylemişti, kesinlikle çok doğru. teşekkür ederim önerilerin için🥰 bugün birazcık daha iyiyim kötüleşmeden antibiyotik başladık😌

Yaa kullanincada yazarmisin memnun kalacakmisin ona gore bizde dusunelim 🙏🏻
Bugün kullandım memnun kaldım valla🤩 yıkadım eve gelince aslında evde kullanmak için aldım battaniye seriyordum ona tüylü olunca eymen yalıyor tüyler boğazına yapışıyor diye korkuyordum ne büyük ne küçük şimdilik güzel

Benim nişan gelmişti, birkaç saat sonra da komple suyum gelmişti. Nişan sabah 5te tuvalete kalktığımda peceteye bulaşmıştı regl öncesi gibi pembe kırmızı gibi bsydi. Idrarimda oyle bir sey hatırlamıyorum. Ama nisansa korkma, neticede nişan doğumun hemen olacagi anlamina gelen bir isaret değil. Stres yapip acele edilecek bsy degil. Suyun gelse sancin olsa baska, ama suan sakince yarini bekle. Sonra doktorunla iletisime gecersin, gerekirse hastaneye gidersin :)
Cok tesekkur ederim sonrasinda suyum gelmeye basladi benim de hemen hastaneye gittik dogum yaptım cok sukur bebisimi kucagima aldim 🤗🌺

Gittim bebişim anribiyotik başladık 🥶

Evet bu sıcak soğuk uygulama farklarını doktorum da söylemişti, kesinlikle çok doğru. teşekkür ederim önerilerin için🥰 bugün birazcık daha iyiyim kötüleşmeden antibiyotik başladık😌
Geçmiş olsun
Mastiti yaşayan anlar bi daha olmasın

X