2021 Aralık Anneleri

1 yaşından sonra belki
Bana öyle doymaz gibi geliyor
Ay saçına kadar bitirirler hergun günde kaç kere banyo zor olur bence ya zamaji gelince zaten yiyorlar.1 yaştan önce bende yapmam heralde önüne koyarım başını beklerim kaşığı o tutar ben yardım ederim.Haslanmis sebze salatalık filan pankek filan bunları elle yer silinir ama muhallebi meyve püresi çorba bunlar nasıl olacak?

Onları biz vercez tabi kasık öğrenene kadar. Sobra da döke saça kendi yiyecek

Oo sizin uyku saatleriniz çok kötüymüş biraz büyüsün bir uzmandan destek alın bence. Çok zor çünkü.

1 yaşından sonra belki
Bana öyle doymaz gibi geliyor
Valla ben de ilk etapta kendim yediririm gibi
Ona da imkan sağlarım tabi ki ama tamamen blw yapamam sanırım
Zaten 8-9 aylıktan sonra 3 gün bakıcı ilgilenecek Filipinli bakıcı ayarlayamacağıma göre elin kadınına blw mi anlatacağız

Yaaa çok güzel baya motive oldum şu an zaten her anını videoya çekmeden olmaz tel elimden düşmüyor
Yaa kendi kendine yemesini izlemek çok keyifli cidden, mutlaka denemeni tavsiye ederim. Blw türkiyenin facebook grubuna üye olmadıysan ol, arşivlenmiş gerçi ama arama ile pek çok soruna çözüm bulursun. Bana da sorabilirsin kafanı takılanı.
Benim kızımın da 1,5 saat sonra uykusu geliyor. Ama yatağına yatınca uyumuyor, ağlıyor. Nadiren uyuyor. Ben de saatlere dikkat edeyim bakalım. Ama ablası uyandırıyor falan derken saatler yalan oluyor bazen. Buna şükür yine güzel uyuyor ama düzenli olsa abla-abiye daha çok zaman kalırdı n

Aynn çorba püre onları bn yediririm
Anan bunlara menü hazırlamak laxım

Uyumaya dirensede bence sizde bir rutin oluşturun zamanla alışıyorlar bizimkide önceleri ağlıyordu uyumamak için şimdi çok direnmiyor bide tam uyku bastırdığı anda götürdüğünüzde 10 dk içinde uyuyor
Etrafımda blw yapan hiç yok nerdeyse o zman sizi sorularımla bunaltmaya hazır olun

Oo sizin uyku saatleriniz çok kötüymüş biraz büyüsün bir uzmandan destek alın bence. Çok zor çünkü.

Bu benim düzelmiş hali. Önceden resmen 1.5 gün uyanık kalırdı sonra resmen bayılırdı. Uykusu geliyor mesela anlıyorum, esniyor, gözlerini ovuşturuyor, kıpkırmızı oluyor. Gidiyorum uyutmaya çalışıyorum memede olsun ayakta sallama olsun her şeyi deniyorum asla uyumuyor. Son 1-2 haftadır da bağırmayı da öğrendi ya bağırıyor bi de bana kıyametleri koparıyor. Kaldırıyorum ondan mutlusu yok ama deli gibi de uykusu var psikopat Bazen bi bakıyorum eniştesinin kucağında otururken uyuyakalmış. Saldım ben de artık uyumak istediğinde uyuyor diye. Şu an yaptığım şey gece 4 ü beklemek o saate kadar oyalamak.

Şu atak matak, diş miş geçsin de bakacağım artık. Ben kendime en kötü 1 yaşına girince düzelir diye öyle hedef koydum ama bakalım düzelir mi anası ve babası uykuyu böylesine çok severken bebeleri nasıl böyle çıkar

Bugün 4. Ay kontrolüne gittik aşılarını oldu şifa olsun boy kilo iyi şükür demir için ise 6. Ay dedi ısrarla bi önceki gittiğimiz doktor 3 aylıkken başlatma taraftarıydı benim aklıma da yatmamıştı başlamamıştım ben de 6 ayı bekleyeceğim . Bu arada bebeklerimizin ve sizlerin içindeki çocuğun bayramını kutlarım

6. Ayda başlayacak bi ikimiziz sanırım

Evet aslında rutin hep aklımda ama bir türlü oluşturamadım. 2 gecedir kendi uyumuyor yaa inşallah becerebilirim düzene oturtmayı. Gündüze de razı olurum belki. Zaten çalışıyorum, bir tek ben uyutmuyorum ama en çok benimle tabi.
Benim de etrafımda blw yapan yoktu ama ben çok hevesliydim. Başlamadan 1,5 aylık liste oluşturmuştum. Yaz için yeni liste yapmak lazım. Her türlü soruna hazır ve nazırım senin bebiş ne zaman 6 ayı dolduruyor?
Yaa çok duyuyorum uyumayan bebekleri ve çocukları ama çok şükür bana denk gelmedi. E peki sen gece 4e kadar nasıl uyumadan duruyorsun? Ben bayılırım herhalde. Uykuyu severim, hiç dayanamam. Ama dediğim gibi bi uyku eğitmeninden yardım alın. Vardır bir çözümü. Doğaya aykırı gibi geliyor, bebek bu uyuyacak da büyüyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…