2021 Aralık Anneleri

Screenshot_20220423-130118_Dolap.jpg

Mama sandalyem budur yeter beaa

Aksamları kahkaha vakti var iftardan sonra sabahtan beri yaptığım şebekliklere gülmüyo o saattekine gülüyo 🤣
Bizimki de öyle saat 10-11 den sonra ayrı bir enerji geliyor 😁
Ben de kızımı emziriyorum, bazen uyuyor, bazen mayışıyor ama uyumuyor. Yatağına yatırıp ben de yatağıma yatıyorum. O sırada beni görmüyor. Biraz debelenip uyuyor. Nadiren de olsa gündüz de böyle uyuyor ama genelde memede, kucakta veya ayakta sallanarak uyuyor. Üstelik saati de hiç belli olmuyor. Ne kadar uyuyacağı da öyle. Gece böyle düzenliyken gece neden değil anlamıyorum. Sizin gündüz uykuları nasıl, onu merak ettim.

Bizde gündüz uykusu yok resmen. Saat 1-2 artık hangisinde kalkıyosa kalkar ondan sonra sabah 4-5 e kadar uyursa yarım saat uyur o kadar. Dün mesela 1 de uyandı arabada yarım saat uyuduysa uyudu ondan sonra emerken biraz uyukluyor. Ya da uyudu diye koyuyorum 5 dakika geçmeden bi bakıyorum kalkmış oluyor. Sonra gece 4-4.5 gibi yattı

Benim oğluşumun derdi anlaşıldı demir ilacı kabızlığa yol açmış
Ay bi ilacın da yan etkisi olmayıversin😑
Sabaha karşı kakasını yaptı da rahatladı yavrum yanıma yatırdım bu defa elini yüzüme koyup uyudu 🥺🥺
Ocean bizim de kaka sayımızı düşürdü biraz ama benim canıma minnet tabi her öğün yapiyordu

Güle güle kullansın gayet basit güzel ben de küçük denildigi için ikeadan vazgectim ama onun gibi aynı sadelikte birşey alicam bunun boyu kısa mi yoksa öyle mi duruyor
Hiç fikrim yok 🤣 ikeadan genis dediler kullananlar memnunum dedi geçen anasayfada sormuştum. Ben dolaptan aldım sıfır diye. Bakalım nasıl gelecek.

Ocean bizim de kaka sayımızı düşürdü biraz ama benim canıma minnet tabi her öğün yapiyordu
Bizimki de az yapıyor sayılmaz ya 2 kere yapmıştı gün içinde aslında o yüzden o ihtimali pek düşünmemiştim 😄
Bi de sanırım kuruyemiş türevleri bebişe biraz dokunuyor 1 haftadır tüketmiyordum kakası iyiydi dün fıstık ezmesi yedim sulu mukuslu gibi oldu bir süre bu durumu gözlemleyeceğim yine ihtimaller denizindeyiz🤣

nily_y nily_y naptınz canm. Rota aşısı oldıktsn snra alerjik benek olduğumz için bizimde kananamız arttı. Sanrm bebeğin alerjkti yanlış hatrlmyrsam .

Bizimki de az yapıyor sayılmaz ya 2 kere yapmıştı gün içinde aslında o yüzden o ihtimali pek düşünmemiştim 😄
Bi de sanırım kuruyemiş türevleri bebişe biraz dokunuyor 1 haftadır tüketmiyordum kakası iyiydi dün fıstık ezmesi yedim sulu mukuslu gibi oldu bir süre bu durumu gözlemleyeceğim yine ihtimaller denizindeyiz🤣
Bize de domates 🍅 göğüste kabarıklık oldu 2-3 gündür tüketmiyorum sönmüş hemen 🙁

Ben kızımda uyguladım blw. Buharda yumuşatıp eline veriyordum. İlk denememiz bile gayet başarılıydı. Uygularsan video çekmeyi unutma, sonradan seyretmesi çok tatlı oluyo. Blw ye en uygun havuç, brokoli gibi sebzelerdi, o zaman kıştı. Yazın neler vereceğim konusunda ben de kararsızım şu an.
Yaaa çok güzel baya motive oldum şu an zaten her anını videoya çekmeden olmaz tel elimden düşmüyor😀

Ben de kızımı emziriyorum, bazen uyuyor, bazen mayışıyor ama uyumuyor. Yatağına yatırıp ben de yatağıma yatıyorum. O sırada beni görmüyor. Biraz debelenip uyuyor. Nadiren de olsa gündüz de böyle uyuyor ama genelde memede, kucakta veya ayakta sallanarak uyuyor. Üstelik saati de hiç belli olmuyor. Ne kadar uyuyacağı da öyle. Gece böyle düzenliyken gece neden değil anlamıyorum. Sizin gündüz uykuları nasıl, onu merak ettim.
Gündüz uykusu bizimde düzenli değildi hatta hiç uyumazdı hep mızırdanırdı sonra uyku sinyallerini takip ettim mesela 8 de kalkıyor genelde 9 bucuk gibi esnemeye başlıyor gözlerini ovuşturuyor hopp yatağa gidiyoruz max 1 saat uyuyor sonra yine aynı şekilde saat 5 e kadar 1 bcuuk saate yatırıyorum 5 e kadar 3 uyku yapmış oluyor son uykusunuda 5 ten sonra 6 ya kadar yarım saat uyumuş oluyor hep aynı saat aralığında yatırmaya çalıştım o zaman otomatik onunda uykusu gelmeye başladı

Sag ol arkadasim kotu bir geceydi. Ultrason rontgen kan her seye bakildi. Devam ediyor hala ve cok halsizlesti 😥 Asiya virus gibi tepki vermis vucut😣

Cok üzüldüm. Size de Allah sifa versin. Bunu bilseydim kesinlikle 2. Asiyi yaptirmazdim. Yorumlarda bazi doktorlarin tek doz onerdigine denk geldim.
Bizde yaptrdık ama yan etki olmadı 5. Ayda 2. Doz için çağırdı

X