2021 Aralık Anneleri

Teşekkür ederimm canımmm benim bebiş 2. Aydan sonra sadece mamayla besleniyor doktorum 5. Ayda ek gıdaya geçebilirsin dedi

Merveyede söylediğim gibi 2-3 gün uyuma saatlerini not al sende o saatlerde yatır birde öyle dene ben öyle yaptım ama sabah hep aynı saatte uyanmaya çalış diyelimm 8 o uyanmasa bile sen uyandır çünkü bebekler güne en geç 8 bıcuğa kadar başlamaları gerekirmiş o saatlerde algıları açık oluyormuş

Uyanma saatlerimiz aynı, 7:00-7:30 arası uyanıyor. Uyanmasa bile ablamız sağolsun uyandırıyor. Saatleri işe başlamadan önce not alıyordum, sonra ihmal ettim. Yine yapsam iyi olur.

Bn 8i görsem dua etcem güç 7 ve öncesi

Haha o zaman bilgilerimi tazelemiş olurum buharda pişirme zımbırtısı aldın mı? Bir de mycey mini bardaklar var, çorba, ayran, yoğurt gibi şeyleri onla içiriyordum ben.
Bardak aldım almaz mıyım ama buharda pişirme aleti almadım onuda aldım mı hazırım bide şu mama sandalyesine yapışan vakumlu kaseler var ondan alsam mı sence

Uyanma saatlerimiz aynı, 7:00-7:30 arası uyanıyor. Uyanmasa bile ablamız sağolsun uyandırıyor. Saatleri işe başlamadan önce not alıyordum, sonra ihmal ettim. Yine yapsam iyi olur.
Bence de başla bi yerden pes etme sakın millet 1 bcuk yaşında çocuğuna bile uyku eğitimi veriyor bizimkiler daha bebe

Görürsün annesiii 9 da yatırsan bile kar senin için önce düzene girse sen saati çekersin öne
Aslında 1 hafta öncesine kadar 9-9:30 arası yatırıyordum Bnde rahat ediyordum
1 gün 11 e kadar ağladı uyumadı odur 22 den aşağı yatmıyor

İşte bir kere bozuldumu düzelmesi uzun sürüyor , bizimde geçen hafta atak ve aşı yüzünden bozuldu 12 lere kadar uyumadı ama bu hafta başı düzeldi yatağa yatırırken sakin olması lazım masajda işe yarıyor o zaman mayışıyorlar çok zor düzen kurmak ama çokta rahatlık

Çok geçmiş olsun ☹
Sağ ol
nily_y naptınz canm. Rota aşısı oldıktsn snra alerjik benek olduğumz için bizimde kananamız arttı. Sanrm bebeğin alerjkti yanlış hatrlmyrsam .
Ayni devam ediyor. Bugun yanlis saymadiysam 14 kez bez actim. Son bezlere dogru kan azalmisti. Siz ilk dozda mi yasadiniz llk kez yasadik bir alerji durumumuz olmamisti

Bizde yaptrdık ama yan etki olmadı 5. Ayda 2. Doz için çağırdı
Insallah yine olmasin. Vucut virusu alinca hastaligi yasiyor gibi tepki verdi
Ah çok geçmiş olsun bir an önce toparlar bebiş inşallah Allah kolaylık versin
Allah razi olsun. Size de gecmis olsun. Cok yapmasi sorun az yapmasi sorun Allah sifa versin

Teşekkür ederimm canımmm benim bebiş 2. Aydan sonra sadece mamayla besleniyor doktorum 5. Ayda ek gıdaya geçebilirsin dedi
Dene ama takip et canım benimki uari mama killaniyor doktor 5.ayi doldurunca yoğurtla filan başla dedi ben elma püresi verdim 2 gün 1 günde armut püresi verdim ek gıda verdiğimde kaka yaparken çok ağladığını farkettim bıraktım.Instada bir doktor anne sutu de alsa mama da alsa 6 ayı doldurmadan ek gıda vermeyin diyor.Ben öyle yapacağım sen de 1 2 gün dene takip et bence.Benimki yiyip içene tepki veriyor diye hazır zannettim ama değilmiş.

Çok geçmiş olsun bizimki 2.dozu da 4 aylık oldu çok şükür yan etki yaşamadık.Her bebek farklı geçer inşallah

Bardak aldım almaz mıyım ama buharda pişirme aleti almadım onuda aldım mı hazırım bide şu mama sandalyesine yapışan vakumlu kaseler var ondan alsam mı sence
Alet demeyelim yaa, hani şu metal delikli şey benim aldığım vakumluların vakumy iyi değildi, kızım da atmadı hiç. Oioi yapışıyor mu bakmak lazım yorumlara.
Bence de başla bi yerden pes etme sakın millet 1 bcuk yaşında çocuğuna bile uyku eğitimi veriyor bizimkiler daha bebe
Evet yapayım yaa. Masaj nasıl yapıyosun rastgele mi yoksa özel bi şey mi?

Canım sende de varya 1 ergen benim kızın acayip huyu değişti ve ne yapacağımı bilemiyorum Sürekli karşılık veriyor sürekli bağırıyor aşırı bi kıskançlık.Bebekle ilgilenmeyim desen kendi haline duran bebek değil yere koysam 3 dak.Ana kucağında taş çatlasın 10 dak duruyor.Ders çalışmıyor,apartmandan kızlar çağırıyor kavga edip geliyor.Eyvahhh kızım buyuduuuuu benimki 2013 lu seninki ne durumda?

Bugün ben e bebekte gördün oioi marka tabak acayip sert ve kaba bir tabak neden fiyatı o kadar yüksek anlayamadım

Aslında bende kararsız kaldım deneyecez bakalım kimisi 4 bucuk ayda geçiyor ek gıdaya işte bu blw kitabında da 6 ay dolmadan ek gıdaya geçmeyin diyor 5 ayda sadece tadım yapatım diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…