2021 Aralık Anneleri

İşte o delikli şey oioi pahalı ya elim gitmedi açıkcası ona ben bulursam güzel yazarım sana . Youtubeden buldum masaj açıyorum aynı anda yapıyorum 9 dk falan sürüyo değişik sesler çıkarıyor bizimki mırıldanıyor hoşuna gidiyor

Gebelikte tiroidi çıkanlar ne durumdasınız benim değerim 4.5 çıktı ilacı bırakmıştım şimdi artık hep ilaç mı kullanıcam demekki bu değerle anlaşılıyorki kalıcı tiroidim oldu artık geçmesi imkansız mı ay bilemedim mutsuzum şuan

Başlarda çok zorlandım canım kabullenmekte. Bi de ben evden çalışıyorum, gözünün içine bakıyordum uyusun da çalışayım uyusun da uyuyayım diye. Bi de ilk dönemler, ilk bebeğim, gaz muhabbetine sürekli ağlıyordu. Sürekli ağlıyor, uyumuyor, iş yetiştirmem lazım bir yandan da uyumam lazım. 3 aydan sonra gaz muhabbeti bitince öyle ağlamamaya başladı. Bi de baktım sürekli aynı saatte uyuyor öncesinde ben kendimi yırtsam da uyumuyor. Kabullendim o saati, uykusuz kalmayı belli bi süre. Kabullendikten sonra daha kolay oldu. Biraz büyüsün bakalım olmadı onu da deneriz. Dediğin gibi çocuğun en önemli 2 ihtiyacı var zaten biri yemek biri uyku.. Kendimi geçtim çocuğa yazık

Bi de bu şeyi denemek istiyorum sabah erken kaldırıp sonra uyandıkça 2 saat uyanık tutup uyutmayı. Ama zaten 5 te yattığımız için oğlan asla uyanık kalamıyor sabahları ne de benim uyanık tutmaya gücüm kalıyor

Canım benim 3 bucuk çıkmıştı ilaçla 1.98 e düşürdüm doğumdan sonra 2.24 e çıkmıştı en son

Kizlar anne sutuyle beslenen bebisler icin corba vs 6.ay cok erken degil mi? Zaten ana ogunleri yine sut olmayacak mi? Sadece tadima baslayacagiz diye biliyorum ben doyumluk diilki

Benim de okuduğum gördüğüm kadarıyla öyle olacak bütün her şeyi tattıracağız. 3 gün kuralıyla ilerlersek zaten 1 ay anca tadım yapar bakarız herhalde. Tabi bakalım doktorlar ne diyecek

Aslında bende kararsız kaldım deneyecez bakalım kimisi 4 bucuk ayda geçiyor ek gıdaya işte bu blw kitabında da 6 ay dolmadan ek gıdaya geçmeyin diyor 5 ayda sadece tadım yapatım diye düşünüyorum
Benzer durumdayız 3 aydan sonra tamamen mamaya geçtik. Bir haftadır süt annemiz var
Doktorumuz 5. Ay dolduğunda ek gıdaya geçeceğimizi söyledi yoğurtla başlayacakmışız. 3 gün kuralıyla devam edeceğiz sanırım. Liste verecek önümüzdeki ay

Bnmkide aynı geçen toplantı vardı dersler yerlerde 2012li bnmki de
Hep tmm başka bişi yok güzellikle söylüyorum olmuyor kızıyorum olmuyır yarama bastın valla artık ne yapacağımı bilmiyorum

Son düzenleme:
Düzeni kurmak zorda bozmak 2 sn
Bizim de ara ara atak yokluyor sanırım banyo rutinine başladım masaj da iyi gelir denicem

Bnmkide aynı geçen toplantı vardı dersler yerlerde 2012li bnmki de
Hep tmm başka bişi yok güzellikle söylüyorum olmuyor kızıyorum olmuyır yarama bastın valla artık ne yapacağımı bilmiyorum
Benim bu ara sinirlerim çok bozuk adette olamıyorum onun da etkisi var.Bazen bağırıyorum Esim bebek konusunda destek olmadığı için evde gerginlik oluyor sanirim kızım bu durumdan çok etkilendi.Ben pedagog araştırmaya başladım bi götüreyim bakalim

Hamileyken götürmek istedim istemiyor bn kendime çeki düzen veririm diyor zorla da olmuyor sırf biraz iyi olsun diye kış okuluna yazdırdım ama bu sefer derslere çalışmıyor eşim yardımcı olmaya çalışıyor ama beceremiyor derslere çalıştıracak sabrı yok
Okulda etüt var katılmak istemiyor
Derslere Yardımcı birini bulmam lazım yoksa battı balık yan gidecek

Canım benim 3 bucuk çıkmıştı ilaçla 1.98 e düşürdüm doğumdan sonra 2.24 e çıkmıştı en son
Benim de aynıydı gebelikte 3.5 tu ilaçla düşürdük doğumdan sonra da iyidi ilacı kafama göre bıraktım dün ölçtürdüm 4.5 çıktı sen en son ne zaman baktırdın ilaca devam ediyo musun bir de

Amin Hemde nasıl küçükken hiçbişey yaptıkları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…