2021 Aralık Anneleri

Eveeet teyzoslar iki haftadir beslenmeyi reddeden bebegim dun gece de dogdugundan beri ilk kez uyumayi reddetti🥵 artik emin oldum ki bu en berbat atakmis. Hicbir seye zorlamama karari aldim. Sutunu icmiyorsa icmesin, nasilsa acikinca istedigi kadar icecek. Uyumuyorsa uyumasin, nasilsa uykusu gelince uyuyacak🙄 ama ne kadar boyle surecek, bu atak sonunda kac kg verecek merak ediyorum😞

Ayrica Allah uyumayan bebisi olan annelere sabir versin. Ne zor biseymis ya😿 Ikinci bebegi dusunen ben, ya ikinci bebegim uyumayan bebek olursa diye tirsip dun gece tek cocukta kalmaya karar verdim😂 Allah guc kuvvet sabir versin, bian once bu atagin da sonunu gormeyi nasip etsin cok AMIN🙏🏼

Kızlar bizde dün 4 ay kontrolüne gittik hava güzel olunca fırladık kilosu 8.650 boyu 71 cm çıktı doktor suya başlayabilirsin azıcık ver dedi gün içinde max 5 dk destekli oturtmaya çalış dedi sonra damla verdi oceanınkini Atak haftasında iştah kaybı uyku sorunu olabilir vs dedi bunlar bildiğimiz şeyler tabi😀😀 bir sorun yok genel olark çk şükür
Hay masallah 🧿🧿 kocaman olmus.
Eveeet teyzoslar iki haftadir beslenmeyi reddeden bebegim dun gece de dogdugundan beri ilk kez uyumayi reddetti🥵 artik emin oldum ki bu en berbat atakmis. Hicbir seye zorlamama karari aldim. Sutunu icmiyorsa icmesin, nasilsa acikinca istedigi kadar icecek. Uyumuyorsa uyumasin, nasilsa uykusu gelince uyuyacak🙄 ama ne kadar boyle surecek, bu atak sonunda kac kg verecek merak ediyorum😞

Ayrica Allah uyumayan bebisi olan annelere sabir versin. Ne zor biseymis ya😿 Ikinci bebegi dusunen ben, ya ikinci bebegim uyumayan bebek olursa diye tirsip dun gece tek cocukta kalmaya karar verdim😂 Allah guc kuvvet sabir versin, bian once bu atagin da sonunu gormeyi nasip etsin cok AMIN🙏🏼
Sabretmek tek seçenek bu dönemde zaten.

20220421_154000.jpg

Bayramlık ayakkabı ve koku aldık. 🥲

Kizlarr gece bebisler uyanmiyorsa uykuda alip (uyandirmadan tabiki) emzirip birakan var mi ben boyle yapiyodum hemsire oyle olmaz birak 7 8 saat ne zmaan uyanirsa o zaman dedi de dogrumu ya bu 🙄
Bnm doktorum da öyle dedı ama zayıf dıye ıcım rahat etmiyor emzıyırum bı suredır yıne aynı ama yıne kılo almıyor😩

Kizlarr gece bebisler uyanmiyorsa uykuda alip (uyandirmadan tabiki) emzirip birakan var mi ben boyle yapiyodum hemsire oyle olmaz birak 7 8 saat ne zmaan uyanirsa o zaman dedi de dogrumu ya bu 🙄
Ay bırak tabi. Mızırdanırsa tamam gözünü açmadan verirsin ama uyanmıyorsa uyusun artık.

Anam ocean da mı öyle 😭😭
Ben sabah kakasını alırken öğürdüm resmen korkunçç🥺🥺
Ahahahh bende kusacağım birgün alt alırken 😂 bu ara kabız oldu 10 gündür yapamıyodu 2 3 gündür zeytinyağı veriyorum yapmaya başladı ama baya katı yapıyor zorlanıyor. Gaz çıkartırken falan bildiğin kokuyor ve devamlı çıkartıyor. Bayılmam yakın o koku yüzünden yakında 😂😂

7-8 saat mi 😳 hiç olmadı o kadar uyanmıyor uykuda homurdanıyor meme arıyor Bnde öyle olunca emziriyorum

Anne yani besikte yatiyor, kaka yapmis. Kaka kokusuyla beni uyandirdi dusun😂 degistirirken resmen kusacaktim ama evlat iste atsan atikmaz satsan satilmaz 😂

Ben cocuk hasta oldu heralde falan dedim ilk, sonra akil ettim ki demire baslamistik😂

Ya benimki sagdan sola donmeye bile yeltenmiyor siz nelerden bahsediyorsunuz 😂 anca oturacak basacak ayakta duracak cins cins hareketler biseyler isircam totosunu artik aaaa
Bizim oğlanda dönmüyor. Bence bizim koca totolular kaldıramıyor totoyu ondan oluyor hep 😂

Benim kız babasına yabancı.😂 Babası ne zaman kucağına alsa bana bakıyor. Babasından pek haz etmedi 😂

İnşAllah canım 🙏🏻 zor günler geçmiş olsun. Bizde anne olmanın keyfini yaşayalım.
Ahahajj bazen bu durum çok zor olsa da insanın hoşuna gidiyor yine de 😂 bizimkide dün aynısını yaptı ben duştaydım eşmdeydi bir ağlama kopardı durduramamış duştan zor çıktım kucağıma aldım tık sustu gülücük saçmaya başladı. Eşim bu duruma çok bozuluyo ama benim bir yandan da hoşuma gitmiyor değil 😂😂

Ahahajj bazen bu durum çok zor olsa da insanın hoşuna gidiyor yine de 😂 bizimkide dün aynısını yaptı ben duştaydım eşmdeydi bir ağlama kopardı durduramamış duştan zor çıktım kucağıma aldım tık sustu gülücük saçmaya başladı. Eşim bu duruma çok bozuluyo ama benim bir yandan da hoşuma gitmiyor değil 😂😂
Erkek bebeler pek anacı oluyor 😍

Bnm doktorum da öyle dedı ama zayıf dıye ıcım rahat etmiyor emzıyırum bı suredır yıne aynı ama yıne kılo almıyor😩
Galiba kilonun emzirmekle alakasi yok daha dogrusu cok emzirince cok kilo almiyolar proteinli beslenmek lazim bide sut yagli olacak gogsun tamamini bitirince yagli sutu almis oluyolar...tabi derdimiz cok kilolu olmalarida degilde normal artis olsa normal bi bebis bize yeter bi ay boyunca 200 gram alinca insan uzuluyor 🙄

X