2021 Aralık Anneleri

Yok canim uyurken yapıyor zaten. Heryerini kanattı kafasının 🙁 Salı gününe randevu aldım hem genel kontrol için hem de bu durumu soracağım. Az önce yine acayip kaşıdı kesin kanamıştır sabaha görürüm 😑

Bizimki hiç yabancılamıyor hatta çok seviyor kim olursa olsun konuşunca. Bugün üst komşum geldi çok ufakken görmüştü ilk. O konuştukça bir gülüyor 🤣😍 ablası da yabancılık cekmezdi bu da öyle olacak sanırım.
Bnmde kimi görse sırıtıyor 🤣

Bu ay başında nimenrix yaptırdık, herhangibir sıkıntı, huysuzluk yaşamadı çok şükür. 4. Ay aşılarıyla arasına 1 hafta koyduk. İki aşıda da ben calpol ya da fitil vermedim. 4. Ay aşısında zorlandı. Nimenrix de hiç olmamış gibiydi

Şimdi bu ay başında da bexero var o nasıl geçecek bakalım 😌
Sanirim bizim ilk bexero yapilcak onun icin biraz agır diyolar 🤔

Kızlar bizde dün 4 ay kontrolüne gittik hava güzel olunca fırladık kilosu 8.650 boyu 71 cm çıktı doktor suya başlayabilirsin azıcık ver dedi gün içinde max 5 dk destekli oturtmaya çalış dedi sonra damla verdi oceanınkini Atak haftasında iştah kaybı uyku sorunu olabilir vs dedi bunlar bildiğimiz şeyler tabi😀😀 bir sorun yok genel olark çk şükür

Eklentiler

• EF88E87E-AB6E-4A98-95BE-A5CD49427E04.jpeg
    EF88E87E-AB6E-4A98-95BE-A5CD49427E04.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 25
Bu ay başında nimenrix yaptırdık, herhangibir sıkıntı, huysuzluk yaşamadı çok şükür. 4. Ay aşılarıyla arasına 1 hafta koyduk. İki aşıda da ben calpol ya da fitil vermedim. 4. Ay aşısında zorlandı. Nimenrix de hiç olmamış gibiydi

Şimdi bu ay başında da bexero var o nasıl geçecek bakalım 😌
Ninernix değilde bexsero çok ağır oluyor bexsero yapılmadı mı?

Kızlar bizde dün 4 ay kontrolüne gittik hava güzel olunca fırladık kilosu 8.650 boyu 71 cm çıktı doktor suya başlayabilirsin azıcık ver dedi gün içinde max 5 dk destekli oturtmaya çalış dedi sonra damla verdi oceanınkini Atak haftasında iştah kaybı uyku sorunu olabilir vs dedi bunlar bildiğimiz şeyler tabi😀😀 bir sorun yok genel olark çk şükür
Hay masallah 🧿🧿 kocaman olmus. 🥲

Maşallah anne baba boylu demekki boyu çok güzel daim olsun inşallah 😍

Ayy bin kere masallah yaaa biz asiya gidecektik gidemedik bugun gidiyoruz hem asi hem 4.ay kontrolu kilo 7.5 ciksa ben tamamim boyuda en son 66ydi 68 falan olsa diyodum 🤣🤣🤣

Maşallah canım çok iyi

X