2021 Aralık Anneleri

Teşekkür ederim canjm 10 kere almaktansa 1 kere alırım
Ben de dogdugu zaman skiphop i hepsiburadadan 200 civarina almistim suan o kadar inmez ama ara ara guzel indirim oluyor denk getirebilirsiniz. Birde dolapta yurtdisinda getirip etikietli uyguna satanlar oluyor
Bn cesaret edemedim seninkinden alcam ama
Oioi kaktüs, el nasıl acaba
Oioi kaktusu kullaniyorum. Biraz genis ilk zamanlar kavramakta zorlaniyordu suan memnunum

Erkek anneleri bayram icin kiyafet oneriniz var mi ya
Ah kanayan yaram Tulum bakıyorum ben de ama güzel bisey bulamadım. Salopet tarzı bişey olabilir alttan çıtçıtlı.
Kendi tutarak verim alabildigimiz bizimde yok ama biz bundan cok memnunuz cok dayanamadiginda ben kaşıyorum sakinlesiyor
Bunlar dış fırçası değil mi? Büyük kızım kendi firçalayamadigi için dişlerini biz bununla fircaliyoruz. Dişlik olarak da mı kullanılıyormuş

Dolaba da bakayım eşim pahalı buldu ahhh işten çıkmayaydım oğluşuma termosların kralını alırdım

Evet canim bi tarafi dislik bi tarafi firca ama o girca tarafida o kadar yumusak ki ondan da hoslaniyor

Bundan var arabada oyalamak için duruyor eve çıkarayım oynasın Çocuk bnm parmakları diş kaşıyıcı yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…