2021 Aralık Anneleri

tulay283300 tülayyyyy diyet nasıl gidiyor senin
İyi canım üç aşağı beş yukarı gidiyor dün gittim 10 günde 2.2 vermişim hepsi yağdan gitmiş diyet yapmasam Kilo çok alırım emzirme felan hakgetire burda yazıyorlar ya hayret ediyorum benim bünyede sıkıntı var sanırım diyetsiz gr gitmez senin nasıl gidiyor

Bnmde bu ara durdu bi sanırım adet olcam onun etkisi var bnm de diyetle bile zor gidiyor bizim survivora gitmemiz lazım
Çok iyi gitmiş

Bnmde bu ara durdu bi sanırım adet olcam onun etkisi var bnm de diyetle bile zor gidiyor bizim survivora gitmemiz lazım
Çok iyi gitmiş
aynen ama sorvivor da bile Kilo alırım ben yaaa o potansiyel var bende ama hamile kaldığım kilom 2 kaldı neyseki ama hedef kilom 8 var daha
Verirsin ödem olmuştur adet öncesi

Kurabiye önemli şimdi
Ya bilmiyorum çoook kararsız kaldım maşallah diyim bnm kız arabasında yanımda duruyor arada bi cıngar kopuyor tabi ama
Arabada bizimki de durur aslında ama seninki gibi portatif sayılmaz
Bagajda duruyor her seferinde silip eve alamam yemek yapmamayı tercih ederim

Off benimki de böyle ya o yerdeyse bende yerde oturucam illaha o yatiyorsa bende yanına uzanicam yapışık ikizim diyorum artık bende sırf bu yüzden hoppala bakıyorum

Arabada bizimki de durur aslında ama seninki gibi portatif sayılmaz
Bagajda duruyor her seferinde silip eve alamam yemek yapmamayı tercih ederim
Bebişe aldığım en yaralı şey arabamız eşim her kullandığında iyi ki bunu aldırdın diyor

Açıkcası ben instagrama hiç güvenmiyorum
Ben de iyice araştırmadan almam instagramdan.
Ben de her sayfaya güvenemiyorum. Bunu da çok aktif bi sayfa gibi görmedim. Ama çok hoş kıyafetler var Aymer bebe diye bi sayfadan alışveriş yaptım güzel çıktı bu arada. Müslin kız tulum gördüm az önce 55 liraya. Kız anneleri begenirse

Eklentiler

• Screenshot_20220409-123958_Instagram.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 27
Off benimki de böyle ya o yerdeyse bende yerde oturucam illaha o yatiyorsa bende yanına uzanicam yapışık ikizim diyorum artık bende sırf bu yüzden hoppala bakıyorum
Saatlik indirimlerde görmüştüm hoppala. Onlarda bi ozellik olması gerekiyor mu bilmiyorum ama. Ara ara indirime giriyor görürsem yazarım.

Bn instagram kullanıyorum o yüzden oralardan hiç haberim yok
Genelde bilindik yerden alıyorum ki değişim kolay olsun diye

Ao benden de o kadar birde benim yakinimda kimse yok ,kızım beslenmesinde aynı şeyleri yemekten sıkıldım artık anne diyor.Elimden bisey gelmiyor.Gece herkes uyurken yapayim desem hem apartman sıkıntılı ses olunca hemde oğlan resmen kokumu takip ediyor.Gece çamaşır aşmaya bile çıksam uyaniyor.

Oyy sende bi tane daha var hem de Allah kolaylık versin valla
Ben o yüzden 2 taneyi idare edemem diyorum

Aynı bizimki valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…