2021 Aralık Anneleri

Sen zaten blw yapmicam diyon gerek bile olmayabilir.
Bn blw ye gelemem anca dışarda eline meyve veririm
Ergenus şimdi blw yapıyor 🤣 elinin lezzeti geçiyormuş yerken 🤣🤣
Oğlan o zmn dışarda oturmuyordu ağlardı mama sandalyesine bastında yerdi kerata 🤣

Büyük kızımda ek gıdaya geçişte ilk aylar kendim yediriyordum, sonra 1 yaşına yakın blw yaptım. Videosu var hala mmmm diye yiyor önündekini. Ama boğazınada düşkündü hala da öyle 🤣

Bn blw ye gelemem anca dışarda eline meyve veririm
Ergenus şimdi blw yapıyor 🤣 elinin lezzeti geçiyormuş yerken 🤣🤣
Oğlan o zmn dışarda oturmuyordu ağlardı mama sandalyesine bastında yerdi kerata 🤣
Benim mama sandalyesinden en büyük beklentim ben yemek yaparken orada elinde oyuncakla bana izin vermesi 🤣🤣
Çocuk yatmayı sevmiyor ana kucağında da ben yanında onunla konuşursam yatıyor.
Sabah kendime kahvaltı hazırlayana kadar kriz çıkıyor 😂
Belki hem oturur pozisyonda hem de benimle aynı seviyede durunca ben de kimseye ihtiyaç duymadan kurabiyelerimi pişirebilirim 🤣

Benim mama sandalyesinden en büyük beklentim ben yemek yaparken orada elinde oyuncakla bana izin vermesi 🤣🤣
Çocuk yatmayı sevmiyor ana kucağında da ben yanında onunla konuşursam yatıyor.
Sabah kendime kahvaltı hazırlayana kadar kriz çıkıyor 😂
Belki hem oturur pozisyonda hem de benimle aynı seviyede durunca ben de kimseye ihtiyaç duymadan kurabiyelerimi pişirebilirim 🤣
Kurabiye önemli şimdi
Ya bilmiyorum çoook kararsız kaldım 🤣 maşallah diyim bnm kız arabasında yanımda duruyor arada bi cıngar kopuyor tabi ama 🥶🥶

Kızlar bizde atağa girdik heralde normalde em geç 9 bçukta uyur resmen yeni uyudu huzursuzluk yaptığıda yok uyku arkadaşının kulağını emmeye çalışıyor😅 bu arada bende ek gıda alışverişi geçen hafta yaptım
Ayyy neler alınmış ben daha hic bişey almadım şu kitaptan alayım bende tarif var içinde dimi 😍
Bn gezdiriyorum ama gram gram gidiyor 🤣 keşke kg transferi olsaydı 10 kg bnden hediye 😝
Bizimki de kucakci yaa kolları kas yapacak 🙄
Hiii kot olanlara bayıldım ama instegramdan töbe alışveriş yapmam bi cocuk giyim sayfasından kızıma elbise aldım berbat geldi bedeni de küçük geldi değişim yapıcam dedim muhatap bulamadım şikayet edicem deyince sayfa ben her yerden engelledi meğerse dolandırıcı sayfasiymis sonradan dolancirici ifsa sayfalarinda gordum surekli isim degistiriyorlarnis ustelik fenomenler de sayfayi övüyor takipçisi de çok 🙄

X