2021 Aralık Anneleri

Büyük olan tarif kitabı blw olanda çok az tarif var son sayflarında örnek menüler falan var

Tövbe estağfurullah bu ne kuduz köpek gibi köpürmüyor sonuçta bizim muhtemelen dişler çıkıyor ondan olabilir

Çünkü annende kalıyorsun evde olsan uyumaz uyumuyor, durmuyor diyorum benim oğlan da beni yalancı çıkartıyor
Ayy oğlum yeni doğduğu zaman doğru düzgün uyumuyordu. Kv arıyordu ne yaptınız gece uyudu mu vs, uyumadı uyumuyor diyordum. Sonra eve geliyordu, sıpa oğlum da sanki sırf ben yalancı çıkayım diye uyuyor da uyuyordu uyumuyor diyordun bak uyuyor isimli türküyü dinle dur sonra

Tabi canım bizim şimdi de öyle. Normalde 5 i görmeden uyumuyordu. Bi kaç gündür sağolsun 3 te yatıyor ben de sahur hazırlayabiliyorum. Sahur yaparken de görüntülü konuşuyoruz. Napıyor uyanık mı diyolar uyuduğuna denk geliyor eee hani uyumuyordu oluyor

Bugün annemde kalacağız çocuk resmen kendini kapattı 5te uyudu 7buçukta emmek için uyandı yarım saat uyanık durdu hala uyuyuş o uyuyuş hayırdır inşallah
Benim kızında ne zaman anneme gitsek gıkı çıkmıyor. Annemde bana kızıyor. “Bir de bu çocuktan şikayetçisin, ne kadar uslu” diye. Hayır bilmiyor ki bebemin geceleri içinden bir canavar çıkıyor. 2’de uyuması için 40 takla atıyorum

Bende yarın ebebekten gidip alıcam artık kollarım koptu is de yapamıyorum sürekli kucak kucak
Canım bende kanguru var ama hiç kullanışlı değil. Dışarda taşımak için olabilir. Bir elin sürekli bebekte olmalı. Bebek hareket halinde oluyor. Kendini geriye atıyor. Tek elle de iş tutamazsın. Sling belki olabilir.

Eklentiler

• C1F5A0CC-88FF-47F5-B6D5-5D43FF2400EB.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 68
Bizimkide bugün ana kucağında kafasını kaldırıp doğrulmaya çalışıyor ama nasıl inliyor sanırsın kakiş yapıyor çok tatlılar yaaa

Tam bir bebik oldular ya bu ara ayrı bir aşka geldim bebişe karşı o ilk zamanlar geçti artık birbirimize alıştık diye mi bilmiyorum ama

Bi de tam böyle ele avuca gelmeye başladılar ya ben mıncıra mıncıra seviyorum

Ben de bu ara kanguru almayı düşünüyordum. Senin modelinle mi alakalı yoksa tüm kangurularda böyle mi oluyor acaba

Ben de bu ara kanguru almayı düşünüyordum. Senin modelinle mi alakalı yoksa tüm kangurularda böyle mi oluyor acaba
Şöyle ki kanguruyu nerde kullanacağına bağlı. Bebeği önüne tak, dışarda gez. Mümkün. Ama tulay283300 evde iş yapabilirim diye düşünüyor. Bu pek mümkün değil. 1 elinle bebeği muhakkak tutman lazım. Ben internette de videolar izledim. Hepsi bebeği tutuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…