2021 Aralık Anneleri

Uykusu az bence uyku uykuyu getirir derler
Sen uykuya meyilliyse sık sık uyutmaya çalış gün içinde
Gündüz ne kadar iyi uyurlarsa gece de o kadar iyi geçiyor 😄
Ben gündüz 1,5 maksimum 2 saat uyanık tutuyorum sonra yallah uykuya 🤣
Uyumayan çocuk uymuyor malesef. Ben de zamanında uyusun diye çok uğraştım ama uyumadı bebe. Gündüz uykusu bazen hiç yok bazen de 1 saat. Sonra saldım ne yapayım uykuyu sevmiyor dedim. O zaman duruma adapte oldum ikimizde daha mutlu olduk

Beybiliboylar hele duruma bakın.

Bu demirin fazlalığı böbrekte birikiyomuş bu da sıkıntı imiş. Sanıyorum bizde sadece B BitterCikilata doktoru başlatmadı. Başka başlamayan var mı?
A asabiyimben5 eşin ne diyo bu işe?

Ayrıca doktor kontrolleri olanlar bu bilgiyi de bi sorabilir mi? Farklı görüşler bi dökülsün bakalım ortaya. 🤔
Biz 1 ay önce sünnet için tahlil verdiğimizde kansizlik vardı gerçekten o yüzden ben kullanicam

Bnmki de bi 8 görseydi 🤣
Horoz gibi sesine kalkıyorum
Fix 7 de şaşırmıyor hanım kızımız 🤣🤣
E sennki gene iyi benmki 5 tr uyanıyor , gözlerini açmasa bile homurdanır snra bidaha sallyrum canı isterse hemen uyuyor istemezse 1 saat sallyrum alışmasın diye. Önceden saat 4 te kakasını yapardı gene 5 e ulaşabldk şükür

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    136,2 KB · Görüntüleme: 41
Beybiliboylar hele duruma bakın.

Bu demirin fazlalığı böbrekte birikiyomuş bu da sıkıntı imiş. Sanıyorum bizde sadece B BitterCikilata doktoru başlatmadı. Başka başlamayan var mı?
A asabiyimben5 eşin ne diyo bu işe?

Ayrıca doktor kontrolleri olanlar bu bilgiyi de bi sorabilir mi? Farklı görüşler bi dökülsün bakalım ortaya. 🤔
Bize asm den demir damlasi vermislerdi ya sormustum buraya hani? Doktorumuza da msj attim baslayalim mi icerigi de pek iyi degilmis icime sinmedi diye. Acelesi yok ben baslarim yazmisti. Yani boyle deyince cok elzem bisey degil 4.ayda direkt baslamak diye dusundum ben de
Bakıyorum kız anaları bayramlıkları hemen yapıştırmış cicili bicili
Erkek anaları olaya el atın ben de bulamıyorum 🤣🤣
Ayy guzel bi kolej hirkasi aldim, altina da kot oldu bitti😂
Bizim aksesuarimiz da fularlarimiz🥶

Bize asm den demir damlasi vermislerdi ya sormustum buraya hani? Doktorumuza da msj attim baslayalim mi icerigi de pek iyi degilmis icime sinmedi diye. Acelesi yok ben baslarim yazmisti. Yani boyle deyince cok elzem bisey degil 4.ayda direkt baslamak diye dusundum ben de

Ayy guzel bi kolej hirkasi aldim, altina da kot oldu bitti😂
Bizim aksesuarimiz da fularlarimiz🥶
Aldım ben şimdi bestiron ee ne zaman başlasam mevzu bu

Sordum eşime bu dönemde erişkin tip kırmızı kan hücreleri üretilmeye başlandığı için yapı taşı gerekliymiş o sebeple genelde uygun görülen destek takviye zamanı 4. ay imiş
Güzel açıklama tişikkirlir. Doktor bize ne düzeyli açıklama ile tatmin olacağımızı bilemediği için bu damlaları konusurken bir yasına kadar cok fazla hızlı büyüdüklerini vitamin ihtiyaçlarına filan bu takviyelerle destek olmamız gerektiğini söylemişti. Dün de muhalif sesler duyduk. Ben biraz daha düşüneyim. 🤣

X