2021 Aralık Anneleri

Bizim goruntu bu suan teyzeler ne diyosunuz doktor haklimi cikiyor mu 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG-20220408-WA0011.jpg
    IMG-20220408-WA0011.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG-20220408-WA0009.jpg
    IMG-20220408-WA0009.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG-20220408-WA0010.jpg
    IMG-20220408-WA0010.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 49
Sanki çıkıcak annen ne diyor o tecrübelidir
Ya simdi bise dicem guleceksiniz ben 2 disli dogmusum 🤣🤣 fazla kalsiyumdan demis doktor bu yasima kadarda 9 kere bobrek tasi dusurdum 2 tane suan var dusmeyi bekleyen daha once dusen tasi analize gondermistik oda kalsiyum tasi cikti vucumda oranida yuksek kalsiyumum 😁😁 o yuzden annem cocugunda sana cekmis 3 aylik dis mi siser diger cocuklarim yasinda cikarmisti bu ne hiz diye soyleniyor surekli iste bunun daha gazi bitmedi atagi bitmedi bunun zaten alerjisii var falan 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Aldım ben şimdi bestiron ee ne zaman başlasam mevzu bu
Onumuzdeki hafta randevumuz var ben de sorarim bi
Ek gıda için alışverişe başladınız mı 🙈😆
Termos aldim skiphop😂 cunku guzel indirimdeydi🥶 simdi de sagdigim sutun biberonunh isitmam icin falan kullaniyorum disardaysam.
Neler almamiz gerekiyor ki ilk etapta onluk ve mama sandalyesi haricinde👀 hep elle yemeyecek mi

Onumuzdeki hafta randevumuz var ben de sorarim bi

Termos aldim skiphop😂 cunku guzel indirimdeydi🥶 simdi de sagdigim sutun biberonunh isitmam icin falan kullaniyorum disardaysam.
Neler almamiz gerekiyor ki ilk etapta onluk ve mama sandalyesi haricinde👀 hep elle yemeyecek mi
Ohh iyi yapmışsın
Bnm termos var bakıcam iyi durumdaysa yeni almam
İlk günden blw mi yapcan bn blw yapmam
Bn alıştırma suluk miniklerden
Avent suluk
Silikon ve su geçirmez kollara giyilmeli önlük
Oioi kaşık
Cam rende
Meyve filesi duruma göre alcam
Tabak henüz almadım porselen kullanabilsek
Bundan alırdım oğlanında arabalı var 😍

Eklentiler

• 7F31714A-88D3-4C7E-8516-08C0E3C16A1E.png
    7F31714A-88D3-4C7E-8516-08C0E3C16A1E.png
    400,2 KB · Görüntüleme: 49
Ya simdi bise dicem guleceksiniz ben 2 disli dogmusum 🤣🤣 fazla kalsiyumdan demis doktor bu yasima kadarda 9 kere bobrek tasi dusurdum 2 tane suan var dusmeyi bekleyen daha once dusen tasi analize gondermistik oda kalsiyum tasi cikti vucumda oranida yuksek kalsiyumum 😁😁 o yuzden annem cocugunda sana cekmis 3 aylik dis mi siser diger cocuklarim yasinda cikarmisti bu ne hiz diye soyleniyor surekli iste bunun daha gazi bitmedi atagi bitmedi bunun zaten alerjisii var falan 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Senin oğlan geç bile kalmış diş konusunda 🤣 işte herşeyin fazlası zarar 😑

X