2021 Aralık Anneleri

Bi tane 4 numara dene sebebini anlayacaksın 🤣
3 nolar bitmişti benim bir de bacaklarında iz yapıyordu, kenar bantları da kolay kapanmıyordu arada sızdırmalar oldu
Sırta kaka çıkmalar😂
4 numarayı bi taktım oh dedik valla
Ben 5 numara da kullansam bacaklara iz yapiyor anlamadim o isi pek ama sizma kaka cikma vs olmadi bizde daha🥶 hem kenar bantlari ortadaki figurun iki yanina gelecek sekilde kapaniyor bence hala oluyor beden olarak. Ama yine de elimdeki 3 ler bitsin ben de gecerim 4e cok uzun kullaniliyomus zaten😂

Ben senle paralel gitcem sanırim ya bana da herkes çok erken büyük numaraya geçiyo gibi geliyo.
Maşallah grupça bebişlerimiz hızlı kilo alıyor o yüzden başkalarına hızlı geçiyor gibi gelmemiz normal. Bende bayadır 4 kullanıyorum şuan 8.400 gr tam oluyor

Ahahahh hiç sanmıyorum hevesini alacağını artık işimiz zor tutabilene aşk olsun hele bir emeklesinler o zaman girmedikleri yer kalmaz 😂 birde benim bütün mobilyalarımın altı yüksek kesin altından toplayacağım robot hiç durmayacak kesin o zaman devamlı ev süpürülcek mecbur 😂
Aa bizim de koltuklar yüksek valla hiç öyle düşünmemiştim 🤣🤣

Kızlar bizim bebiko geceleri çok fazla emmeye başladı. Sabaha kadar emiyor 🙄 Atak dönemlerinde böyle oluyor mu? Bir de gece uykusuna geçtiğini bilirdim, sesten falan etkilenmez derin uykuya geçerdi geceleri, son 1 haftadır falan uykusu da bi acayip. Cok zor uyuyor gece. Gündüz uyumuyordu zaten ama geceleri iyiydi en azından. Simdi gece de uyanmaya meyilli. Arkamı dönüp yatamıyorum ağzında dursun istiyor sürekli meme. Geçici mi nolur öyle olsun heryerim tutuldu valla 😬
Atak döneminde çok sık uyanıp emiyordu. Gece uykusuna da zor geçirdiğimi bilirim. O ara hastalanmıştı bir de ikisi karıştı

Kızlar grip oldum ya ilaçda içemiyorum ne yapsam ya burnum çok akıyor

X