2021 Aralık Anneleri

Allah seni ne olcak 🤣
Olabilir mi 🙄
Bilmiyorum ben hep bir miktar alerjiden şüpheleniyordum ama öyle aşırı bi sorun yaşamadığımızdan üzerine gitmedim
Kocam da sürekli bunun çok daha beterini gördüğünden benim gibi evhamlı olmuyor tabi 😂
Devam ederse bi baktırsın kakaya en azından içim rahat etsin 😬

Yok beybi bizim genelde hep mukuslu zaten ama bu ara sancılı oluyor dün ağlaya ağlaya uyuttum resmen ☹️
Sabaha kadar da aç durdu hiç yapmaz öyle
Yani atak dedikleri buysa da yuh 😂
Ys bu atak çok değişikmiş. Ona çok yorum yapamayacam. Bizim de cok sık mukuslu ama huzursuzluk filan da yok diye cok umursamıyorum. Benim karbonhidrati abartınca cok oluyo. Ki ben makarna delisiyim. Neyse baksınlar bakalım bi tahlile. Ya bizim atak çok ilgincti uykuda el ayak durmaması cok değişikti yav. Amaan neyse bence geçti artık.

Ys bu atak çok değişikmiş. Ona çok yorum yapamayacam. Bizim de cok sık mukuslu ama huzursuzluk filan da yok diye cok umursamıyorum. Benim karbonhidrati abartınca cok oluyo. Ki ben makarna delisiyim. Neyse baksınlar bakalım bi tahlile. Ya bizim atak çok ilgincti uykuda el ayak durmaması cok değişikti yav. Amaan neyse bence geçti artık.
Bizim de şu sıra öyle oldu ben de anlamadım
Karbonhidratı bu ara sık tükettim ona da dikkat edicem
İhtimaller denizinden herkese sevgiler 🤣🤣

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    205,3 KB · Görüntüleme: 48
Ya bu arada dönen bebeler 2.ye de donebilir o yuzden cok dikkatli yerlere birakın hep zaten birden dönüyolar sonra yuzüstünden de sırtustüne dönüyo yani 1.5 tur atabiliyolar. Eylul yapmadı ama bi döndü bi de kendini yana birakıp sirt ustu yatcak gibi yaptı. Desteksiz ua da düşebilcek yerlerde birakmayın aman aman.

Değişik bi stil oluştu 🤣 Ustte bir tutam, ensede bir tutam, gerisi inişli çıkışlı 🤣🤣

Sadece sabah mutlu uyanıyor. Diğer zamanlar gözünü açmadan ağlıyor 🙄

Sorma çok fazla dökülüyor. Her taramada 1 avuç dolusu 🙁 Nasıl kel kalmadığıma şaşırıyorum.
tek olmadığıma sevindim 🥴😅

Saç konusunda ise eşim geçen eşim banyoda saçlarımı görmüş. Şaşkın kafan burda kalmış diyo jjajaj

tek olmadığıma sevindim 🥴😅

Saç konusunda ise eşim geçen eşim banyoda saçlarımı görmüş. Şaşkın kafan burda kalmış diyo jjajaj
Hahshah benim eşim de ben üzüldükçe normal böyle olmasını bekliyorduk zaten falan diyordu
Geçen duştan sonra dökülen saçlarımı gösterdim diyor ki saçlarını kesmişsin yalan söylüyorsun 🤣🤣🤣

Allah seni ne olcak 🤣
Olabilir mi 🙄
Bitter canikom enfeksiyon varsa da kakasi kokuyor yaaa 🙄bizimkisinin kokusu ignelerden sonra geçti ve ben hergün yumurta yiyorum mercimek de sık içerim yediklerimizden değildir
Kızlar günaydın. Kızım 99 günlük oldu. Gece emmeden kaç saat uyuyabilir acaba? Acıkınca uyanıyordu dün gece sadece 1 kere uyandı emmek için. Aç mı bıraktım acaba 😳
Bizim dr 6 saate kadar uyur ama sen yine de 3 saatten sonra besle demişti

Bitter canikom enfeksiyon varsa da kakasi kokuyor yaaa 🙄bizimkisinin kokusu ignelerden sonra geçti ve ben hergün yumurta yiyorum mercimek de sık içerim yediklerimizden değildir

Yaa hasta değil ama muayene edildi tabi tahlil yapılmadı
dr sormayı da unuttum
İnşallah yediklerimizdendir 🙄

Aaa ben uyandırmıyordum, bu sefer sık beslenmeyi alışkanlık haline gtirir diye korkyrum

Aldığımız kepçe kulak bandının üzerinde de 3 aya kadar kullanılabilir yazıyor sanırım o aparat işe yaramaz 🥺
Trendyoldan bakmistim siyah kulak kisimlari genis kafaya gecirilen bantti 4 ay sonra kullanimdi. Ben de erken kullanim kafa seklini bozuyor herhalde diye dusunup ertelemistim. Ben de kullanmak istiyorum nasil bir sey sizinki grc mi kaldik🙄
Hayırlı olsuuun bebito sevdi mi denediniz mi 😊
Sag olun. Ilk tekbir oyuncaga ilgi gosterdi dondurmeyi kesfetti simdi baska bir oyuncakla daha ilgileniyor. Cok az koyuyorum 6 aydan sonra daha verimli kullanirim. Ziplamayi kesfettiginde onu bayagi oyalar saniyorum 🤗

Bana da bu saatten sonra yediklerimizden olmazmış gibi geliyor, eşim de öyle söyledi
Ama insan düşünmeden de edemiyor şunu bunu yemiştim diye 😂
Biz üşütmeden şüphelendik dün ev epey sıcak oldu banyo yaptırdık ferahlasın diye ama abartmış olabiliriz çıplaklığı 😑

X