2021 Aralık Anneleri

Benim doktorum tembihledi 2 yil dusunme dedi 🤣🤣 suan atak haftasindayiz 12 yil dusunmesem yeridir valla ALLAHtan annemde yakalandik aralarinda paslasiyorlar cok bana kalmiyor huzursuzken😁 atak haftasi oyle biseymis ki annemin geleneksel yontemlerine bile ses etmiyorum gecen defa yesil sabunla yikadi bebisi diye cildirmistim bu defa nerdeyse yesil sabunu ben getircem al annecim yika dicem😁😁😁

Benim doktorum tembihledi 2 yil dusunme dedi 🤣🤣 suan atak haftasindayiz 12 yil dusunmesem yeridir valla ALLAHtan annemde yakalandik aralarinda paslasiyorlar cok bana kalmiyor huzursuzken😁 atak haftasi oyle biseymis ki annemin geleneksel yontemlerine bile ses etmiyorum gecen defa yesil sabunla yikadi bebisi diye cildirmistim bu defa nerdeyse yesil sabunu ben getircem al annecim yika dicem😁😁😁
İyi bari tek olsaydın 2. Hemen dermiydin😂
Ataklar fena ya
Yakında bn gircem atağa yeter diyip y😀

Bn sendromlardan 10 yılda karar verdim
Ama keşke daha erken verseymişim 😂

Foto var miii yaaa damaginin ben dis nasil cikar bilmiyorum 3.ayimizda hemsire gosterdi cikiyor cok surmez dedi pazarteside doktor bu dis patlar az kalmis dedi ama ben inanamiyorm daha once gormedigimden😁😁
Ahanda burda iki tane inci🥰

Eklentiler

• IMG_20220407_223859.jpg
    IMG_20220407_223859.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 59
Eskiden atak mı varmış ya 🤣 atak matak doğurduktan sonra öğrendim vallahi 🤣 keşke kocam 2.yi istemese 🙃🙃
He ya bn 1. De atak bişey yaşamadım 🤣
Eskiler der ya kim çıkarmış bu gavur adetlerini Bnde her atakta saydırıyorum atağı çıkarana 🤣🤣🤣

Oğluma bakınca iyi ki yapmışız diyorum ama bi yandan da kocamla başbaşa fink fink gezdiğimiz fotoğraflara bakıp iç çekiyorum yalnız değilsin diyin🤣🤣
Yalnız değilsin 🤣🤣 daha bakmayacağım canım sıkılıyor gördükçe 🤣 bugünlerin acısını çıkartırmışız beni böyle teselli ediyor önce psikoloğa götürsün beni 🤣🤣

X