2021 Aralık Anneleri

Trendyoldan bakmistim siyah kulak kisimlari genis kafaya gecirilen bantti 4 ay sonra kullanimdi. Ben de erken kullanim kafa seklini bozuyor herhalde diye dusunup ertelemistim. Ben de kullanmak istiyorum nasil bir sey sizinki grc mi kaldik🙄

Sag olun. Ilk tekbir oyuncaga ilgi gosterdi dondurmeyi kesfetti simdi baska bir oyuncakla daha ilgileniyor. Cok az koyuyorum 6 aydan sonra daha verimli kullanirim. Ziplamayi kesfettiginde onu bayagi oyalar saniyorum 🤗
Bizim aldığımız ilk 3 aylık kullanımda etkiliymiş taktık ama çok terletiyor ve bebeğim hep uyandı uykusundan rahatsız oldu
image.jpg

Kızlarrrrrrt battaniye serip yere koymuştum önüne ayna falan koymuştum çamaşır asmaya gittim dur dedim bakim ne olur ne olmaz resmenn dönmüş kendi kendine karın üstü durup aynaya bakıyordu tabi o sırada bende gözyaşları sellllll🥲🥲🥲🥲❤️❤️❤️❤️❤️
Hadi gözünaydın 🥲

Bunu gormemistim tesekkur ederim. Yazin hicten takilmaz o zaman 😣 etki ettigini fark ettiniz mi peki
Sadece katlanmasını engelledi şeklinde bir değişiklik olmadı ilk aydan taksaydık değişirdi bence ama bizde 2 aydan sonra taktık o yüzden etki etmedi bence

Ayyyy misss gibi cok yakisacak 😍😍 bide pembis desenli corap bide bandana tokaaa ohhh kizlar cok tatlis olacak 😍😍 rabbime bin sukur yaaa suan dusunup gozlerim dolduu mutluluktannn 💛💛💛💛💛💛
Bunlarda patik ve bandana bi çorabı kaldı 😂kızın da eksik parçası bitmiyor kombini tamamlamak Kolay değil 😂😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 54
X