2021 Aralık Anneleri

Kızlar bizim bebiko geceleri çok fazla emmeye başladı. Sabaha kadar emiyor 🙄 Atak dönemlerinde böyle oluyor mu? Bir de gece uykusuna geçtiğini bilirdim, sesten falan etkilenmez derin uykuya geçerdi geceleri, son 1 haftadır falan uykusu da bi acayip. Cok zor uyuyor gece. Gündüz uyumuyordu zaten ama geceleri iyiydi en azından. Simdi gece de uyanmaya meyilli. Arkamı dönüp yatamıyorum ağzında dursun istiyor sürekli meme. Geçici mi nolur öyle olsun heryerim tutuldu valla 😬

Kızlar bizim bebiko geceleri çok fazla emmeye başladı. Sabaha kadar emiyor 🙄 Atak dönemlerinde böyle oluyor mu? Bir de gece uykusuna geçtiğini bilirdim, sesten falan etkilenmez derin uykuya geçerdi geceleri, son 1 haftadır falan uykusu da bi acayip. Cok zor uyuyor gece. Gündüz uyumuyordu zaten ama geceleri iyiydi en azından. Simdi gece de uyanmaya meyilli. Arkamı dönüp yatamıyorum ağzında dursun istiyor sürekli meme. Geçici mi nolur öyle olsun heryerim tutuldu valla 😬
Ataktır atak :)

Biz de atak dönemindeyiz gayet keyifli bizimki anlamadım daha 7.gundeyiz gerçi önümüzde bir 25 gün daha var

Atak döneminde uyku düzeni bozulması memeye düşkünlük olur diye biliyorum ben de, geçicidir yani ama 35 gün sürüyormuş bu atak 🤦‍♀️😄

Primaci analar bebisleriniz suan kaç numara kullanıyor? Bizimki 7 kusur kilo 4 numara kullaniyoruz 4 numara daha kullanılır mı 5e ne zaman geçeriz? Trendyol da indirim var da azcık stok yapayım diyorum primacilara da duyrulur😊
Bizimki de 7 kilo 4 numara kullanıyorum yani epey de gider gibi ama ben bu tahmin konusunda pek iyi değilim ya stoklarım elimde kalıyor hep o yüzden stokçuluğa ara verdim
Yine de trendyola bi bakayım tenkss 🤣🤣

Primaci analar bebisleriniz suan kaç numara kullanıyor? Bizimki 7 kusur kilo 4 numara kullaniyoruz 4 numara daha kullanılır mı 5e ne zaman geçeriz? Trendyol da indirim var da azcık stok yapayım diyorum primacilara da duyrulur😊
Bizimki den7 kusur kilo ama ben 3 numara kullaniyorum hala👀 4 numaraya cok uzun sure kullaniliyor. O kadar hizli beden atlarsaniz 1 yasinda kac no kullanacaksiniz yaw🙄

Bana da bu saatten sonra yediklerimizden olmazmış gibi geliyor, eşim de öyle söyledi
Ama insan düşünmeden de edemiyor şunu bunu yemiştim diye 😂
Biz üşütmeden şüphelendik dün ev epey sıcak oldu banyo yaptırdık ferahlasın diye ama abartmış olabiliriz çıplaklığı 😑
Bn din götürdüm dr herşey iyiydi 🙄petekleri kapattım ev çok sıcak oluyor yoksa

Bizde 4 no kullanıyoruz uzun süre gider

Bn din götürdüm dr herşey iyiydi 🙄petekleri kapattım ev çok sıcak oluyor yoksa
Ben de akşam serinlerse yakıyorum sadece gündüz yanmamasına rağmen salona feci bir güneş vuruyor gün içinde çok sıcak oluyor 🙄
Belki anlamadan ayaklarından karnından üşütüyor bebeler valla sebebini anlayamamak çok can sıkıcı 😑

Bizimki den7 kusur kilo ama ben 3 numara kullaniyorum hala👀 4 numaraya cok uzun sure kullaniliyor. O kadar hizli beden atlarsaniz 1 yasinda kac no kullanacaksiniz yaw🙄
Bi tane 4 numara dene sebebini anlayacaksın 🤣
3 nolar bitmişti benim bir de bacaklarında iz yapıyordu, kenar bantları da kolay kapanmıyordu arada sızdırmalar oldu
Sırta kaka çıkmalar😂
4 numarayı bi taktım oh dedik valla

Kız biz napabiliriz ki isteyen döner istemeyen bekler 🤣🤣
Ben yandan oyuncak gösteriyordum bir ara hiç dönme girişiminde bulunmadı bıraktım sonra yerde yata yata kendi kendine keşfetti gücünü ahahahh
Darısı başımıza bende hevesle bekliyorum döneceği günü 😂 bir ara burnunu temizlerken o hışımla aniden yana hızlı bir şekilde döndü ama daha yok o gücü tekrar keşfeder umarım😂

Bi tane 4 numara dene sebebini anlayacaksın 🤣
3 nolar bitmişti benim bir de bacaklarında iz yapıyordu, kenar bantları da kolay kapanmıyordu arada sızdırmalar oldu
Sırta kaka çıkmalar😂
4 numarayı bi taktım oh dedik valla
Aynn bizde 4 e geçtik rahat ettik

Allah korusun ya hep birakip mutfak islerimi hallediyodum birakmiyim bari artik🙄

Kiz usumez mi oyle😞 benim yerler buz gibi, halilarim da kucuk. Yerden yel esiyor bildigin o yuzden koyamiyorum battaniye ustune falan. Ama yarin yoga matimin ustune koyucam bence de sert zemin etkili

Ay evet yoga matim var kocaman ona koyayim hay Allah razi olsun beni 650 tl den kurtardin😂
Ben iki tane battaniye seriyorum yere yumuşak olmuyor rahat ediyor onun üstünde oynuyor devamlı ince battaniyelereen varsa ser onlardan

Darısı başımıza bende hevesle bekliyorum döneceği günü 😂 bir ara burnunu temizlerken o hışımla aniden yana hızlı bir şekilde döndü ama daha yok o gücü tekrar keşfeder umarım😂
Boşver kendi canı ne zaman isterse😂
Dönünce de zor anam uyutmak için yatırıyorum fırt dönüyor, bezini değiştireceğim fırt dönüyor
Bugün dönüp nevresimlerini yeni değiştirdiğim yatağıma çiş yaptı 😂
Yaz gelsin çimlerde yuvarlayacağım sonsuza dek
Belki hevesini alır 🤣🤣

Boşver kendi canı ne zaman isterse😂
Dönünce de zor anam uyutmak için yatırıyorum fırt dönüyor, bezini değiştireceğim fırt dönüyor
Bugün dönüp nevresimlerini yeni değiştirdiğim yatağıma çiş yaptı 😂
Yaz gelsin çimlerde yuvarlayacağım sonsuza dek
Belki hevesini alır 🤣🤣
Ahahahh hiç sanmıyorum hevesini alacağını artık işimiz zor tutabilene aşk olsun hele bir emeklesinler o zaman girmedikleri yer kalmaz 😂 birde benim bütün mobilyalarımın altı yüksek kesin altından toplayacağım robot hiç durmayacak kesin o zaman devamlı ev süpürülcek mecbur 😂

Bizde bugün 5. Ay kontrolündeydik. Rotanın ikincisi yapıldı inşallah ishal dönmez tekrar 😂 birde artık tadımlara başlıcaz 15 gün sonra 😍 çok heyecanlandım vallahi hemen ek gıda için bir şeyler bakmaya başladım 😂
Doktor artık destekli oturt dedi 10 dk geçmesin şimdilik dedi. Yavaş yavaş duyusal oyunlara da başlayacağız. Birde blw yapma şimdilik 1 yaşına doğru yap dedi erken doğmasından kaynaklı mı bilemiyorum ama kendim vericem yiyecekleri.
Son olarak dönmüyor diye sordum doktora 6. 7. ayı bulur oturması dönme olayının bizim için önemli olan sosyal gülümseme ve gözle takip etme onları yapıyor zaten sıkıntı yok dedi. Ama analık işte hemen yapsın istiyor insan hepsini 😂

X