2021 Aralık Anneleri

Bizim aile sağlığı merkezine yazı gelmiş prospanla ilgili . Dış ülkelerde çocuklar akciğer mi me iflas ettrmiş toplatmışlar sanrım. Bana kullanma at öksrk olursa ılık su ver dedi
Hala verıyor burdakı doktorlar bıtkısel ıcerıklı dıyede rahatça verıyırdum büyük çocuklarıma

D dlay_32 bnm kızın söylenmesini dr dinlettim belli bi ağrısı var dedi
Ağzından su akıyor mu diye sordu evet diyince reflüsündem dedi 😑

Erkek bebis anneleri bebeginizin kafasinin arkasindaki saclar dokuluyor mu🤦🏼‍♀️ Ay arkasi kabak gibi kel kaldi cok cirkin duruyo napcam ya🙈 önden mis gibi arkadan emekli amca😂
Bizim de valla önce önler dökülmüştü onlar çıktı şimdi ortası kel kaldı oğlumun sinirlerim bozuluyor 😂
Daha 5 dk önce badem yağı sürdüm🤣🤣

D dlay_32 bnm kızın söylenmesini dr dinlettim belli bi ağrısı var dedi
Ağzından su akıyor mu diye sordu evet diyince reflüsündem dedi 😑
Canım dün soyledim doktora reflu ilaci verin çocuk rahatlasın,inatla vermiyor ve inatla eşim başka doktora gostermeme müsade etmiyor.Doktor diyo biz o ilacı kilo alamayan bebeklere veriyoruz sizin kilo alimi iyi veremem diyor.Perisan bir haldeyim evin heryeri heryerde az önce 5 dakika uyuttum yatırdım bulaşıkları makineye koydum çalıştırdım tezgahı silemedim uyandı sanki biryeri acımış gibi ağlıyor.Kucagimda uyusun iyi koyunca gözü kapalı uykusunda ağlıyor.Bu 4.ay atağı mahvetti bizi nolur geçsin artık.🤲

Erkek bebis anneleri bebeginizin kafasinin arkasindaki saclar dokuluyor mu🤦🏼‍♀️ Ay arkasi kabak gibi kel kaldi cok cirkin duruyo napcam ya🙈 önden mis gibi arkadan emekli amca😂
Bizim önler döküldü yerine çıktı sonra yanlar kulak arkalari teraslı gibi oldu döküldü birkaç gündür çıkmaya başladı.Kendi haline bıraktım ben.

X