2021 Aralık Anneleri

Aşmızı olduk doktora da muayene olduk geldik. Eline bi oyuncak verdim. Bi tane de gürültülülerden çıngırak salladım ilgisini çektim. Iğneler girerken hiç ağlamadı. 2.yi sıkarken agladı. 🥲

Damla da temiz içerik bir şey istiyorum dedim doktora. Valla ben kullandım saglık ocağınınkini şimdi çok zor temiz bulmak dedi. Ama sağlık ocağıninkinde kabızlik gibi şikayetler olabiliyor dedi. Güzel bi sey önerelim dedi Bestiron verdi. Ben zaten yine valensin f-d 400 damlasıni kullanıyodum D vitamini olarak.

Aşmızı olduk doktora da muayene olduk geldik. Eline bi oyuncak verdim. Bi tane de gürültülülerden çıngırak salladım ilgisini çektim. Iğneler girerken hiç ağlamadı. 2.yi sıkarken agladı. 🥲

Damla da temiz içerik bir şey istiyorum dedim doktora. Valla ben kullandım saglık ocağınınkini şimdi çok zor temiz bulmak dedi. Ama sağlık ocağıninkinde kabızlik gibi şikayetler olabiliyor dedi. Güzel bi sey önerelim dedi Bestiron verdi. Ben zaten yine valensin f-d 400 damlasıni kullanıyodum D vitamini olarak.
Bestironu nasıl kullanacakmışsınız bn kendm aldım ama eczane bilemed günde ne zman kaç damla olduğunu

Bizimki ortada birleştiryor ama uzanma yok kafama takıldı hemen tribe girdim analık çok zormuş😢 tez vakitte uzanırlar inşallah
Uzanır endişe etme yavas yavaş hepsi olacak inşallah 🥰
Kızlar ben hoppala bakıyorum dolaptan pregolardan alicam yürüteç yerine bu kullanilabilinirmis sanırım siz ne düşünüyorsunuz bu tarz birşey alicakmisiniz?
Benim yeğenim 6.5 aylık. Bizimkiler kadarken hoppala aldılar. Öyle seviyor ki uçacak sanırsın 😂😂 Evde güzel de oyalanıyor onunla.
Dün 4. Ay alılarını olduk bacağı şişmiş böyle olan var mı kızlar
Ah kıyamam geçmiş olsun kuzuya 🙁

Benim yeğenim 6.5 aylık. Bizimkiler kadarken hoppala aldılar. Öyle seviyor ki uçacak sanırsın 😂😂 Evde güzel de oyalanıyor onunla.
[/QUOTE
Yaa inşallah benimki de bayılır 😍

Uzanır endişe etme yavas yavaş hepsi olacak inşallah 🥰

Ah kıyamam geçmiş olsun kuzuya 🙁
İnşallah ya dünden beri kafaya taktım çocuğu habire karın üstü koyup uzanmasını bekliyorum sanki bir anda olacak gibi🤦‍♀️

Kız anaam o ne ağlamaktı nefessiz kala kala ateş mateş beklemeden verdim şurup valla 😬

Kızlar ben hoppala bakıyorum dolaptan pregolardan alicam yürüteç yerine bu kullanilabilinirmis sanırım siz ne düşünüyorsunuz bu tarz birşey alicakmisiniz?
Pregolara bakiyordum sonra bright stars diye bir marka denk geldi daha hosuma gitti ondan aldim. Yurume arkadasi da aldim ikisi de dolaptan🌸🌸
He hoppalalar erkek bebekler icin tavsiye edilmiyor ⭐
Ya bu elini uzatıp bi şeyler tutmalar çok güzel oldu. Yüzümle oynuyor 🥲
Oyle yaparken sev kizim sev kizim diyorum 😊 ne guzel cirmikliyor🥳🥳

Benim kizcem çok hasta teyzeleri 😢perşembe gun oksurmeye baslamisti cuma doktora götürdüm, şimdilik antibiyotige gerek yok demişti prospan başladı, kotulesirse getirin demişti, pazar öksürük arttı ve çok şiddetli kusmasi vardı, fiskira fiskira kustu, atesi de oldu, pazartesi tekrar götürdüm bu sefer antibiyotik ve ventolin başladı, acilde bi serum taktılar hava verdiler, yatirayim tedavisini burda alsın dedi ama abisi var okulu var ve bırakacak kimsem yok o yüzden kalamadım, öyle halsiz ki yavrum, ne güzel sesli gülmeler agulamalar falan başlamıştı hepsi kesildi 😞

Benim kizcem çok hasta teyzeleri 😢perşembe gun oksurmeye baslamisti cuma doktora götürdüm, şimdilik antibiyotige gerek yok demişti prospan başladı, kotulesirse getirin demişti, pazar öksürük arttı ve çok şiddetli kusmasi vardı, fiskira fiskira kustu, atesi de oldu, pazartesi tekrar götürdüm bu sefer antibiyotik ve ventolin başladı, acilde bi serum taktılar hava verdiler, yatirayim tedavisini burda alsın dedi ama abisi var okulu var ve bırakacak kimsem yok o yüzden kalamadım, öyle halsiz ki yavrum, ne güzel sesli gülmeler agulamalar falan başlamıştı hepsi kesildi 😞
Çabucak iyileşir annesi bol bol emzirmeyi teklif et ağlatma ki sesi kısılmasın
İlaçlarda iyi gelir çok geçmiş olsun 🤗

Çabucak iyileşir annesi bol bol emzirmeyi teklif et ağlatma ki sesi kısılmasın
İlaçlarda iyi gelir çok geçmiş olsun 🤗
Sağol canım 😞biz hem meme hem mama devam ediyoruz normalde simdi Allah tarafından herhalde mamayi içmek istemiyor sütümüz şifa olur inşallah bebelerimize🤲hastalık zamanında ona göre sütün içeriği degisiyormus

X