2021 Aralık Anneleri

Gerçekten cok zormuş cnm. Kakası ne zaman duzeldı pekı ? 20 gündür gram almadı haftaya kontrolümüz var
Bende 1 aydır diyetteydim sadece 300 gr aldı . Kusması ve ishal mukuslu kakası devam ediyordu . Doktor Reflüden dolayı kilo alamamış olabilir dedi. Bu ay gaviscon kullanmaya başladık. Kusmaları kesildi artık ishal de değil . Bakalım bu ay kilo alacak mı

Her anını doya doya yaşa, öyle çabuk geçiveriyor ki
Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah

Sen aç konuyu. Sağlıkla kavuşmak nasip olsun.

Sagol cnm benim bizimki yumurta değil bence hergun yiyorum hic bırakmadım sut urunu ve tahin şüphem var işte onlara devam edeyim bende 15inde gideceğim bakalim ne diyecek drlarmz
Yaaa belkide yumurtadir her gun yiyorsun hala belirtileriniz var zaten en cok sut ve yumurtaya oluyor digerleri cok daha az rastlaniyor 1hafta bi yemesen denesen fark zaten anlasiliyor hemen

Bızde kusmada yok sadece mukuslu kaka ara ara da kanlı kaka. Cok zor bır süreç gercekten

B BitterCikilata ve birkaç kişi daha vardı galiba bu sıra meme reddi yaşayan
Doğum yaptığım dönem destek aldığım emzirme danışmanı paylaşmış kızlar
Şu dönem biberon ve emzik kullanılmaması fayda sağlıyormuş
Bir de sorunun başında destek almak gerekliymiş diyor

Eklentiler

• Screenshot_20220404_223817.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 43
4.ay asilarini yaptirdiktan sonra asm deki ebe demir damlasi verdi vegaferon mu ne oyle bisi. Kullanan var mi kullanayim mi yoksa kendi doktorumuzun 4.ay kontrolunde verecegi daha mi iyi olur?
Ucretsiz olunca sanki kotuymus gibi dusunuyorum
Ben ocean aldım canım doktorumuz verdi bugünde yazdım başla dedi ama ben yarın kontrole götüreceğim

Vagaferonda paraben var canım bize ferrum verdi, koruyucu vs yazmıyor içeriğinde ama ne kadar doğru bilemem
Yani ucretsiz veriyorlar kullanin diyorlar ama icerigine bakmiyorlar mi bu ilaclarin resmen milli zarar. Ben de kullanmayayim o zaman onu, doktorumuza iki hafta sonra gidicez iki haftadan bisey olmaz herLde
Bana dr sidefer önerdi içerği temiz değilmiş , çevrem hep bestiron kullanıyordu onu aldm bugun
Ben de doktorumuza danisip degistireyim o zaman ya

Nen yarın gidecem doktora da sağlık ocağına da iksisi de devlet ama iyisi hangisi onu verin derim parabensiz cartsız curtsuz. Bakalım ne diyecekler.

Bir deee mama sandalyesi destekli olmali muhabbetine burdaki akıl hocalarım hic gerek yok para tuzağı dedi. Ki onlar asla paraya bakmazlar. Biri de dedi ki senin bebe ondan destek alıp ayağa kalkmaya çalışabilir. Dümdük alacam ben. Sonradan ihtiyaca göre formül uydurulur.

Ben mama sandalyesi almayacağım acayip yer kaplıyor sandalyeye takılanlar var onlardan alacagim hem yer kaplamaz hem taşıması kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…