2021 Aralık Anneleri

Kandan alerji testi önerdi mi dr gerek yok mu dedi düzeldiği için?
Biz yaptirdik canim o testi IgE kanda alerji oranina bakiyor onda cikmadi bizim doktor onda cikmayabilir o daha cok yatkinligi gosterir gibi bise demisti belirtilerimiz fazlaydi bizim dökuntu cok oluyor vucudunda dogdugundan beri 1 gun arayla dus aldiriyoruz camasirlari granur sabunla cift durulama yaparak yikiyoruz utuluyoruz mutlaka vucudunu gunde 4 kere nemlendiriyorum ki bu kis ayinda cok zor surekli ufo acikti bizim evde yünlu kiyafetler temas etmiyor cildine 2 3 sampuan cesidi var onlari kulllaniyoruz sadece yani bi sut urunu tukeymeyerek degil daha boyle bi liste verdi doktor onlarida uyguladim tek tek
Cok sevındım darısı bıze ben hala bulamadım ne olduğu süt yumurta hiç tuketmıyorum 20 gündür. Hala mukuslu kaka. Kuruyemiş tahın falan tukettsem Bırde kan oluyo😔
Bugdaydan bile alerji oluyormus canim ya insallah sizde neye oldugunu bulursunuz🙏🏻🙏🏻🙏🏻 aslinda bu alerji surecinde dokuntu falan yine neyseydi alismistim ama kilo almamasi emmiyor olmasi beni psikoljik olarak cok yormustu kurtulduk cok sukur ya rabbime 🙏🏻

kizlarrr bayramlik bakmaya basladiniz miii😁😁 bi saattir ne bulsam favoriledim ama hala daha iyisini ariyorum tamam oturamiyor yuruyemiyor ama ilk bayrami 😁😁 vala cok zorluk cektim olana kadar rabbim nasip etti cok sukur simdi gorgusuz gibi davranmayim diyorum da bastiramiyorum duygularimi 24 saat izleyip koklayip opesim geliyor yaaaa 😅😅😅😅
Bakmaz miyim yaaa😍😍bayramlık ayri 23 nisan i ayri 😍hatta ablasının 23 nisanda gösterisi var sonrasında partisi var orda da giysin diye Atatürk baskılı tişört de alacağım sonuçta ilk cocuk bayramı 😍😍😍
Öğretmen arkadaşlarıma bir sorum olcak . Uzun ama kusura bakmayın.
Bizim okulda çirkef bir öğretmen bozuntusu var (bayan). Güya evli fakat bekar bir hocamızla bayaağğğ samimiler. Öğrenciler bile farkında herşeyin. Bu kız benim arkadaşa (beden eğitimi hocası) gıcık ve durup durup usulsüz foto çekiyor. Neymiş çocuklar serbestmis vs vs .. okulda herkes şikayetçi. Neyse bizim müdür yardımcısı ve iki öğretmen ilce MEB müdürüne gidip anlatmıslar herşeyi. Müdür de velilerden de kulağıma geldi böyle şeyler demiş. Fakat bu kadar ciddi olduğunu öğrenince görevlendirme ile göndeririz kızı demiş. Yaptığı da zina demiş.
Şimdi bu kız başka okula yollanirsa (inşaallah) sicilinde bu gibi şeyler yazılabilir mi? Bekar erkekle olan yakınlıklari , ders esnasında usulsüz foto çekimi vs . Gittiği okul bunun neden geldiğini bilebilir mi yani? Bu arada benim arkadaşlar şikayetçi olup dilekçe yazmış soruşturma başladı yani .
Öğretmen değilim ama yazayim soruşturma acildiysa okula müfettiş gelecek durumu araştıracak sonucunda karar verecek cezaya gerek duyarsa verecek o zaman siciline işler ama sanmıyorum somut delil olması lazım
Milli egitimde suçun üzerini kapatmak icin Görevlendirme göndermek kadar saçma bir uygulama da yok yani 🙄 (gitsin tabi de cezası ne işe de verilsin)

Bakmaz miyim yaaa😍😍bayramlık ayri 23 nisan i ayri 😍hatta ablasının 23 nisanda gösterisi var sonrasında partisi var orda da giysin diye Atatürk baskılı tişört de alacağım sonuçta ilk cocuk bayramı 😍😍😍

Öğretmen değilim ama yazayim soruşturma acildiysa okula müfettiş gelecek durumu araştıracak sonucunda karar verecek cezaya gerek duyarsa verecek o zaman siciline işler ama sanmıyorum somut delil olması lazım
Milli egitimde suçun üzerini kapatmak icin Görevlendirme göndermek kadar saçma bir uygulama da yok yani 🙄 (gitsin tabi de cezası ne işe de verilsin)
Somut delil de şahit de var yeterince . Biz gitmesine de razıyız çünkü. Çok teşekkür ederim canım.
Rica ederim canım 😊 en azından birlikte çalışmayacaksiniz artık okulda öğretmen ortamı çok önemli 😊
Çok onemli ya. Okulda herkes birbirinden kaçıyor bu olaylardan sonra. Ben sınıftan çıkmıyordum doğru düzgün. O kadar tiksindirdiler . Çocukların gülücükleri olmasa gidilecek gibi değildi 😬😬😬

Bugdaydan bile alerji oluyormus canim ya insallah sizde neye oldugunu bulursunuz🙏🏻🙏🏻🙏🏻 aslinda bu alerji surecinde dokuntu falan yine neyseydi alismistim ama kilo almamasi emmiyor olmasi beni psikoljik olarak cok yormustu kurtulduk cok sukur ya rabbime 🙏🏻
Gerçekten cok zormuş cnm. Kakası ne zaman duzeldı pekı ? 20 gündür gram almadı haftaya kontrolümüz var

Biz yaptirdik canim o testi IgE kanda alerji oranina bakiyor onda cikmadi bizim doktor onda cikmayabilir o daha cok yatkinligi gosterir gibi bise demisti belirtilerimiz fazlaydi bizim dökuntu cok oluyor vucudunda dogdugundan beri 1 gun arayla dus aldiriyoruz camasirlari granur sabunla cift durulama yaparak yikiyoruz utuluyoruz mutlaka vucudunu gunde 4 kere nemlendiriyorum ki bu kis ayinda cok zor surekli ufo acikti bizim evde yünlu kiyafetler temas etmiyor cildine 2 3 sampuan cesidi var onlari kulllaniyoruz sadece yani bi sut urunu tukeymeyerek degil daha boyle bi liste verdi doktor onlarida uyguladim tek tek

Insallah hepsinin tamamen geçer ya ben de kilo sorunu var bu ay aliriz ins

Somut delil de şahit de var yeterince . Biz gitmesine de razıyız çünkü. Çok teşekkür ederim canım.
Çok onemli ya. Okulda herkes birbirinden kaçıyor bu olaylardan sonra. Ben sınıftan çıkmıyordum doğru düzgün. O kadar tiksindirdiler . Çocukların gülücükleri olmasa gidilecek gibi değildi 😬😬😬
Benim eski okulumda da gruplasmalar ve ayrımcılık vardı. Derse girip evime gidiuordum ben de çok şükür kurtuldum ordan darısı başınıza :))

Ne Zaman diyet açma olcak cnm sut merdiveni seklinde
Bizim doktor susam yagli tohum ve yumurtaya oldugunu fark edersen 6.aya kadar yeme sadece yumurta firinlanmissa deneyebilirsin belirtileri olursa yine yeme dedi, sut icin emziriyorsun 3 haftada 1 dene sut urunleride lazim dedi ama inan icimden gelmiyor zorla duzeldi geri bozulursa diye 🙄 onumuzdeki hafta gidecegim yine o zaman soracagim artik neye yonlendirirse canim sanada haber ederim 👍🏻

4.ay asilarini yaptirdiktan sonra asm deki ebe demir damlasi verdi vegaferon mu ne oyle bisi. Kullanan var mi kullanayim mi🙄 yoksa kendi doktorumuzun 4.ay kontrolunde verecegi daha mi iyi olur?
Ucretsiz olunca sanki kotuymus gibi dusunuyorum 😿

Bizim doktor susam yagli tohum ve yumurtaya oldugunu fark edersen 6.aya kadar yeme sadece yumurta firinlanmissa deneyebilirsin belirtileri olursa yine yeme dedi, sut icin emziriyorsun 3 haftada 1 dene sut urunleride lazim dedi ama inan icimden gelmiyor zorla duzeldi geri bozulursa diye 🙄 onumuzdeki hafta gidecegim yine o zaman soracagim artik neye yonlendirirse canim sanada haber ederim 👍🏻
Sagol cnm benim bizimki yumurta değil bence hergun yiyorum hic bırakmadım sut urunu ve tahin şüphem var işte onlara devam edeyim bende 15inde gideceğim bakalim ne diyecek drlarmz

4.ay asilarini yaptirdiktan sonra asm deki ebe demir damlasi verdi vegaferon mu ne oyle bisi. Kullanan var mi kullanayim mi🙄 yoksa kendi doktorumuzun 4.ay kontrolunde verecegi daha mi iyi olur?
Ucretsiz olunca sanki kotuymus gibi dusunuyorum 😿
Bizim dr 6. Ay dedi asm veriyordu dr hayır dedi diyince tmm dedi vermedi
Sen bilirsin

Bizim bebe yogun bakimda kaldigi icin kendi doktoru zaten erken baslariz demisti, yogun bakim bebislerine erken baslanmasi gerekiyormus. Tarihle ilgili skintim yok da marka olarak bu iyi mi acep
Vagaferonda paraben var canım ☹️ bize ferrum verdi, koruyucu vs yazmıyor içeriğinde ama ne kadar doğru bilemem

X