2021 Aralık Anneleri

4.ay asilari bebegimi bambaska bi hale soktu bunca asi gorduk gecirdik hic boyle olmamisti. Katila katila agliyor, uykuya dalamiyor, inliyor Atesi de suan 37.4
Kac gun surecek bilmiyorum ama onu boyle gormeye hic aliskin degilim, icim parcalaniyor
Allahim aglayan bebesi olan annelere guc kuvvet sabir versin

Deme ya uyku geeilemesine mj birlesti aşi yoksa

Bizim de diğer aşılarda ateş olmamıştı bunda oldu, ertesi güne bişeyi kalmadı, üzülme çabucak geçecek

Yok bizim o uyku gerilemesi degilmis gunluk bi huzurlukmus gecmisti cok sukur gayet duzenliydi uykulari asiya kadar. Simdi ara ara katilarak agliyor, uykuda inliyor
Sevgini göster temas kur bol bol aşk yaşayın kendini güvende hissetsin. Onların iyiliği için katlanıyoruz

Bunda da yer bundan alicam,benim kızımdan kalma var sırtı 3 şekilde oluyor yatış pozisyonu filan var kocaman on bari var ama çok yer kaplıyor yemek yerken masaya yanaşmıyor filan,
E bu asagıda kalır

Bizim de diğer aşılarda ateş olmamıştı bunda oldu, ertesi güne bişeyi kalmadı, üzülme çabucak geçecek
Insallah
Bexerodan korkmaya basladim simdi bu ikinci dozlar boyle etkilediyse o daha kotu yapar diye. Onu da iki hafta sonra rotayla birlikte yaptiricaz
Sevgini göster temas kur bol bol aşk yaşayın kendini güvende hissetsin. Onların iyiliği için katlanıyoruz
Vallahi hic kucagimizdan indirmedik bugun, anca daldi minigim uykuya ama uykuda da inliyor

Amin benimki de 12 nisanda şimdiden korkmaya basladim

Insallah
Bexerodan korkmaya basladim simdi bu ikinci dozlar boyle etkilediyse o daha kotu yapar diye. Onu da iki hafta sonra rotayla birlikte yaptiricaz

Vallahi hic kucagimizdan indirmedik bugun, anca daldi minigim uykuya ama uykuda da inliyor
Şurup verdin mi ben çok mızırdanınca vermistim 2. Ayda ağrı kesici ozelliği calışsın diye

Insallah

Ateş düşürücü verdin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…