2021 Aralık Anneleri

Zina bir suç değil yasal olarak sadece boşanma davalarında etkisi var diye biliyorum. Arkadaşınıza uyarı kınama vs gibi resmi bir ceza verilmediği sadece görevlendirme yapılacağı için siciline de işlemez. Ama tabi gittiği okul yakın ise kendisi hakkındaki dedikodular da gidecektir diye düşünüyorum. Soruşturma acilip sonucunda ceza alırsa sicile işlenir.

Evet zina suç değil onu biliyorum ama okulun huzurunu rahatsız edici tavırlarıyla bozduğu için ikisi de o tarz bişey yazılır mı diye merak ettim . Başka okula gönderilmesi de bi bakımdan ceza gibi olmuyor mu acaba ?

Yaa ilk kez duydum
Bende uygulamada gördüm şimdi
Sarsılmış bebek sendromu veya sallanmış bebek sendromu, genelde iki yaşından küçük çocukların, sevmek ya da cezalandırmak için omuzlarından ya da kollarından tutularak sallanması sonucu, beyinde ya da boyun bölgesinde oluşan yaralanmalar. Küçük çocuklarda başın vücuda oranla büyük ve ağır olması, başı destekleyecek boyun kaslarının zayıf, beyinin yumuşak, miyelinizasyonun tamamlanmamış ve aksonal yapının kolay yaralanabilir olması bu yaş grubu çocukların beyinlerini ayrıcalıklı kılmaktadır. Çocuk beyninin bu özelliklerinden dolayı, başın rotasyonal hareketlerle hızla sarsılması sonucu intrakranial kanamalar oluşmaktadır.

Oy şükürler olsun masallah diyete devam mi? sanırım benimkini de susam ve tahine onları keseli kakalar daha iyi tabi sut diyetine de devam kilo da almaya baslasa daha ne isterim

Kandan alerji testi önerdi mi dr gerek yok mu dedi düzeldiği için?

Cok sevındım darısı bıze ben hala bulamadım ne olduğu süt yumurta hiç tuketmıyorum 20 gündür. Hala mukuslu kaka. Kuruyemiş tahın falan tukettsem Bırde kan oluyo

Cok sevındım darısı bıze ben hala bulamadım ne olduğu süt yumurta hiç tuketmıyorum 20 gündür. Hala mukuslu kaka. Kuruyemiş tahın falan tukettsem Bırde kan oluyo
Ben 1 marttan beri yapıyorum sut diyeti mukus ta çok hafif azalma olmuştu . 2gun ust uste simit yedim mukuslu ishal oldu ben de ona yordum tahin ve susami kestim 2defadir daha iyi kakasi.devam et insallah duzelirler

Ben 1 marttan beri yapıyorum sut diyeti mukus ta çok hafif azalma olmuştu . 2gun ust uste simit yedim mukuslu ishal oldu ben de ona yordum tahin ve susami kestim 2defadir daha iyi kakasi.devam et insallah duzelirler
Bende sımıt ve takımı bı kaç kez denedım hemen etkılıyor. Tereyağ falan da kestin mu

Ay inşaallah kalıcı olmaz çok zor süt ürünleri çünkü. Kuzenim öyle mesela. Tenine bile değse kötü oluyor çocuk

Canim görevlendirme olarak gittiği için bildiğim kadarıyla oyle bir ceza yok dediğim gibi soruşturma sonucunda bi ceza alırsa onu islerler. Muhtemelen olayı kapatmak için başka okula göndermişlerdir sorusturmadan da bir şey çıkacağını sanmıyorum millet neler neler yapıyor soruşturma açılıyor güya hiçbir ceza da almıyorlar hele ki mem de falan tanıdıkları varsa.

Doğru diyorsun o tanıdık kısmını düşünmedim hiç defolup gitmesi yeterli bizim için en azından. Çok teşekkür ederim öğretmenim canım benim canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…