2021 Aralık Anneleri

Evett bi kaç gündür bakmaya başladım ben de 🤗

Fotoğraf atar mısın canım fikir olsun😁
Kız bebek analarına Allah yardım etsin, bizim seçenek fazla olmadığı halde zorlandım, onlar ne yapacak bakalım 😂

Eklentiler

• IMG_20220404_024706.jpg
    IMG_20220404_024706.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 59
Ooo siz tiribe bile gecmissiniz 😂😂

Evet ona cok erken basladi sohbetimiz kıt 😁

Bizim sesler icinde ciyaklamak dogru tabir olur keyfi kaciksa ilgilenilmesi icin bu tarz sesler cikariyor. Aguu seklinde bir sesimiz hic olmadi aguluyor demek icin bu ses mi cikmali bilmiyorum 😁 o nadiren karsilikli seslenmelerimiz huu hüü şeklinde 🤗
Agulamak bizde de yok daha çok konuşmaya calisiyo gibi her çocuk kendine özel sen konuşurken sana cevap veriyorsa ne dediğinin önemi yok 🤣

Çok güldüm len ilişme cocuğa.

Yaa bize de yarın gel dedi ben ertesi gün getireyim mi dicem esim işte tek kalmak istemiyorum. 😬😬
Normalde cuma günüydü erteledim
Olduk bakalım inşallah ağrısız sızısız geçer

Kizlar cok yazdim buraya kilo alimi durdu alerji var ondan mi bundan mi vs diye...
cok sukur duzelmisss alerjinin neye oldugunu buldum sut ve sut urunleri hic tuketmiyorum
Dogum 3250g
1.ay 4.500g
2.ay 6.200g
3.ay 6.400g
3ay 15 gunluk 7.000g 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🤣🤣🤣🤣
Kilo alimi yavaslamisti memeyi alirken iskence cekiyorduk nasil bagriyodu uykuda veriyordum yoksa uyanik hic istemiyodu cok kiside var bu durum duzeliyor alerjidense neye oldugunu bulunca diye yazayim dedim 😍😍

Kizlar cok yazdim buraya kilo alimi durdu alerji var ondan mi bundan mi vs diye...
cok sukur duzelmisss alerjinin neye oldugunu buldum sut ve sut urunleri hic tuketmiyorum
Dogum 3250g
1.ay 4.500g
2.ay 6.200g
3.ay 6.400g
3ay 15 gunluk 7.000g 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🤣🤣🤣🤣
Kilo alimi yavaslamisti memeyi alirken iskence cekiyorduk nasil bagriyodu uykuda veriyordum yoksa uyanik hic istemiyodu cok kiside var bu durum duzeliyor alerjidense neye oldugunu bulunca diye yazayim dedim 😍😍
Geçmiş olsun gözünüz aydın canım. Bu süte alerjisi varmış ya hani. Ek gıda zamanı da mı böyle olacak? Yani bebek yoğurt vs tüketebilir mi?
Valla bende katı diyet yaptım ama sanki boşuna yapmışım. Eti peyniri yumurtayı açtım tık yok. Benim kız huysuz ağlamayı seviyor heralde 😄😄

Öğretmen arkadaşlarıma bir sorum olcak . Uzun ama kusura bakmayın.
Bizim okulda çirkef bir öğretmen bozuntusu var (bayan). Güya evli fakat bekar bir hocamızla bayaağğğ samimiler. Öğrenciler bile farkında herşeyin. Bu kız benim arkadaşa (beden eğitimi hocası) gıcık ve durup durup usulsüz foto çekiyor. Neymiş çocuklar serbestmis vs vs .. okulda herkes şikayetçi. Neyse bizim müdür yardımcısı ve iki öğretmen ilce MEB müdürüne gidip anlatmıslar herşeyi. Müdür de velilerden de kulağıma geldi böyle şeyler demiş. Fakat bu kadar ciddi olduğunu öğrenince görevlendirme ile göndeririz kızı demiş. Yaptığı da zina demiş.
Şimdi bu kız başka okula yollanirsa (inşaallah) sicilinde bu gibi şeyler yazılabilir mi? Bekar erkekle olan yakınlıklari , ders esnasında usulsüz foto çekimi vs . Gittiği okul bunun neden geldiğini bilebilir mi yani? Bu arada benim arkadaşlar şikayetçi olup dilekçe yazmış soruşturma başladı yani .

Geçmiş olsun gözünüz aydın canım. Bu süte alerjisi varmış ya hani. Ek gıda zamanı da mı böyle olacak? Yani bebek yoğurt vs tüketebilir mi?
Valla bende katı diyet yaptım ama sanki boşuna yapmışım. Eti peyniri yumurtayı açtım tık yok. Benim kız huysuz ağlamayı seviyor heralde 😄😄
Ek gida ile aldigindada devam eden varmis o zamana gecende varmis bizimkine 6 aylik olunca sirttan kesik atilarak test yapilacak canim bazi cocuklarda 5 6 yasina kadar bazilarinda daha da uzun devam ediyormus insallah gecer.. bana bile cok zor ben dayanirim ama bebegim icin daha zor buyudugunde paket hic bir sey yiyemez hep yaninda olmam lazim hep kontrolumde olmasi lazim

Bu alerjileri rotavirüs aşısı tetikliyomuş diye duydum. 😬
Bizim var alerji o yuzden rota yaptirmayim dedim ama hem normal takip eden cocuk doktoru hemde gittigimiz alerji doktoru hic bi sikinti olmaz yaptirin sadece ishali artabilir oda onemli degil dedi 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ bende yaptirdim 😁

Bizim var alerji o yuzden rota yaptirmayim dedim ama hem normal takip eden cocuk doktoru hemde gittigimiz alerji doktoru hic bi sikinti olmaz yaptirin sadece ishali artabilir oda onemli degil dedi 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ bende yaptirdim 😁
Pfizerda calışan birinden duymuş alerjili bi arkadaş. Aşı markaları da icindeki bilmem neyden dolayı kabul ediyolarmış alerji riskini 2. Dozu yaptırmamış.

X