2021 Aralık Anneleri

Arkadaşlar günlük kaç bez değiştiyorsunuz. Bizim 4 5 anca oluyo kaka hariç . Anlamadm emiyor yurkunuyorda güzelce ama azaldı bez miktarı.
Gündüz 3 4 saatte bir, gece uykusuna bağlı olarak en fazla 12 saat kalıyor. Kaka yapmadıysa tabi. Bizim de günlük o civardadır

Evde kendi imkanlarınızla dönmeyen dönence yapmak ister misiniz 😂 biz denedik çok da sevdik, oğlum güzel vakit geçirdi. Hem elleriyle hem ayaklarıyla vurdu, tadına bakmayı da ihmal etmedi tabi

Eklentiler

• IMG_20220403_183539.jpg
    IMG_20220403_183539.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 68
Yaa nasıl emek vermişsin. 😍

Bizim dönme yok. Yerde bi şeye uzanma yok göğsü yerden kalkıyo bence ben ayakta iken bana bakıyo yerden ama daha mı kalkcak bilmiyorum. Digerleri okey.

Dogduğundan beri aşırimimiklerle konuşuyorum zaten. Sürekli sırıtma halindeyim. 🥲
Bizimki 3 gündür dönmeyi öğrendi görgüsüz gibi nereye koysam dönerek şov yapıyor 🤣🤣🤣
Alt değiştirmek artık müsabakaya döndü

Yaa nasıl emek vermişsin. 😍

Bizim dönme yok. Yerde bi şeye uzanma yok göğsü yerden kalkıyo bence ben ayakta iken bana bakıyo yerden ama daha mı kalkcak bilmiyorum. Digerleri okey.

Dogduğundan beri aşırimimiklerle konuşuyorum zaten. Sürekli sırıtma halindeyim. 🥲
Bizim 93gunlukken döndü ama yuz ustunden sirt ustune donuyoruz daha onuda dikkatini ceken kartlar sayesinde yapti 😁 sirt ustunden yuz ustune hic donmedi, uzanma emeklemesi icin lazimdi daha olmasada olur galiba bence en faydalisi ayaklari tut cek ve avuc icinde destekle kendini cok guzel ileri atiyor bide bizimki tutmuyordu kavrayamiyordu daha kucuk seyler vere vere onu ogreniyor simdi 🤗

Bizimki 3 gündür dönmeyi öğrendi görgüsüz gibi nereye koysam dönerek şov yapıyor 🤣🤣🤣
Ay hey masallah. Bizimkinin teknik bi hatası var onu yapmasa dönebilir çabalıyo ama cıks. Elleri çene altında birleştiriyo alta gelen dirseği atlayıp da dönemiyo haliyle. Bi kez döndü yayakta ama bana doğru benim eğimimden biraz yuvarlanmış oldu onu saymıyorum 🤣
Bizim 93gunlukken döndü ama yuz ustunden sirt ustune donuyoruz daha onuda dikkatini ceken kartlar sayesinde yapti 😁 sirt ustunden yuz ustune hic donmedi, uzanma emeklemesi icin lazimdi daha olmasada olur galiba bence en faydalisi ayaklari tut cek ve avuc icinde destekle kendini cok guzel ileri atiyor bide bizimki tutmuyordu kavrayamiyordu daha kucuk seyler vere vere onu ogreniyor simdi 🤗
Aynen o zamanlar o şekilde dönmeye basladı canım 80 gün civarı filandı. Birden bire attı kendini yana 🤣 öyle yapıyo ama daha sirt üstünden donemedi. Bir haftadır kol uzatıyo denk gelirse tutuyodu bi şeyleri ama dünden beri uzanıp tutuyo daha düzgün. Ay delircem. 🥲

Ay hey masallah. Bizimkinin teknik bi hatası var onu yapmasa dönebilir çabalıyo ama cıks. Elleri çene altında birleştiriyo alta gelen dirseği atlayıp da dönemiyo haliyle. Bi kez döndü yayakta ama bana doğru benim eğimimden biraz yuvarlanmış oldu onu saymıyorum 🤣
Bizimki de öyle başladı çok sürmez o zaman dönmesi yeni ekşınlara hazır ol 😂
Dün pusetine koyduk çıkacakken önünü henüz bağlamamıştık dönüp yüz üstü yere kaydırmış kendini 🤣🤣🤣

Maşallah sonunda 😍 bnm ki anca çorabını yakalıyor tadını seviyor süt emmiyor çorap yalıyor 😏🤣

Kizlar bebislerle sohbet muhabbetiniz nasil aguluyorlar mi 😁 benim minik bir gun pek guzel aguluyor sonra belki 10 gun ses seda yok niye boyle 😅😁

Aşk oldun görgüsüz mü yeteneklerini gösterme canım o 😏 Bırakta olsun şov yani :KK53:
Sende varya 🤣🤣🤣🤣
Yav arada bir dönsün tabi ama sırtını yere koymaz ellerimden kayıp gidiyor 😂
Oyun halısına yatırıyordum 15-20 dk bi iş halledeceksem şimdi orda da dönmeye çalışıyor kenarına takıldığı için de beni azarlıyor 😢
Sürekli şu şekilde buluyorum kendisini 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20220403_204230.jpg
    IMG_20220403_204230.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 68
Etmez mi bugün söylendi bakmadı başladı ağlamaya 🤣
Ooo siz tiribe bile gecmissiniz 😂😂
Goz teması kuruyor mu?
Evet ona cok erken basladi sohbetimiz kıt 😁
Benimki ciyak ciyak ses çıkarıyor. Ben sesleniyorum o ciyakliyo gığıldıyo . Bu da dahil mi acaba? Bizde agu falan yok çünkü henüz 😄
Bizim sesler icinde ciyaklamak dogru tabir olur keyfi kaciksa ilgilenilmesi icin bu tarz sesler cikariyor. Aguu seklinde bir sesimiz hic olmadi aguluyor demek icin bu ses mi cikmali bilmiyorum 😁 o nadiren karsilikli seslenmelerimiz huu hüü şeklinde 🤗

Oyun halısına yatırıyordum 15-20 dk bi iş halledeceksem şimdi orda da dönmeye çalışıyor kenarına takıldığı için de beni azarlıyor 😢
Off çok güldürüyor bunlar beni ya maşallah🧿büyümelerini izlemek çok keyifli🤤benimki yüzustunden nefret ettiği için anca ben bacaklarından destekliyerek yuvarliyorum 😂😂 tek derdi kucakta gezerek etrafı izlemek bide sürekli onunla konuşmamız 🥰

Kendi kendine iki elini de duzelterek tam yuzustu yapiyor mu yoksa donme bu sekilde mi oluyor 🤓 bizimki kucak bebesi hic hoslanmiyor yatirilmaktan

X