2021 Aralık Anneleri

Off çok güldürüyor bunlar beni ya maşallah🧿büyümelerini izlemek çok keyifli🤤benimki yüzustunden nefret ettiği için anca ben bacaklarından destekliyerek yuvarliyorum 😂😂 tek derdi kucakta gezerek etrafı izlemek bide sürekli onunla konuşmamız 🥰
Bnm çenem ağrıyor konuşmaktan 🤣 susunca mızıklıyor 🤣

Yav arada bir dönsün tabi ama sırtını yere koymaz ellerimden kayıp gidiyor 😂
Oyun halısına yatırıyordum 15-20 dk bi iş halledeceksem şimdi orda da dönmeye çalışıyor kenarına takıldığı için de beni azarlıyor 😢
Sürekli şu şekilde buluyorum kendisini 🤣🤣
Bnm içinde dönsün 😍 çocuğu kısıtlama :sinirli:🤣
Aferin oğluma :KK66:

Kendi kendine iki elini de duzelterek tam yuzustu yapiyor mu yoksa donme bu sekilde mi oluyor 🤓 bizimki kucak bebesi hic hoslanmiyor yatirilmaktan
Düzeltiyor iki elini de tam yüz üstü kalıyor bazen de kolu altta kalıyor yine azar işitiyoruz 🤣🤣
Bizimki de her zaman sevmiyor ya keyifli anlarını yakalıyorum önce biraz sohbet muhabbet sonra da biraz çalıştırıyordum
Şimdi bişey yaptıramıyorum hemen yuvarlanma derdinde bakalım hevesini be zaman alır😂

Ooo siz tiribe bile gecmissiniz 😂😂

Evet ona cok erken basladi sohbetimiz kıt 😁

Bizim sesler icinde ciyaklamak dogru tabir olur keyfi kaciksa ilgilenilmesi icin bu tarz sesler cikariyor. Aguu seklinde bir sesimiz hic olmadi aguluyor demek icin bu ses mi cikmali bilmiyorum 😁 o nadiren karsilikli seslenmelerimiz huu hüü şeklinde 🤗
Eğer oysa bizimki bayağıdır yapıyor onu. Kız olduğu o kadar belli ki ciyak ciyak hep . Bı konuşsa susmaz gibime geliyor 😂😂

Off çok güldürüyor bunlar beni ya maşallah🧿büyümelerini izlemek çok keyifli🤤benimki yüzustunden nefret ettiği için anca ben bacaklarından destekliyerek yuvarliyorum 😂😂 tek derdi kucakta gezerek etrafı izlemek bide sürekli onunla konuşmamız 🥰
Ay bizim de bu ara öyle valla
Önceden yatırınca oyalayabiliyordum şimdi hiç durmuyor ki dönüyor sonra bağırıyor kaldıralım diye 😂
Evin içinde gez Allah gez
Bir de aynada kendine hayran hayran gülüyor 🤣
Her bebek böyle mi acaba yoksa bizimkiler tipik yay burcu mu 😁

Önceden yatırınca oyalayabiliyordum şimdi hiç durmuyor ki dönüyor sonra bağırıyor kaldıralım diye 😂
Bizde bizde aynaya bayılıyoruz kendini görünce şaşkın ördek oluyor 😍
Dışarda da insanları izlemeye bayılıyor 🤣

Bizde bizde aynaya bayılıyoruz kendini görünce şaşkın ördek oluyor 😍
Dışarda da insanları izlemeye bayılıyor 🤣
Bu nasıl bir kendine hayranlıktır ama ağlarken bile aynaya götürünce gülmeye başlıyor 😂😂
Yandan yandan gülüyor bazen de kim bu yakışıklı diye 😎

Yav arada bir dönsün tabi ama sırtını yere koymaz ellerimden kayıp gidiyor 😂
Oyun halısına yatırıyordum 15-20 dk bi iş halledeceksem şimdi orda da dönmeye çalışıyor kenarına takıldığı için de beni azarlıyor 😢
Sürekli şu şekilde buluyorum kendisini 🤣🤣
Çok güldüm len ilişme cocuğa.

Yarın 4. Ay aşılarımız var meme reddiyle nasıl geçecek merak içinde bekliyorum :bicak:
Yaa bize de yarın gel dedi ben ertesi gün getireyim mi dicem esim işte tek kalmak istemiyorum. 😬😬

Düzeltiyor iki elini de tam yüz üstü kalıyor bazen de kolu altta kalıyor yine azar işitiyoruz 🤣🤣
Bizimki de her zaman sevmiyor ya keyifli anlarını yakalıyorum önce biraz sohbet muhabbet sonra da biraz çalıştırıyordum
Şimdi bişey yaptıramıyorum hemen yuvarlanma derdinde bakalım hevesini be zaman alır😂
Cok guzel bunlara sahit olmak ya masallah🧿🌸 emekleme haberi ilk sizden gelebilir 😁
Eğer oysa bizimki bayağıdır yapıyor onu. Kız olduğu o kadar belli ki ciyak ciyak hep . Bı konuşsa susmaz gibime geliyor 😂😂
Deme belli edecek kiz oldugunu 🌸 Bicir bicir anlatip dursunlar🥰

Ay aynı benim sıpa 😂 önüne birşeyler koyuyorum emeklemeye çalışacak mi diye, çalışıyor ama gidemiyor, bana kızıyor 😂

Bnm çenem ağrıyor konuşmaktan 🤣 susunca mızıklıyor 🤣
Yere bırakıyorum görmezden geliyoruz babasıyla o zaman bağırarak miziklaniyor bizimkide ilgi manyağı bunlar😂
Kesinlikle tipik yay burcu etrafı keşfetmek istiyorlar benimki bazen emerken de gezmek istiyor zar zor kandırıyorum alismasin diye 😂

kizlarrr bayramlik bakmaya basladiniz miii😁😁 bi saattir ne bulsam favoriledim ama hala daha iyisini ariyorum tamam oturamiyor yuruyemiyor ama ilk bayrami 😁😁 vala cok zorluk cektim olana kadar rabbim nasip etti cok sukur simdi gorgusuz gibi davranmayim diyorum da bastiramiyorum duygularimi 24 saat izleyip koklayip opesim geliyor yaaaa 😅😅😅😅

kizlarrr bayramlik bakmaya basladiniz miii😁😁 bi saattir ne bulsam favoriledim ama hala daha iyisini ariyorum tamam oturamiyor yuruyemiyor ama ilk bayrami 😁😁 vala cok zorluk cektim olana kadar rabbim nasip etti cok sukur simdi gorgusuz gibi davranmayim diyorum da bastiramiyorum duygularimi 24 saat izleyip koklayip opesim geliyor yaaaa 😅😅😅😅
Ben aldım bile 😅 gömlek pantolon aldım, papyonlu askılı falan 🥰 6-9 ay aldım, gömlek iyi de pantolon biraz uzun geldi, kurban bayramına daha iyi olur

Kizlar bebislerle sohbet muhabbetiniz nasil aguluyorlar mi 😁 benim minik bir gun pek guzel aguluyor sonra belki 10 gun ses seda yok niye boyle 😅😁
Bizimki bayağıdır aguluyor hatta ıgııı diyor desem daha doğru olur 😂 Yalnız benden çok tavanla konuşuyor. Ne var orda anlamış değilim 🤔
Uzun süre aynı aktiviteden hoşlanmıyor ama sonu mızıklama ve kucak 🙄
Ben kurban bayramına aldım 🤣 Hep kısa kollu takimlar aldım uygun bulunca bir sürü var. Ramazan Bayramına uzun kollu biseyler almam lazım.
Gün gün iyice güzelleşiyorlar insan sevdikçe seviyor dimi 🥰 Bol bol koklayalım bu günler gelmez 🤗

HB.YE Bebek Katlanır Yemek Sandalyesi Taşınabilir Yüksek Çok Fonksiyonlu Çocuk Küçük Koltuk Yemek Alüminyum Alaşım Seyahat Kompakt Destek Koltuğu Tepsili HB.YE Bebek Katlanır Yemek Sandalyesi Taşınabilir Yüksek Çok Fonksiyonlu Çocuk Küçük Koltuk Yemek Alüminyum Alaşım Seyahat Kompakt Destek Koltuğu Tepsili : Amazon.com.tr: Bebek

Şundan mı alsam mama sandalyesi 😬😬
Bunlar çok güzel kullananların yorumları nasıl acaba bende oturma koltuğı var mamas papas ama bu kadar portatif değil onun da önünde tepsisi var ama gözüm bi bunda pikniğe vs giderken güzel olur alırsan bizi bilgilendir merviş 🙌🏼

Evett bi kaç gündür bakmaya başladım ben de 🤗
Ben aldım bile 😅 gömlek pantolon aldım, papyonlu askılı falan 🥰 6-9 ay aldım, gömlek iyi de pantolon biraz uzun geldi, kurban bayramına daha iyi olur

Fotoğraf atar mısın canım fikir olsun😁

X