2021 Aralık Anneleri

Bebeleriniz kaç saatte bı emiyor şu an? Şu emzirme danışmanı 3 saat iyi demişti de benim kız her seferinde az emiyor çok olsa bile cikariyo hemen. Tekrar yenidogan gibi iki saate düştük sıkıldım bu durumdan. Zaten uyku da yok😑
Bir de ağzı çok akiyo ya tükürük mu salya mi nedir bu 😬bu kadar akmiyodu önceden .
Biz bu ara yeni yeni saat başına seyrelttik diye mutluyum ben 🥲

Bebeleriniz kaç saatte bı emiyor şu an? Şu emzirme danışmanı 3 saat iyi demişti de benim kız her seferinde az emiyor çok olsa bile cikariyo hemen. Tekrar yenidogan gibi iki saate düştük sıkıldım bu durumdan. Zaten uyku da yok😑
Bir de ağzı çok akiyo ya tükürük mu salya mi nedir bu 😬bu kadar akmiyodu önceden .
Valla benimki nerdeyse tüm gün memede yarım saatte bir emiyo uyumak için 🙄🙄 2 saatte 1e razıyım

Kızlar günaydın. Bizimki gece yanımda yatıyor, 2 defa falan da emmeye uyaniyordu sabaha kadar. Biz geç kalkıyoruz 10-11 gibi. Birkaç gündür gece boyunca emmek istiyor. Heryerim tutuldu ve uykusuz kalıyorum böyle 🙄 Sizinkilerde de gece emmeye düşkünlük oldu mu? Sanki yeni doğdu gece boyu emmek istiyor 😏
Ben hala 2 saatte bir kalkiyorum gece zaten bu ara gunduz emmiyor meme reddi yasiyoruz kesinlikle aldiramiyorum resmen ac duruyor

Kızlar günaydın. Bizimki gece yanımda yatıyor, 2 defa falan da emmeye uyaniyordu sabaha kadar. Biz geç kalkıyoruz 10-11 gibi. Birkaç gündür gece boyunca emmek istiyor. Heryerim tutuldu ve uykusuz kalıyorum böyle 🙄 Sizinkilerde de gece emmeye düşkünlük oldu mu? Sanki yeni doğdu gece boyu emmek istiyor 😏
Ben hala 2 saatte bir kalkiyorum gece zaten bu ara gunduz emmiyor meme reddi yasiyoruz kesinlikle aldiramiyorum resmen ac
Kızlar Size haRika bir süt arttırıcı su tarifi yazacağım deneyin mutlaka bende çok çok fark etti
×1 çorba kaşığı cemen otu bir su bardağı kaynar suda 3 saat demlenecek
×1 çorba kaşığı anason ve bir tutam isirganotu bir su bardağı kaynar suda 15 dk demlenecek
×bir buçuk litre suya iki tane çubuk tarçın ve iki dilim limon koyulacak
Demleme Sûresi bitince hepsi karıştırılarak gün içinde icilecek
Diyetisyenim verdi bana iki gündür yapıyorum denemeden yazmayayim dedim gerçekten faydasi var
Anason bebek icin sagliksiz degil mi ya

Bu zamanlarda oluyor geçici yayarak ten tene temasla uykuya dalarken uykudan kalkınca dene
Biz öyle yendik
Genelde uyku esnasinda verebiliyorum uykuya gecmesi de cok skinti alt pijamasini cikartiyorum falan yapmadigim sey kalmiyor nasil bir atakmis bu
Bugün de a gittik geçici cnm biat olurmuş birlikte dua alın tentene gezin dedi evde de geçecek
Ay insallah ya yarin da gezmeyi dwneyeyim ben dus a nasil gircez ki beraber kulaklarna su kacar yavrumun

Dün kriz çıktı gece 11de zor uyuttuk
Bugün annem benle kalıyor saat 8de uyudu😂
Hep böyle yapıyor annem inanmıyor bu çocuğun ağladığına🤣🤣
Hele bn geçen kv geldi soruyor zor uyuyor dedim anlattım
Bebe sorun çıkarmadan küt uyudu bn şook 🥴

X