2021 Aralık Anneleri

İnşallah valla saatli uyuyan çocuk harika olur 😁
Bizim de 9-10 arası uyuyor bir sıkıntısı yoksa ama özel bi çaba sarf etmiyorum onun için ya da bi rutin oturtmuş değilim o yüzden sürekliliğine inanmıyorum 😂
Sen o saatte devam et belli süre sonra o saatte huysuzlanıyor uyumak için uykum geldi demeye çalışıyor🤣

Ay o yeter ki istesin ben onu 7de de yatırırım 🤣🤣
Kocamla oturup keyifle bi çay içip bişeyler izleyecek level ne zaman gelecek yalan da olsa söylee 😂
Yok 7 yapma 9 iyidir sarksa bile 9:30 olsun kim ne derse desin taviz verme diyorlar nolcak bi gün geç uyusun yok düzeni bozma
Az kaldı 😅 bi bakmışsın bugün film keyfi yapıyorsun 😍
Bnm keyif yapmaya halim olmuyor 🤣 evi toparla hoop uykuya

Ay o yeter ki istesin ben onu 7de de yatırırım 🤣🤣
Kocamla oturup keyifle bi çay içip bişeyler izleyecek level ne zaman gelecek yalan da olsa söylee 😂
Ben onu denedim biliyor musun ne zaman uyutsam bi kahve içelim desem daha fincanlari mutfaktan salona getirmeden uyanıyor 😀😀annem hep der annesi yemek yerken çocukların ya cisi gelir ya aglayasi 😀tek çocukta 4.5 yaş sonrası rahat çift çocukta ne sen sooooor ne ben soylim 😂😂😂😂😂

Yok 7 yapma 9 iyidir sarksa bile 9:30 olsun kim ne derse desin taviz verme diyorlar nolcak bi gün geç uyusun yok düzeni bozma
Az kaldı 😅 bi bakmışsın bugün film keyfi yapıyorsun 😍
Bnm keyif yapmaya halim olmuyor 🤣 evi toparla hoop uykuya
9 bencede iyidir ama onumuz yaz illaki düzen bozulacak yazın da dokuzda mı yatıcaz 🤔
Keyif kısmına bende gecemiyirum birde düzen takıntım var tipik başak burcuyum daginikliktan nefret ediyorum rahat edemiyorum illaki o ev toplanacak 😣

9 bencede iyidir ama onumuz yaz illaki düzen bozulacak yazın da dokuzda mı yatıcaz 🤔
Keyif kısmına bende gecemiyirum birde düzen takıntım var tipik başak burcuyum daginikliktan nefret ediyorum rahat edemiyorum illaki o ev toplanacak 😣
Yazın da o uyuyacak bebek arabasında gece gezcez 🤣
Evdeykende yatcak biz keyif yapcaz 😍
Bnde toplayıp anca yatıyorum keyif artık ne zmn olur bilmiyorum

Ben onu denedim biliyor musun ne zaman uyutsam bi kahve içelim desem daha fincanlari mutfaktan salona getirmeden uyanıyor 😀😀annem hep der annesi yemek yerken çocukların ya cisi gelir ya aglayasi 😀tek çocukta 4.5 yaş sonrası rahat çift çocukta ne sen sooooor ne ben soylim 😂😂😂😂😂
Bn artık uyusunda keyif yapalım diyemiyorum aynı dediğin gibi oluyor
Akışa bıraktımm 🤣

Nukun bi emzigi var benimki tek onu aldı genius diye geçiyor al ve alıştır mutlaka gece sürekli emiyorsa gündüz azmi emiyor?Benimki gece emse gündüz paso mama veririm çünkü gece biriken sütü emiyor gündüz süt uretemiyorum.😔
Emzik de daha vermem ya zor zamamları geçti 1 2 aylıkken mememi gündüz bile çıkaramıyodum ağzından oturup koltuğa akşama kadar sağ sol sağ sol yaparak devam ediyoduk. Eşim de istemiyor zaten.
Emzik alsa bile uyumayan uyumuyor bunu yaşayan anlar bir tek.. benimki mesela emzik alıyor ama o istek geldi mi kesinlikle memeden ayrılmıyor, doymuş olması önemli değil. Eskiden emerek uyurdu, şimdi 10 dakika içinde 3 kere kalkıp battaniyede salladığımız oluyor, illa ki onu istiyor. Koyduğumuz andan iki dk sonra uyanıyor ne yapsan susmuyor mecbur sallıyoruz

Emzik alsa bile uyumayan uyumuyor bunu yaşayan anlar bir tek.. benimki mesela emzik alıyor ama o istek geldi mi kesinlikle memeden ayrılmıyor, doymuş olması önemli değil. Eskiden emerek uyurdu, şimdi 10 dakika içinde 3 kere kalkıp battaniyede salladığımız oluyor, illa ki onu istiyor. Koyduğumuz andan iki dk sonra uyanıyor ne yapsan susmuyor mecbur sallıyoruz
Canısi senin normalde doğumun ne zaman olacaktı? Siz de mi ataklardasınız?

Canısi senin normalde doğumun ne zaman olacaktı? Siz de mi ataklardasınız?
2 Aralık olacaktı.. valla biz hep ataktayiz 😅 18 günlükken şiddetli gaz sancısı başladı geceleri hiç uyumadı. Daha sonra Allah'ın cezası gerizekalılar yüzünden uyuz oldu oğlum, kaşınmaktan uyuyamadı. Şimdi de sanırım 4. ay atağına girdik, ne uyuyor ne yerinde duruyor anca mızırdanıyor.. Hasta olmasın da geçer ne yapayım, canı sağ olsun 🥰

2 Aralık olacaktı.. valla biz hep ataktayiz 😅 18 günlükken şiddetli gaz sancısı başladı geceleri hiç uyumadı. Daha sonra Allah'ın cezası gerizekalılar yüzünden uyuz oldu oğlum, kaşınmaktan uyuyamadı. Şimdi de sanırım 4. ay atağına girdik, ne uyuyor ne yerinde duruyor anca mızırdanıyor.. Hasta olmasın da geçer ne yapayım, canı sağ olsun 🥰
Benim de 2si olacaktı 🥲 ama bu aralar daha farklı değil mi ki?

Benim de 2si olacaktı 🥲 ama bu aralar daha farklı değil mi ki?
Valla diyorum ya o uyuz zamanları öyle kötüydü ki.. ne farklı ne aynı anlayamıyorum.. ama şu var ki ağlayınca çok içli içli ağlıyor nerdeyse sesi kısılacak.. bir de sadece ve sadece battaniyede sallayınca sakinleşiyor. Bu yönüyle farklı diyebilirim sanırım. He bir de şey var emerken sürekli memeyi bırakıp geri alıyor sanki aç ama emmek istemiyor gibi

Valla diyorum ya o uyuz zamanları öyle kötüydü ki.. ne farklı ne aynı anlayamıyorum.. ama şu var ki ağlayınca çok içli içli ağlıyor nerdeyse sesi kısılacak.. bir de sadece ve sadece battaniyede sallayınca sakinleşiyor. Bu yönüyle farklı diyebilirim sanırım. He bir de şey var emerken sürekli memeyi bırakıp geri alıyor sanki aç ama emmek istemiyor gibi
Ay hatırladım o uyuz olayını ya Allah gerçekten bildiği gibi yapsın
Bebişin yanında biri burnunu bile çekse benim içim hopluyor hasta mı diye 😑

Ay hatırladım o uyuz olayını ya Allah gerçekten bildiği gibi yapsın
Bebişin yanında biri burnunu bile çekse benim içim hopluyor hasta mı diye 😑
Hala saklıyorlar biliyor musun... Ben başkasından duyuyorum şu şu kişiler bizde kaldı uyuz olduk diye.. Yoksa hala haberim olmayacak nerden nasıl bulaştı 🙄

Bebeleriniz kaç saatte bı emiyor şu an? Şu emzirme danışmanı 3 saat iyi demişti de benim kız her seferinde az emiyor çok olsa bile cikariyo hemen. Tekrar yenidogan gibi iki saate düştük sıkıldım bu durumdan. Zaten uyku da yok😑
Bir de ağzı çok akiyo ya tükürük mu salya mi nedir bu 😬bu kadar akmiyodu önceden .

Bebeleriniz kaç saatte bı emiyor şu an? Şu emzirme danışmanı 3 saat iyi demişti de benim kız her seferinde az emiyor çok olsa bile cikariyo hemen. Tekrar yenidogan gibi iki saate düştük sıkıldım bu durumdan. Zaten uyku da yok😑
Bir de ağzı çok akiyo ya tükürük mu salya mi nedir bu 😬bu kadar akmiyodu önceden .
İyi emerse 2 saat emmezse saat başı 🥴

X