2021 Aralık Anneleri

Bizde 2 aylikken tortikolis suphesiyle ultrasonla baktirdik temiz cikti. Simdi 4 aylik hala kafasini ayni yonde tutuyor. Bu hafta tekrar goturdun fizikten bitter in anlattigi şekilde hareketler gösterdiler. Sizin ultrasonda mı çıktı
Yok bana kimse ultrasn demedi geçen ilk defa burda duydum . Sadece gözle baktılar

Eki Görüntüle 3035032

Bi de bebek arabasıyla deneyelim dedim. Tahammül süresi 20 dk. Sonrasında ağladı.
Bizimki çok seviyor bebek arabasını, nerdeyse geceleri uyusun diye cikaricam o denli birkaç gün önce 3 km yürüdük, biraz uyudu biraz izledi, sesi bile çıkmadı darısı başına

Voov ya bu sebamed nedense bana dandik geliyo yav
Bizimki çok seviyor bebek arabasını, nerdeyse geceleri uyusun diye cikaricam o denli birkaç gün önce 3 km yürüdük, biraz uyudu biraz izledi, sesi bile çıkmadı darısı başına
Allamm cok amin çok çok.

Kizlar ücüncü kisilere tepkileri nasil bebeklerinizin
Bizimki kendine laf atilsin dudak büküyor, devam edilirse aglamaya basliyor
Bizimki herkese gülüyor. Kalabalıkta da evdekinden daha uzun süre oyalanıyor. Küçük kızım da insan canlısıydı, bu da öyle olacak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…