2021 Aralık Anneleri

Moruk kilo alıyolar al alacaksan bir an önce Ama sling sevmediyseeeew Neyse insallah sever. Dolaptan al sen de milyor dolarlar verme.
Bebek arabası sevmiyo mu öyle çıkın yürüyün
Dolaptan alcam ya yurtdışından getirip daha uyguna satanlar var 3500 TL vercek kadar da şey değiliz
Arabada duruyor da ben sokaklarda yürümeyi sevmiyorum bahçede yürüyeceğiim hamilelik günlerimdeki gibi
Kız nasıl taşıcan 10dk kucakta Zor taşıyom
merve sende 1-2 ay sonra zor taşırsın
Bn de bebemi arabada gezdiriyorum maşallah çok seviiii
Bu baya rahat ettiriyormuş ya omuz ve bel destekli konforlu diyorlar bakıyorum 3 kilo kadınlar koca bebeleri taşıyabiliyor ben de taşırım bence en azından 40 45 dk idare etsek yeter

Evde gezdirin boşa demiyordum
Yazın sever sever oyuncak bişiler tak belki hoşuna gider
Yavrum ben zaten evde foto atıp duruyorum hep arabada daha dün bile attım. Sevmiyo o yaslanır pozisyonu kalkıp oturmaya çalışıyo dışarda da aynı. Kendini sıka sıka çelik gibi karın kasları olacak dışarda 35 40 dk gezdik benimki armadillo gibi toplanıyo

Sokakta gezmek sevilmez mi beee

Kız öyle deme o kaldırım taşlarında yürürken Tıngır mıngır sallanıyor bnm kız öyle çok seviyor uyuyor garibim
Beşik modu oluyor

Kizçeler ağızda çıkan aft ilaçsız nasıl geçer? Başına gelen, deneyimlediginiz bir yöntem var mı?

Gündüzleri uyuyor guzel okey çok şükür 15.00 16.00 saatlerinden sonra cok uykusu var üçbinbeşyüzkez uyumayı deniyoz uyuyamıyoz. Tam dalıyo derken kalkıyo. Yazık çocuma ya.

Kizlar ben okudugum kitaptan not cikarmistim kendime kolay olsun diye yaptirirken sizinlede paylasayim bilinen seyler ama akla gelmiyor o an belki isinize yarar

Eklentiler

• IMG-20220327-WA0028.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG-20220327-WA0027.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG-20220327-WA0026.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…