2021 Aralık Anneleri

Kizlar ücüncü kisilere tepkileri nasil bebeklerinizin
Bizimki kendine laf atilsin dudak büküyor, devam edilirse aglamaya basliyor 😅
Bizimkinin şahıslara bir kastı yok fakat başka ev sevmiyor anası gibi 🤣
Bugün babannesine gittik uzun zamandır görmediğim kadar huysuzdu eve girer girmez sevinç naraları atmaya başladı 😂

Bizimkinin şahıslara bir kastı yok fakat başka ev sevmiyor anası gibi 🤣
Bugün babannesine gittik uzun zamandır görmediğim kadar huysuzdu eve girer girmez sevinç naraları atmaya başladı 😂
Bak sen minige evini bilirmis 😂
3.sahislara dudak bükme + biraz daha ilerisi ağlama ve benim yüzüme bakma "anne beni al kurtar bu insandan" der gibi
Ama o sahne yasanirken cekilin ben annesiyim havasi cok keyifli degil mi😅😅

Benim bebe insan seviyor resmen, birinin ona bakması yeterli direk gülüyor sesler çıkartıyor sonra konuşuyor 😁 sünnette bile hemşire geldi soyuyor hemşireye gülücükler atıyor, çocuğu aldı ameliyathaneye götürüyor etrafa güle güle iniyordu 😁 ve kalabalık seviyor kalabalıkta hiç ağlamıyor herkesi tek tek inceleyerek bakarak oyalanıyor

Bnmki de dışarı gezmesi seviyor orda insanları izlerken mutlu gülücük atıyor
Evlere gidince üzgün 😂😂

Benim bebe insan seviyor resmen, birinin ona bakması yeterli direk gülüyor sesler çıkartıyor sonra konuşuyor 😁 sünnette bile hemşire geldi soyuyor hemşireye gülücükler atıyor, çocuğu aldı ameliyathaneye götürüyor etrafa güle güle iniyordu 😁 ve kalabalık seviyor kalabalıkta hiç ağlamıyor herkesi tek tek inceleyerek bakarak oyalanıyor
Ne güzel öyle olması 😍
Bizim abi yabaniydi ne gidebilirdik ne biri gelebilirdi kıyamet kopardı

merve merve benim okudugum kitap 3.ay sonu yapabilirsiniz diyor ama sartlar uygunsa A asabiyimben5 paylasmisti oyle aldim bu kitabi cokta memnunum tam bebislerin o ay ki hazirbulunusluguna gore hazirlanmis 🤗

Eklentiler

• 20220327_082137.jpg
    20220327_082137.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 20220327_082128.jpg
    20220327_082128.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 50
X