2021 Aralık Anneleri

Pekiiii bu şurupları biz açtık ya kullanalı 2 ay olcak bitti mi işi atcaz mı? Oda sıcaklığında bekliyo.

Pekiiii bu şurupları biz açtık ya kullanalı 2 ay olcak bitti mi işi atcaz mı? Oda sıcaklığında bekliyo.
Buzdolabında beklet
Vermeden önce çıkar ısınsın ver
Reçetede yazar kullanım süresi

Eklentiler

• 77416866-9B57-442B-B797-2A60C0A0CFA9.jpeg
    77416866-9B57-442B-B797-2A60C0A0CFA9.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 34
Bizimki çok seviyor bebek arabasını, nerdeyse geceleri uyusun diye cikaricam o denli 😂 birkaç gün önce 3 km yürüdük, biraz uyudu biraz izledi, sesi bile çıkmadı 🥰 darısı başına
Bn bebek arabasında uyuyor diye evde gezdiriyorum 🤣

Kanguru uzmanı ☺Bende kanguru alacagim hangisinden alayım? Bide benim bebe öne bakarak durmak ister olabilirmi acaba?
O poziyon da iyi diil diyollaa. Benimki de zıplıyo icerde etrafı görmeye çalışıyo evde filan 🤣 ben de bana övüleni öveyim. Ergobaby aldım ben dolaptan. Sen de ordan al. 🤣 Hatta öbüe konuda linkledim beğendiklerimi. Dur bulup etiket yapcam

O poziyon da iyi diil diyollaa. Benimki de zıplıyo icerde etrafı görmeye çalışıyo evde filan 🤣 ben de bana övüleni öveyim. Ergobaby aldım ben dolaptan. Sen de ordan al. 🤣 Hatta öbüe konuda linkledim beğendiklerimi. Dur bulup etiket yapcam
Ben de ergo alcam galiba ya bu sefer daha uygun fiyatlı bişeye yöneleyim demiştim ama slingi sevmediği için çook rahat bişey almam gerekir
Bu hafta havalar epey ısınıyor her sabah birlikte yürüyüş hayalim var olmazsa yıkılırım 😂

Ben de ergo alcam galiba ya bu sefer daha uygun fiyatlı bişeye yöneleyim demiştim ama slingi sevmediği için çook rahat bişey almam gerekir
Bu hafta havalar epey ısınıyor her sabah birlikte yürüyüş hayalim var olmazsa yıkılırım 😂
Moruk kilo alıyolar al alacaksan bir an önce 😬😬 Ama sling sevmediyseeeew 🤐🤐 Neyse insallah sever. Dolaptan al sen de milyor dolarlar verme. 😠
Bebek arabası sevmiyo mu öyle çıkın yürüyün

Kız nasıl taşıcan 10dk kucakta Zor taşıyom 😂
merve merve sende 1-2 ay sonra zor taşırsın 😢
Bn de bebemi arabada gezdiriyorum 🤣maşallah çok seviiii 😍

X