2021 Aralık Anneleri

OY gecmis kuzuya:) Canım ya aynen otursalar hic olmazsa yemek yerken falan masanın üstüne koruz ya da mama sandalyesinebenim de sirtim cok ağrıyor yattığım zaman insallah gecicidr

Aynen bu ay cok farklı gerçekten hem uyumak istemiyor sürekli ayakta gezdirmek biri hem de emmek. Memeye yaklaşınca ve uyutmaya için ayağa alınca nasil agliyor gezerken iyi

Böyle bişey biz geçen hafta böyleydik valla dışardan duyan şiddet uyguluyor sanar ağlamayı hiç susmuyor zar zor yorgunluktan küt bayılıyordu o kadar ağlamanın peşine

Velkam işte o uykuya direnme tam olarak.

Bizim de 4 gün oldu bu şekildeyiz her uykusu geldiğinde canı acıyor gibi bağırıyor ne yapacağımızı şaşırıyoruz ne kadar sürer ki bu atak 12 ve 19. Haftalarda atak görünüyor biz tam ortasındayız 15. Hafta

Böyle bişey biz geçen hafta böyleydik valla dışardan duyan şiddet uyguluyor sanar ağlamayı hiç susmuyor zar zor yorgunluktan küt bayılıyordu o kadar ağlamanın peşine

Velkam işte o uykuya direnme tam olarak.

Allaah bununla nasıl başa çıkacağız ben 1 günlük bişeydir diye kendimi avutuyordum
Ay dün eşim de atak huysuzluğu diyip durdu boşuna kızdım adamcağıza böyle atak mı olur çocuğun canı acıyor görmüyor musun diye
Allah yardımcımız olsun ne diyim çok korkuyorum

Eşim dedi ki bu dönem ten teması istermiş bebişler o şekilde rahatlar güvende hissederlermiş
Düşününce gerçekten de yatırdığım an feryadı basıyordu bebeğim ben yatırınca bi yerine bişey oluyor sanmıştım sonra eşim kucağında pışpışlayınca uyuyabildi
Bu akşam da hiç yatırmadan kucakta uyutmayı deneriz
Refleksoloji masajı iyi geliyor dedi bi de tam olarak bilgim yok ayak masajı gibi bişey galiba vücudun belli bölümlerine etki eden
Ayarlayabilirsek spaya da götürmeyi düşünüyorum su da rahatlatır heralde

Spa da iyi gelir belki
Bnde mi götürsem yine napsam
Ama genelde uyku saati oluyor demi
Kucakta uyuyor koyduğun an başlıyor ağlamaya
Bn kucakta iyiden dalmasını bekliyorum yarım saat kucakta duruyor nerdeyse o arada kollar pert

Son düzenleme:
Benimkide yatırdığım an uyanıyor yatağına ya delircem kucakta sıkıntı yok uyuyo paşam ten teması istiyo gerçekten. Geceleri kucağımda uyuyorum resmen şu sırtım yatak görmüyor spayı bende istiyorum ama havalar beni vazgeçiriyor

Kucağında uyusun yeter masaja carta curta gerek yok. Çok ağlayarak uyanıyo ama ben uyanırken hemen yakalayıp burdsyım diln eiyoeum sarılıuorum gülümseyerek tamamlıyo uyanmayı. Niye millet masaj yaosın coxuğun ayağina sen aç oksa daha faydalı

Kız biz yapcaz masajı zaten öğrenip başkasına yaptırır mıyım

Valla bakayım cumartesiye randevu bulursam götürürüm belki ya
Evet akşam uyku saatinde kriz çıktı gece bişeyi yoktu 23ten sabah 8e kadar 3 kez uyandı hepsinde emzirirken uyudu yatırdım direkt
Şimdi de iyi görünüyor ama akşam göreceğiz
Havalar bugün ısınmaya başlıyor bakalım cumartesi götürürüm belki
Geçende de böyle bi dönemde götürmüştük bikaç gün rahatlamıştı valla

Kötü haber gece uykusuna geçiş sıkıntılı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…