2021 Aralık Anneleri

Gttım cnm sukur bısey demedı ama yınede ıcınde kurt var kemiriyor benı nıye dörtlü 1.53cıktı cok yüksek rısk dıye ıkılı yaptırmadım cok kışının ıkılı rısksız çıkıp dörtlü neden rısklı çıkmış anlam veremiyorum
Bilmiyorum cnm. Ama hamileliğin kendine zehir etme. Ayrıntılı da da birşey çıkmadıysa inş saglıkla gelir yavrun. Onlar bizim emanetimiz. Her türlü kabulümuz. İnş senin kuzucugunda saglıkla gelecektir. Ayrıntılı normalse korkma.

Bilmiyorum cnm. Ama hamileliğin kendine zehir etme. Ayrıntılı da da birşey çıkmadıysa inş saglıkla gelir yavrun. Onlar bizim emanetimiz. Her türlü kabulümuz. İnş senin kuzucugunda saglıkla gelecektir. Ayrıntılı normalse korkma.
Amın cnm ıns saglıkla gelır duanı eksık etme ne olursun

Ya dönmekten bahsediyorsunuz ama benim bebeğimin hiç öyle bir çabası yok yüzüstü durmayada zorla alistirdim 5 dk anca oyaliyorum sevmiyor tontisim ne yapacaz boyle nasıl teşvik edicem acaba kg dan mi yapamıyor

Merhaba anneler, sizlere bir sorum olacak,
Bu urunden alaniniz kullananiniz varmi nasildir kullanislimidir? Kismetse haziran annesi olucam ben de, almak istiyorum ama fikirlerinizi sorayim önce dedim
43D47D3C-4590-4A46-9CC7-9EE94C3A8358.jpeg

Merhaba anneler, sizlere bir sorum olacak,
Bu urunden alaniniz kullananiniz varmi nasildir kullanislimidir? Kismetse haziran annesi olucam ben de, almak istiyorum ama fikirlerinizi sorayim önce dedim
Eki Görüntüle 3033421
Aynısı değil ama bondigonun ev tipi ana kucağı var tamamen bebekle alakalı benim çocuklarım kucak seviyor oyun halısı salıncak ana kucağı umurlarında olmuyo pek tarzları böyle 🤷🏼‍♀️ Ama seven bebek için kurtarıcı bi ürün hemen alma bence zaten ilk doğduğunda koyulmuyor bebek bakarsın duruma göre alırsın şimdiden hayırlı doğumlar 🌸

Bu çocuk bi de dönemediği için beni azarlıyor 😂😂
Çok az kaldı belden aşağısı dönüyor yukarısını tam halledemiyor diye benim suçum mu 🤣
Bugün yarın bi zafer bekliyorum
Hadi inşallah 🤣 bnmkini de bn döndürüyorum ödül varmıdır 🤣
Ben artık kendime alıyorum ben de mutluluğu hak ettiğimi düşünüyorum 😂😂😂
Bacım bana sıra gelmiyor bi kıza bi oğlana 🤣🤣🤣

Aynısı değil ama bondigonun ev tipi ana kucağı var tamamen bebekle alakalı benim çocuklarım kucak seviyor oyun halısı salıncak ana kucağı umurlarında olmuyo pek tarzları böyle 🤷🏼‍♀️ Ama seven bebek için kurtarıcı bi ürün hemen alma bence zaten ilk doğduğunda koyulmuyor bebek bakarsın duruma göre alırsın şimdiden hayırlı doğumlar 🌸
Dogumdan sonra bebegin ihtiyacina gore almak daha mantikli o zmn, hemen koyulmuyosa acil bir urun degil, cok tesekkur ederim hem cevabiniz hem iyi dilekleriniz icin 🥰🥰

Bencede hemen alma benimki koltukta anakucagindan daha çok duruyor

Ya dönmekten bahsediyorsunuz ama benim bebeğimin hiç öyle bir çabası yok yüzüstü durmayada zorla alistirdim 5 dk anca oyaliyorum sevmiyor tontisim ne yapacaz boyle nasıl teşvik edicem acaba kg dan mi yapamıyor
Her bebek farklı ya kimi sevmez biraz daha sonra kendiliğinden gerçekleşir zaten
Aslında benim bebiş de hiç sevmiyordu koltukta yüz üstü yatırıyordum sonra yumuşak oyun matı aldım ona yerde yatırıyorum orda başladı biraz daha
Farkı nasıl hissetti bilmiyorum 😂
Yine yüz üstü fazla durunca azarlamaya başlıyor beni ama 🤣
Yere bir şeyler serip daha geniş bi alanda deneyebilirsin sen de

X