2021 Aralık Anneleri

Kizlar birsey sorcm cok mukuslu yapiyordu ya bebegim sanki sumuk gibi. Dün ve bugun rengi daha sarı ve mukus ince inceydi ve hergun yapıyor nerdeyse bu iyi birsey mi diyetim ise yariyormu sizce?sizinkilerin de kakasinda incecik mukus oluyor mu hic

Tsk ederim cnm yeni goruyorum kusura bakma.. ben hala ishalle cebellesiyorum hatta azonce doktordan geldik..
Evet sutten gecmiyormus ama mikrop benzeri seyler varsa temastan geciyormus
Aynn canım öyleymiş
Ee bi çaresi yada teşhisi yok mu?

Aynn canım öyleymiş
Ee bi çaresi yada teşhisi yok mu?
Bi hastanede kolonoskopi ve endoskopi yapildi bi sorun cikmadi ama ishal icinde ilac veremem emzirdigin surece dedi.. Bugun baska bi hastanede muayene oldum sukur busefer ilac verildi kullanmaya baslicam..
Teshis hic yok.. midede mikrop var fakat ishal yapmazmiş..gastirit var oda ishal yapmazmis..
İcme suyunu degistirmemi soledi doktor..farkli marka dene dedi..stres den kaynaklida olabilirmis.

Bizimkinin hep kakası o şekilde nerdeyse
İşe yarıyordur inşallah

Geçmiş olsun canım. Benimde kızım ateşlendi. Dün bizde hastanedeydik kanda enfeksiyon varmış. Yüksek çıksaydı yatıracaktı, düşük çıktı. Antibiyotik ve fitil verdi. Nerden enfeksiyon kaptı anlamadım

İnşallah fayda eder canım

Balgamını nasıl temizliyordun? Benimde kızım hasta

Bak gündüz yazınca negzel oluyo
Gündüz uyumiyyyyy
Aynen hatirliyorum valla bi kere daha ALLAH razi olsun
Cümlemizden canım
Çok geçmiş olsun

Kızlar , kızımın elleri çok sıcak ama bugün hiç uyumadı dereceyle bakayım dedim sadece elleri 37 derece . Sizce neden olmuş olabilir netten baktım diş çıkarma döneminde olabilir yazıyor ve sizce ateş düşürücü versem mi

Kehribar kolye alacak olan var mı diş için ? İnanıyor musunuz?
Ben düşünüyorum ama kolye değil bileklik gibi bisey alacagim.Biraz opsesif bi insanım boynunda kolye olması beni gerer.Bugun haberlerde gördüm Allah düşmanımın başına vermesin bebek besikteki örtüyü ağzına burnuna tıkanmış oynarken Kayra bebek melek olmuş yavrum
Ben elini kolunu sanıyordum kundak yapıyordum elini çıkarıp kundagini oynuyordu artık ortu filan kullanmayacağım direk uyku tulumu bitti

Bende uyku tulumu bakıyorum bu yüzden Allah bütün yavruları korusun inşallah

Alerjik bebe anneleri bakın dr sorarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…