2021 Aralık Anneleri

Geçer annesi 4-5 güne tamamen iyileşiyor huysuzluğu da ertesi güne biter ilk bebeğimi de erkenden sünnet ettirmeme ve bunları yaşamama rağmen 2. Miniğimde de çok üzüldüm o ağladı ben ağladım ama geçti seni anlıyorum çaresiz dermansız dertler olmasın yeterki sünneti hayırlı olsun 🌸🍀
Ertesi günü bile bulmadı çok şükür o ilk krizden sonra çok az sıkıntı etti bugün de sadece dokunmayla alakalı sanırım. Bir de bardak kestik belki de ondan rahatsız oldu. Anne olunca hiç ağlamasın istiyor insan ☺ Amin canım çok teşekkür ederim 🥰
Kızlar günaydın ☺️ Kızım doğduğundan beri gece lambası açık uyuyor. Siz karanlıkta mı uyutuyorsunuz?
Karanlıkta uyuyor. Hatta koyu renk perde taktım sabah erken uyanıyor diye. Faydası da oldu birkac saat daha geç kalkıyor artık. Gaz krizi olmasa öğlene kadar uyur 🤭
Bnm koridorun ışığı çok az vuruyor bazen memeyi göremiyorum kıza verirken 😬
Evet alışıncada korkmuyorlar 🥰
Gece bizi görsen, oğlan gözünü açmadan meme arıyor, ben onun ağzını 🤣🤣
Anneler uyurken bebişlerin çoraplarını çıkarıyor musunuz?
Ben ayaklı alt giydiriyorum canım.

Cnm bebegın sağlıklı doğrumu rıskın kac çıkmıştı taşın kac
Bebeğim saglıklı doğdu cok şükür cnm. Riskim tam hatırlamıyorum yuvarlıcam 2 li tarama da 275. Dörtlü tarama da 175 gibi bi deger cıkmış tı. Usg de ense ve burun ölçüsü normaldi. Yaşım 32

Uyku tulumunda uyuduğu için çıkarıyorum. Ve sabahları kontrol ettiğimde sıcacık oluyor, biz de çorapsız uyuyoruz sonuçta ayaklarımız üşüyor mu nooo🥳
Bide dün doktoru artık bacaklar ayaklar olabildiğince çıplak kalsın deyince nasılsa uyku tulumunda deyip gece alt pijamasını da çıkarıp öyle koydum uyku tulumuna ve sabah bacaklar da yime sıcacıktı😂😂 ve sabah 11 e kadar uyudu, acaba rahat ettiği için mi diye düşündüm🤨
Memitoları ne yaptın 5 dk sıkıntı olmadı dimi

Kizlar bizim alerjimiz var kesin dokuntumuz en ciddi belirtimiz, ilk basta sut urunu yemiyordum ama paketli yedim sonuc alerji devam etti sutu biraktik yumurta diyetine gectik hala devam ediyordu 1 ay sacma sapan boylr gecti kilo alimi durdu cok yazdim burda..memede bi bagirma var evlerden irak almiyor emmiyor bi cogunuzun dedigi gibi sadece gece verebiliyordum...10gunu gecti ben tekrar sut diyetine basladim ama paketli urunde yemedim bu defa cunki hic ummadigimiz seylerde sut tozu oluyormus😁 binlerce kez sukur memede bagirma bitti kolayca aliyor artik bu sekilde bi deneyebilirsiniz sizde

Ne kadarlık olduğunda? Relactaz'a devam ediyor muydunuz?
Tam hatırlamıyorum ama biogaia kullandım 1 kutu 1 kutu relactaz kullandım sonrasında devamını almama gerek kalmadı yanılmıyorsam 2 ay civarı sorun kalmamıştı çok şükür

Tam hatırlamıyorum ama biogaia kullandım 1 kutu 1 kutu relactaz kullandım sonrasında devamını almama gerek kalmadı yanılmıyorsam 2 ay civarı sorun kalmamıştı çok şükür
Büyük geçmiş olsun, çok zor bir durum. Darısı başımıza, bizimki de düzelir inşallah

Kizlar bizim alerjimiz var kesin dokuntumuz en ciddi belirtimiz, ilk basta sut urunu yemiyordum ama paketli yedim sonuc alerji devam etti sutu biraktik yumurta diyetine gectik hala devam ediyordu 1 ay sacma sapan boylr gecti kilo alimi durdu cok yazdim burda..memede bi bagirma var evlerden irak almiyor emmiyor bi cogunuzun dedigi gibi sadece gece verebiliyordum...10gunu gecti ben tekrar sut diyetine basladim ama paketli urunde yemedim bu defa cunki hic ummadigimiz seylerde sut tozu oluyormus😁 binlerce kez sukur memede bagirma bitti kolayca aliyor artik bu sekilde bi deneyebilirsiniz sizde
Cok sevındım canım darısı bıze bızde döküntü yok ama mene almıyo kılo alımı yok kuruyemiş kakada kan yapıyo onu bukabıldım sadece

Cok sukur canim bulundu darisi basimiza:)Canim paketli ne yiyordn icine bakmadan mi ben glutensiz sut urunu olmayan seyler yiyrm ya da eser miktarda yazani

Cok sevındım canım darısı bıze bızde döküntü yok ama mene almıyo kılo alımı yok kuruyemiş kakada kan yapıyo onu bukabıldım sadece
Biz de kan yok ama huzursuzluk mukus devam ben sut urunleri sadece devam ediyrm dr gidrne kdr nerdeyse 1 ay olcak haftaya bklm dr ne derse oyle devam etcm

Anneler uyurken bebişlerin çoraplarını çıkarıyor musunuz?
Ben çıkarmıyorum havlu çorap giyili ve donun üstüne cekili. Havlu corapların lastiği daha bol bence. Bi de ayak bilekleri ince dolasımı etkilemiyordur fazla. El bilekleri boğumlu mesela o şekil olsa giydirmem.
Uyku tulumunda uyuduğu için çıkarıyorum. Ve sabahları kontrol ettiğimde sıcacık oluyor, biz de çorapsız uyuyoruz sonuçta ayaklarımız üşüyor mu nooo🥳
Bide dün doktoru artık bacaklar ayaklar olabildiğince çıplak kalsın deyince nasılsa uyku tulumunda deyip gece alt pijamasını da çıkarıp öyle koydum uyku tulumuna ve sabah bacaklar da yime sıcacıktı😂😂 ve sabah 11 e kadar uyudu, acaba rahat ettiği için mi diye düşündüm🤨
Sen bi doktora sor de ki benim cocuğum fazla uyuyo 😭

X