2021 Aralık Anneleri

Biz bugun saglik ocagina rota asimizi olmaya gittik agzina az az dökerken aaaa dedi ebe sonra isi bitince gosterdi disin yeri belli olmus sismis beyazlamis 1 aya kalmaz patlar dedi yaaa 😐 yani şurda biri deseydi disi cikacak elini agzina goturuyor salyasi akiyor yok artik derdim 3 aylik olmaz derdim..ama oluyormus arkadaslar
Ben demiştim , kardeşim 3 ayllikem dis çıkarmış annem anlamış götürmüş doktora bakın demiş adam inanmamış görünce şok olmuş . Geçmiş olsun umarım benimkide cikarmiyodur salyalar coşmuş durumda

24 mart diyor 70 liraya ama değişik hoparlörlü diyor bu ne ola ki 😁🤔

Bak değişik bisey geliyor perşembe ama tam anlayamadım müzik vs diyor şarkı değiştirme diyor. Tam disko tarzı bu galiba 😂😂
:oha: bayıldım baaaayıldım

Ayy ilk kizimin aglama sekli okdr fenaydiki etlerini sokuyorlar gibi her gun hergece kac yasina kdr hemde:KK43: komsum sok olmustu o da çocuk buyutmus ben bole bisi gormedm diyordu hala unutamiyo

Ben demiştim , kardeşim 3 ayllikem dis çıkarmış annem anlamış götürmüş doktora bakın demiş adam inanmamış görünce şok olmuş . Geçmiş olsun umarım benimkide cikarmiyodur salyalar coşmuş durumda
Doktor mu inanmamis 🤔benim arkadaşın kızının doğduğunda iki disi vardı anne karnında çıkmış dişleri ama görüntü olarak urkutucu gelmişti bana

Ayy ilk kizimin aglama sekli okdr fenaydiki etlerini sokuyorlar gibi her gun hergece kac yasina kdr hemde:KK43: komsum sok olmustu o da çocuk buyutmus ben bole bisi gormedm diyordu hala unutamiyo
Benimde bi komşunun kızı Allahım gece gündüz hiç susmazdı

Olur o kadar erkek o erkeekkkkk😂😂
Şimdi ki konumuz evde kıyafetlerini bn seçiyormuşum artık kendi tarzında giyecekmiş s giyiyorsa L alıyor 3 beddn büyük 🤣 anne bana bunu al anne bol al anne kolej ceketi al yavrum 10 tane mont hırka var yaz geliyor sıcak giyemezsin yok anne bn yazında giyerim 😂😂

Şimdi ki konumuz evde kıyafetlerini bn seçiyormuşum artık kendi tarzında giyecekmiş s giyiyorsa L alıyor 3 beddn büyük 🤣 anne bana bunu al anne bol al anne kolej ceketi al yavrum 10 tane mont hırka var yaz geliyor sıcak giyemezsin yok anne bn yazında giyerim 😂😂
Oversize modasını yanlis anlamış yavrum 😂😂😂

X