2021 Aralık Anneleri

Bugün cok kustu ya keyfi yerinde memede emerken gaz çıkarıyo az kusuyo süt geri geliyo yani kesikli değil sütüm de çok tazyikli nefes nefese emiyo yetiscem diye sut fazlalastı diye mi yoksa bi sorun mu vardır ya
Benimki de hep nefes nefese göğüs dolu olduğunda öyle oluyor sanırım akış hızından bir sorun yoktur 🥰
Fazla mı emdi fazlayı çıkarıyordur keyfi yerindeyse

Ay geçici olsun valla ben de şok oluyorum 😂
Gündüz keyfi yerinde de akşam huysuz öyle bi ağlaması da yok ama mızmızlanıyor sürekli ben dayanıksız bi kadın mıyım acaba 😂
Saat 8de emzirip duşa girdim 9da kocamın kucağındayken onun memelerine saldırmış ben anlamaya çalışmaktan vazgeçiyorum 🤣🤣
Bnmki de dün eşim gösteriyor üstü başı meme aramaktan su içinde kalmış 🤣🤣 alt üstü mutfağı toplamaya gittim 🤣

Bu aylarda diş çıkarma nadir görülürmüş hepimiz aynı şeyi yaşadığımıza göre hepsi diş çıkarıyor olamaz 🤣
Bu dönem ellerini ağzına sokması da çok normalmiş bizimki de ikisini birden sokma challenge yapıyor
Ve akşamları huysuzluk hat safhada şu an Ali Rıza bey gibi yatıyorum ağladım ağlicam 😂
Bu ne peki simdi dis de degilse niye mirmirlaniyor bu bebeler 😒
Bak simdi bi dus aldirdik sanki o huysuz o degilmis gibi gulucukler sacip oyunlar oynayip uyudu😡

Bu ne peki simdi dis de degilse niye mirmirlaniyor bu bebeler 😒
Bak simdi bi dus aldirdik sanki o huysuz o degilmis gibi gulucukler sacip oyunlar oynayip uyudu😡
Ay dengesiz bunlar bizimki de aynısını yaptı vallahi😂
Ben atak haftasına girdiğimizi düşünüyorum ya da bu bebelerin doğası böyle de biz kılıf uydurmaya çalışıyoruz 🤣

Aa bunların hepsi nasıl bu kadar birbirinin aynısı olabilir 🤣
Sabah maşallah dedim çocuğa akşam duşumu zor aldım gece evi terk edicem dedim eşime 😂😂
Ahh ahhh 🤣🤣 gerçi bnm ki abiye de yapıyor hiç fark etmiyor çocuğu yalaya yalaya bi hal oldu 🤣
Bn nerelere gitsem 😝

Benimki hergun düzenli yapmayı 2 ay önce yani 1 aylıkken bıraktı 😂 2 günde 1 oldu , sonra 3 gün , en son 4 de 1 yapıyoruz 😬 doktor normal diyo . Yapınca da bariz kabız yavrum gözünden yaş geliyo 😐 ay diş biraz uzaklassin diş çıkarmak çok zormuş
Bunun ablası haftada 1 kere yapardı, ama doğduğundan beri öyleydi. Bununki önce düzenli olup birden kesilince şaşırdım. Ablasında dişler sorunsuz çıktı çok huysuzlanmadı. Ama bu farklı, çok yaygaracı 😅

Ay dengesiz bunlar bizimki de aynısını yaptı vallahi😂
Ben atak haftasına girdiğimizi düşünüyorum ya da bu bebelerin doğası böyle de biz kılıf uydurmaya çalışıyoruz 🤣
Zaten bu atak zımpırtısını kim çıkardıysa ataklara girsin çıkmasın 😂
Biz yedik vitaminleri cevizleri bebeler böyle oldu 😝

Bunun ablası haftada 1 kere yapardı, ama doğduğundan beri öyleydi. Bununki önce düzenli olup birden kesilince şaşırdım. Ablasında dişler sorunsuz çıktı çok huysuzlanmadı. Ama bu farklı, çok yaygaracı 😅
Aralık bebelerine has galiba 😂 benimki dili olsa tartışacak düzeyde hatta eminim söz saydığına bazen

X