2021 Aralık Anneleri

Kizlar bebisim dis cikariyor olabilir mi?👀

Cenesinde kirmizilik vardi bir haftadir, dokuntu gibi kuruyor kizariyor parmak ucu kadar yer.
Salyalar girla, heryer salya.
Eller surekli agzinda emmiyor cigniyor resmen

Ben de bi bakayim dedim damaga gomulu iki tane dis gordum sanki o her bebekte var mi acaba? Alt ortada gordum ben
Ay çok erken ama kardeşimin 3.ay çıkmış dişi ve aynı durumu yaşıyorum kızımın eli hep ağzında ve salya gırlaaa

Cenesinde kirmizilik vardi bir haftadir, dokuntu gibi kuruyor kizariyor parmak ucu kadar yer.

Ben de bi bakayim dedim damaga gomulu iki tane dis gordum sanki o her bebekte var mi acaba? Alt ortada gordum ben
bizde de heryer salya eller sürekli ağızda 😏

Benimkide çıkarıyor sanırım. Yumruğuyla diş etini kaşıyor 😅

Bizde sanırım diş eti şişmiş damak da huysuzluğu Nirvana salya aldı başını gidiyor iki el ağızda dün ben kaşıdım dokundum hoşuna gitti
Diş ateş ishalde yapar sanki ishal gibi de yarına kadar beklicem cuma dr götürcem

Ay çok erken ama kardeşimin 3.ay çıkmış dişi ve aynı durumu yaşıyorum kızımın eli hep ağzında ve salya gırlaaa

bizde de heryer salya eller sürekli ağızda 😏

Benimkide çıkarıyor sanırım. Yumruğuyla diş etini kaşıyor 😅

Bizde sanırım diş eti şişmiş damak da huysuzluğu Nirvana salya aldı başını gidiyor iki el ağızda dün ben kaşıdım dokundum hoşuna gitti
Diş ateş ishalde yapar sanki ishal gibi de yarına kadar beklicem cuma dr götürcem
Ya hepimizinki dis cikariyor ya da bu ayin ozelligi bu 😂
Ama siz gozle gorebilio musunuz? Ben damaga gomulu iki disi cok net goruyorum 🙄butun bebeklerde oyle gorunuyor mu onu merak ediyorum

Ama siz gozle gorebilio musunuz? Ben damaga gomulu iki disi cok net goruyorum 🙄butun bebeklerde oyle gorunuyor mu onu merak ediyorum
Bu şekilde ama çok erken yaa 😐 daha sancıları bitmedi ,meme reddi filan derken geçen gün ziyarete gelen bir teyzede aynısını dedi kızın dış cikariyo diye

Eklentiler

• IMG_20220316_191923.jpg
    IMG_20220316_191923.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 59
Süt urunlerı ve yumurtayı kesti canım lıste tutuyorum yedıgum seylerı yazıyorum. Günlük ateş ve kaka kontrolü yapacağız yazacağım hepsını ılk bı hafta kuruyemıs te yok ıkıncı hafta başlayacağım yavaştan . 3 hafta sonra degerlendurecegız
Insallah bir an once fayda eder

Bizim damak böyle olmuş 🤦🏼‍♀️Ağzını açıp çekemedim zar zor açıyor
Bn dr sordum 7 ayda başlar ama bazı bebeler erken çıkarır dedi

Eklentiler

• 12695B5D-2F1F-489D-A5AC-56C59FBB78DE.png
    12695B5D-2F1F-489D-A5AC-56C59FBB78DE.png
    341,1 KB · Görüntüleme: 59
Sonuçlar cıkmayabılııırmus sızın kı bellı mı kesın . Bızım doktorumuz gerek yok dedı teste her sekılde dıyet yapacaksın defi
Kesin değil canım. Diyet verdi zaten.
Gercekmi cok zor birseymiymis acimistir kiyanam:KK43: soylediklerine mi alerjisi varmis kesin cikiyormu yani
Kesin değil canım. Teninde reaksiyon var mı ona bakıyorlar. Her türlü diyet veriliyor kesin olmadığı için.

Geçmiş olsun 😞 bende bilmiyorum şu meme reddi denen illet gitse bari gaza da razıyım
Sağol canım. Meme kötü ya dediğin gibi gazı yine halledersin de meme reddi baska bişey . 😬

Pişik ne durumda ?Benimki de aynı iki el yumruk yapıp hepsini sokuyor ve bata yiyor ellerini 🤣

X