2021 Aralık Anneleri

pamuk yerine doğal islak mendil deneyin boşa eziyet bence .
inan ki
Islak mendil özellikle dr vurma dedi yıkamaya çalışıyorum daha çok
pişik geçince demek istedim şuan kullanma tabi

Ya bnm adet 3 gün sürdü bitti 2 gün olmadı tekrar başlamış

A asabiyimben5 kestim bu sayılır mı
Bişey sorsam aşı yan etkisi olarak pişik yapar mı
Pisigi bez yapıyor malesef Kızımda hep prima premium care kullanmıştım şimdi kullanamıyorum.Baslarda kullandım pişik yaptı molfix denedim oda aynı goon iyi geldi bize.Yalniz goon u da e bebekten başka yerden almamak lazımmış bilemedim trendyoldan 40 li 4paket aldım 2020 üretim ve çıktı her zaman kullandığımda değil,3 numarası 4 gibi büyük, diyeceğim yeni uretimleri yumuşacık güzel almayı düşünürsen e bebekten al.Bisey kaybetmezsin ni değiştir bakalım.

Bilmiyorum ki bi süre suyla yıkıcam devam ederse bakıcam
Aşı sonrası ishal oldu sanırım o yaptı
Çünkü yoktu birden oldu

3 aylık olunca özel aşılardan rota yaptıracağım başka yaptırmam gereken aşı var mıydı ?

3 aylık olunca özel aşılardan rota yaptıracağım başka yaptırmam gereken aşı var mıydı ?
Menenjit aşıları var onları da ister şimdi istersen de 1 yaşından sonra yaptırabilirsin
Şimdi yaptırırsan 4 doz, 1 yaşından sonra yaptırırsan 2 doz yapılıyor
Ya da hiç yaptırmayabilirsin
Özel aşılar

Bilmiyorum ki bi süre suyla yıkıcam devam ederse bakıcam
Aşı sonrası ishal oldu sanırım o yaptı
Çünkü yoktu birden oldu
Bugün bizde bexsero olduk çok ağrısı var sabahtan beri ayağımda kucağımda inşallah geceyi de kolay atlatırız.Bugun oturma olayını benim doktora sordum 5 aydan önce kesinlikle oturmayın dedi kucağınızda oturur pozisyonda olabilir ama yastik koydum uzun oturttum yok dedi.Zaten benim annem der hep 6.ayda destekli oturt 7 de kendisi oturur diye doktor beline yük bindirmeyin dedi.

Evet ağrı çok yapıyor şifa olsun kuzuya 2. Ay aşılarından bi tık ağırmış dr öyle dedi
Bnde oturtmuyorum kucağımda bile fazla tutmuyorum oturmaya can atıyorlar şimdi sonrada oturmuyorlar

Bir öğünde kaç ml içiyor? Bende bazen sağıp bırakıyorum da yetiyor mu acaba anlamadım.
Bir de gece sütünü gündüz de versem bir şey olur mu?
Bebislerin aylari farkli ama benimki suan 140-150 ml iciyor bir ogunde. 4 saatte bir gunduz, gece de 5-6 saati buluyor acikmasi.
Gece sutunu gunduz verirsen uyur sarhos gibi olur baska bisey olmaz. uyku hormonu var cnku gece uretilen sutte. Ben sagip sagdigim gbi veriyorum ama, buzluktan vermiyorum. Ihtiyac olursa diye artan sutleri stokluyoruz ama bence taze icmesi daha guzel o gunluk ihtiyacina gore vitaminler oluyor icinde
5-7 saat arasi
Doktorumuz artik uyandirma yetiskin uykusunu ogreniyor dedi, uyandirmiyoruz, o istemeden beslemiyoruz, gece bez degisimi yapmiyoruz. Kesintisiz uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…